Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Upokšnis @ 2012 10 03, 09:04)
Kriauklė nepatogu prie orkaitės  schmoll.gif Geriau kriauklę kelkit prie lango (jei yra galimybė), nes išėmus iš orkaitės karštas blėkas reiks toli nešti  mirksiukas.gif


visgi pasitarem ir panasu kad orkaite bus iprastoj sau vietoj... taigi mazdag taip
user posted image
tik va neeina man rankeneliu i kita sona perdeti tos dydziosios spintos, kad is desines atsidarinetu dureles...
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 10 03, 09:30)
daryciau ir as, bet virsuj noriu det ta mechanizma kur i virsu dvigubai atsidaro, bet jei iki lubu, tai bus per dideli, sunkus, platus... del to ir neismastau kaip kitaip padaryt...  g.gif
o beje kas turit siuos mechanizmus ar patogiau tokie nei paprastos spinteles ir kodel??


Mano virtuveje tokie sudeti, tai negaliu atsidziaugti thumbup.gif Spinteles plotis 1000 mm. Lengvai, patogiai keliasi, pakelei ir pamirsai kad dureles yra, nei galvos nesitrankai ir siaip nesimaiso. Gali reguliuoti pakelimo auksti, tai ir sveciai nemato, kas spintelese sukrauta biggrin.gif Dar vienoj spintelej HL mechanizmas, tai galiu pasakyti HF daug patogesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 11:34)
visgi pasitarem ir panasu kad orkaite bus iprastoj sau vietoj...  taigi mazdag taip
user posted image
tik va neeina man rankeneliu i kita sona perdeti tos dydziosios spintos, kad is desines atsidarinetu dureles...

o tai ten toj spintelėj su stiklais kas bus? g.gif Pas mane tai tradiciškai - metalinės kasdien naudojamų indų džiovyklos, tai fasadų su stiklais nedėsiu. Tokią spintelę kokiam pietų ar arbatos servizui, ar taurėms dėčiau prie lango, šalia gartraukio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 10:34)
visgi pasitarem ir panasu kad orkaite bus iprastoj sau vietoj...  taigi mazdag taip
user posted image
tik va neeina man rankeneliu i kita sona perdeti tos dydziosios spintos, kad is desines atsidarinetu dureles...

Dabar grazu. tik as nedeciau stiklo, man asmeniskai negrazu kaip persisviecia per matini stikla indai.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 10:47)
dar toks klausimas del spinteles indams apacioje.. o tai mazu vaiku nebijot?  as tai bijociau apacioje palikti... rasciau viena diena visus indus sudauzytus  doh.gif  geriau, jau kai nepasiekia blush2.gif

tai mazi vaikai bus max du metus smile.gif) o stalcius gali uzrakint nuo vaiku, yra apsaugos..nors pas mane apacioj ne vieno stalciaus vaikai nedarineja...

QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 11:23)
toks įtarimas, jog tuos indus plauni ir plauni, kiaurą dieną ...

siuo metu praktiskai taip ir yra..neturiu indaploves tai plaunu ir plaunu, nes su dviem mazais vaikais..ir mano potraukiu kepti tortus, pyragus ju prisikaupia per akis.
Aisku turesiu indaplove naujam bute plausiu maziau, tai ir langai svarus liks smile.gif)) bet man kriaukle prie lango - mano svajone smile.gif))) veliau ivertinsiu ar ta svajone praktiska ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 10 03, 10:54)
Mano virtuveje tokie sudeti, tai negaliu atsidziaugti  thumbup.gif  Spinteles plotis 1000 mm. Lengvai, patogiai keliasi, pakelei ir pamirsai kad dureles yra, nei galvos nesitrankai ir siaip nesimaiso. Gali reguliuoti pakelimo auksti, tai ir sveciai nemato, kas spintelese sukrauta  biggrin.gif Dar vienoj spintelej HL mechanizmas, tai galiu pasakyti HF daug patogesnis ax.gif

o kas tai yra HL ir HF ? kuo skiraisi? Atsidarymu?
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 10 03, 12:12)
o kas tai yra HL ir HF ? kuo skiraisi? Atsidarymu?

Taip, tai dureliu pakelimo mechanizmai http://www.blum.com/...01/10/index.php
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 10 03, 11:19)
Taip, tai dureliu pakelimo mechanizmai http://www.blum.com/...01/10/index.php

aa viska supratau, dekoju 4u.gif as planuoju HF.
O kokio auskcio jusu spintele? Kokio aukscio gali buti max...
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 03, 10:56)
o tai ten toj spintelėj su stiklais kas bus? g.gif 

lekstes ir puodeliai... sakiau vienoj pusej bus sausi, kitoj paliksiu su dziovinimo galimybe... ten aisku gali atsidurti ir koks puodas(dziovinimo dalyje), dubenelis ar pan... gal rimtai nepgrazu bus, kai persisvies... bet priblema tame, kad nenoriu atydarinejamu spinteliu, noriu i virsu kad keltusi... nu taip nervavo mane iki siol tos dureles, istisai trukde man jos... tai naujoj virtuvej jau nenoreciau duleriu blush2.gif
pasiziurejau tos pakelejus... noresiu ir as HF...ir pasirodo nebutinai stiklas gali buti... tai desiu jauciu viena didele spintele, akd sutaupyit ant mechanizmu, vietoj 4 reieks tik 2... ir uzdara visgi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 03 spalio 2012 - 11:58
QUOTE(bardita @ 2012 10 03, 12:21)
aa viska supratau, dekoju  4u.gif as planuoju HF.
O kokio auskcio jusu spintele? Kokio aukscio gali buti max...


Mano spinteles apie 70 cm, o pacios dureles apie 74 cm, nes prailgintos, kad butu uz ko paimt keliant+gartraukio paslepimas.
Kainorastyje radau, kad aukstis gali but nuo 480-1040 mm, plotis iki 1800 mm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 03, 12:44)
lekstes ir puodeliai... sakiau vienoj pusej bus sausi, kitoj paliksiu su dziovinimo galimybe... ten aisku gali atsidurti ir koks puodas(dziovinimo dalyje), dubenelis ar pan... gal rimtai nepgrazu bus, kai persisvies... bet priblema tame, kad nenoriu atydarinejamu spinteliu, noriu i virsu kad keltusi... nu taip nervavo mane iki siol tos dureles, istisai trukde man jos... tai naujoj virtuvej jau nenoreciau duleriu  blush2.gif
pasiziurejau tos pakelejus... noresiu ir as HF...ir pasirodo nebutinai stiklas gali buti... tai desiu jauciu viena didele spintele, akd sutaupyit ant mechanizmu, vietoj 4 reieks tik 2... ir uzdara visgi

Tai galima daryti ten dureles be stiklų, o tokią pačią, tik su stiklais, kad ir persišviečiamais, kabinti šalia gartraukio ir ten sudėti kokias gražias saldainines, taures, servizus wub.gif Nu bet aš čia iš savo varpinės kalbu, nes man verkiant reikia tokios spintelės ar indaujos virtuvėj, tik nežinau, kaip reiks viską sutalpint į 12-ka kvadratų.
Tų mechanizmų ir aš labai norėčiau. Ar jie labai išbrangina virtuvę? g.gif Biudžetas ribotas, ir taip baldus planuojame imti išsimokėtinai metams:unsure:
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 03, 12:02)
Tai galima daryti ten dureles be stiklų, o tokią pačią, tik su stiklais, kad ir persišviečiamais, kabinti šalia gartraukio ir ten sudėti kokias gražias saldainines, taures, servizus wub.gif Nu bet aš čia iš savo varpinės kalbu, nes man verkiant reikia tokios spintelės ar indaujos virtuvėj, tik nežinau, kaip reiks viską sutalpint į 12-ka kvadratų.
Tų mechanizmų ir aš labai norėčiau. Ar jie labai išbrangina virtuvę? g.gif Biudžetas ribotas, ir taip baldus planuojame imti išsimokėtinai metams:unsure:

neapsistokit su blumais, yra ir kitu mechanizmu tokiu kaip vokiska firma Hettich, principas tas pats o kaina mazesne.
Atsakyti