Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 02, 20:36)
aš turbūt blogai paaiškinau. Nu tarkim, kaip dabar būna su tuo kepsnių vartymu- jei kepsnys sunkus, tai aš išsitraukiu skardą ant orkaitės durelių ir tada verčiu, t.y. susilenkus. O jei užsikelčiau skardą ant viryklės, tai maždaug į tokį aukštį, kaip pas jus paveikslėlyje, tai man sunku būtų. Nu net nežinau kaip pasakyt doh.gif  ten kažkaip kitaip rankų raumenys dirba biggrin.gif

aa, supratau...nu jo gal ir sunkoka butu... bet dabar galvoju... kazkaip su dabartine virykle as nesukiuoju visai blush2.gif dabar paprasta Gorenje su elektrine orkaite, visus dujos... kazkaip 1.5 metu naudoju ir ne karto nesukinejau blush2.gif ... bet del tos orkaites reikes dar pagalvoti, nes jau skaiciau, akd dar minusas del gartraukio... gali but kad grisim prie seno varianto...
bet as vis tobuleju, jau beveik pradejau gauditis tam Alno smile.gif... radau faina dalyka mikrobangei thumbup.gif
Papildyta:
user posted image
nu va su mikrobange atrodo taip, ir jau WC atskiriau
orkaites kol kas dvi... bus aisku tik viena, kitoj vietoj stalciai
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 02, 21:02)
aa, supratau...nu jo gal ir sunkoka butu... bet dabar galvoju... kazkaip su dabartine virykle as nesukiuoju visai  blush2.gif  dabar paprasta Gorenje su elektrine orkaite, visus dujos... kazkaip 1.5 metu naudoju ir ne karto nesukinejau  blush2.gif ... bet del tos orkaites reikes dar pagalvoti, nes jau skaiciau, akd dar minusas del gartraukio... gali but kad grisim prie seno varianto...
bet as vis tobuleju, jau beveik pradejau gauditis tam Alno smile.gif... radau faina dalyka mikrobangei  thumbup.gif

O kodel virs kriaukles prie spinteles gaunasi juostele (lentynele), baldininkai dazniausiai daro taip kad virsus ir apacia butu toks pats plotis. galima ten per visa plota daryti spintele tik ta dalis jeigu pjausite pacia spinte ispjauti ne visa apacia kad nelasetu vanduo ant tos vietos kur nera kriaukles.
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 02, 20:54)
Aš dabar suku galvą apie gartraukio apipavidalinimą. Gal kas turi prikaupęs kokių pavyzdžių?

Visą tai reiks valyti bent jau kartą per savaitę, o jei rečiau, tai riebią dulkiną masę su spec. valikliais kabinti. Tad integruojamas gartraukis ir kuo mažiau atvirų lentynėlių praktiškas pasirinkimas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 02, 21:19)
O kodel virs kriaukles prie spinteles gaunasi juostele (lentynele), baldininkai dazniausiai daro taip kad virsus ir apacia butu toks pats plotis. galima ten per visa plota daryti spintele tik ta dalis jeigu pjausite pacia spinte ispjauti ne visa apacia kad nelasetu vanduo ant tos vietos kur nera kriaukles.

del tos paties priezasteis ir as ikisau... nes liko tarpelis, tai radau lentineles ir uzkisau smile.gif... jei rasiu ka efektiviasnio, pakeisiu... bet pacios spinteles didinti nelabai noreciau, nes ir taip ji nera maza, ten desiu tik lekstes ir puodelius... iki siol turejau 2 kartus mazesne...tai jau sitos atrodo per akis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 02 spalio 2012 - 21:49
Pagaliau atejo metas ir mums darytis virtuve... o klausimu milijonas... vis seku sia temute ir sakau ikelsiu ir as savo brezinuka jusu teismui blush2.gif gal kas kokiu patarimu mestels geru... mano planiukas toks:
user posted image
spinteliu spalva balinto pieno, stalvirsis ir sienele (stiklas su tapetu) tamsiai rudi. Virsuj pilka juostele tai ten tarpas iki lubu tuscias..

Klausimas del ploksciu? Jeigu LMDP, tai ileistos rankeneles gali buti? Ir kaip pvz atsidaro sios dureles virsuj kas zinot:
user posted image
sioj foto kokios cia rankeneles skaitosi? Cia vienos forumietes virtuves foto pasiskolinau blush2.gif tikiuos nesupyks, bet labai jau grazu man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 10 02, 22:48)
Pagaliau atejo metas ir mums darytis virtuve... o klausimu milijonas... vis seku sia temute ir sakau ikelsiu ir as savo brezinuka jusu teismui  blush2.gif gal kas kokiu patarimu mestels geru... mano planiukas toks:

viršuj daryčiau spinteles iki lubų.
Papildyta:
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 10 02, 22:34)
Visą tai reiks valyti bent jau kartą per savaitę, o jei rečiau, tai riebią dulkiną masę  su spec. valikliais kabinti. Tad integruojamas gartraukis ir kuo mažiau atvirų lentynėlių praktiškas pasirinkimas.  smile.gif

na, dabar pas mane kabo piramidės formos gartraukis. tai nuo jo irgi tenka valyti dulkes. o norisi pasidaryti, kad ne tik vien praktiška būtų, bet ir grožis šioks toks ax.gif žinoma, apgalvoju ir valymą, ir pasiekiamumą ir tt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapnu mergelka: 02 spalio 2012 - 22:45
QUOTE(tany @ 2012 10 02, 21:19)
ten bus tualetas  biggrin.gif 
ne, nieko ten nebus, cia nemokedama kazka parinkau, pamaciau orkaite ir apsidziaugiau, o del ko groteles nezinojau  blush2.gif  tai bus teisiog lentina: virsuj ir apacioj  (del duru ir dar tiek nesigilinau... cia bus sekantis etapas  ax.gif )
del kriaukles dejau ne po langu, nes virs kraiukles lentina indams, ir kitaip neisivaizduoju...virs lango, lentinos jau nepadarysi..

pas mus kriaukle bus prie lango..man nera fainiau, kkai plauni indus ir ziuri ka kieme daro vaikai... smile.gif) o indus dizainere sae labai patogu deti i salia esanti stalciu, skirta indams, nereikia tada slapiu ranku kilnoti i virsu su indais, tiesiog atsidarai stalciu kai plauni ir dedi salia.
Papildyta:
AS irgi tik uz integruojama gartrauki, del to kad taip graziau, to gargaro nesimato, o kita del praktiskumo..jau man tas jo blizginimas kas kart.. doh.gif o jeigu dar lentynelem apstatyt tai neisivaizduoju kaip ten viska isvalyt reiktu.
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 02, 22:45)
viršuj daryčiau spinteles iki lubų.
Papildyta:



daryciau ir as, bet virsuj noriu det ta mechanizma kur i virsu dvigubai atsidaro, bet jei iki lubu, tai bus per dideli, sunkus, platus... del to ir neismastau kaip kitaip padaryt... g.gif
o beje kas turit siuos mechanizmus ar patogiau tokie nei paprastos spinteles ir kodel??
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 10 03, 09:30)
daryciau ir as, bet virsuj noriu det ta mechanizma kur i virsu dvigubai atsidaro, bet jei iki lubu, tai bus per dideli, sunkus, platus... del to ir neismastau kaip kitaip padaryt...  g.gif
o beje kas turit siuos mechanizmus ar patogiau tokie nei paprastos spinteles ir kodel??

Jei dėsit tuos pakėlimo "blumus", tai spintelių iki viršaus ir negalėsit daryti, nes turi likti tarpas durelėms pakilt.
Mes sudėjom tuos mechanizmus ir tikrai jie patogu labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 10 03, 08:34)
Jei dėsit tuos pakėlimo "blumus", tai spintelių iki viršaus ir negalėsit daryti, nes turi likti tarpas durelėms pakilt.
Mes sudėjom tuos mechanizmus ir tikrai jie patogu labai  thumbup.gif

o kiek jie virs spinteliu iskyla atidarant? ir kodel patogu, nes daigtu pasiekimas toks pat.. as kaip mastu tai turetu nekliut uz galvos gaminant ar ir kitu "pliusu" yra?
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 03, 08:09)
pas mus kriaukle bus prie lango..man nera fainiau, kkai plauni indus ir ziuri ka kieme daro vaikai... smile.gif) o indus dizainere sae labai patogu deti i salia esanti stalciu, skirta indams, nereikia tada slapiu ranku kilnoti i virsu su indais, tiesiog atsidarai stalciu kai plauni ir dedi salia.
Papildyta:
AS irgi tik uz integruojama gartrauki, del to kad taip graziau, to gargaro nesimato, o kita del praktiskumo..jau man tas jo blizginimas kas kart.. doh.gif o jeigu dar lentynelem apstatyt tai neisivaizduoju kaip ten viska isvalyt reiktu.

pas mane per ta langa vaiku visvien nesimato, ten iejimas i rusi uzdengia pievele... ir viska kas arti... matosi tik jau link tvoros... be to smelio deze visai kitoj kiemo pusei... ir vaizdas is lango tikrai ne pasakiskas ypac dabar doh.gif palei tvoros siena visos siuksles sudetos blush2.gif
ateityje, kai issikaupsim nuo siuksliu, ten stoves valjeras su suniuku... tai tik ji ir matyciau, nu dar kelia, kai vyras namo grizta, bet matysiu ir sone stovedama, kai parvaziuoja biggrin.gif be to ir indu nesiruosiu daug plauti blush2.gif gi indaplove tam reikalinga biggrin.gif
Atsakyti
Dar su MB iskylo toks klausymas.Musu kaitlente siuo metu toliau,nuo ventiliacijos angos,gyvename iki siol be gartraukio,bet planuose nusimato smile.gif Labai negraziai,neestetiskai atrodo,kai virs spinteliu nutiestas nuo gartraukio iki ventiliacijos vamzdis,arba paslieptas buna i spinteles,bet gi kiek vietos uzima doh.gif vien moketi pinigus uz spin,kad pasliepti ta agrigata schmoll.gif Tai MB siulo,kaitlente pakeis vietom,arciau ventiliacijos,reziume,iejus i virtuve kaitlente bus is kaires iskart uz duru. g.gif Pliusai:nesimatys to sidabrinio daikto ir turesiu apie 1,5m vientiso stalvirsio thumbup.gif man cia brabanga,dabar tik apie 1 m turiu,mazoka..
Minusas:kepsiu,gamynsiu atsisukus minksta vieta i langa g.gif kazkaip atrodo,kad bus nejauku unsure.gif
Pakomentuokite prasau! 4u.gif Svarbi kiekviena nuomone 4u.gif
Atsakyti