Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(tany @ 2012 10 02, 15:12)
aciu... parsisiunciau, dabar bandau kazka delioti...sunkiai cia dar kol kas gaunasi  doh.gif

aš parsisiunčiau, dėliojau dėliojau, paskui spjoviau ir pasiėmiau milimetrinio popieriaus lapą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2012 10 02, 15:08)
Gražu  ax.gif Bet kaip jūs tokius baldus išvalot jūs man pasakykit?..

na, baldų dar neturiu, ten foto iš ekspozicijos. o kaip valysis, matysim. juk ar tamsus, ar šviesus, vistiek valyti reikia g.gif aš viliuosi tuo natūraliu medžio margumu, gal ne taip matysis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 02, 15:18)
na, baldų dar neturiu, ten foto iš ekspozicijos. o kaip valysis, matysim. juk ar tamsus, ar šviesus, vistiek valyti reikia g.gif aš viliuosi tuo natūraliu medžio margumu, gal ne taip matysis ax.gif

Ne ne...man įdomu tie filingai ir tos durelės alia kiauros, kaip valyti jas reikia, tą kiekvieną kamputį, juk virtuvėj sėdasi ir dulkės ir riebalai. Aš su plokšte tiesia turiu ką veikt, o kaip su tokiais filingais?
Atsakyti
user posted image
nu va kazka prichimicinau blush2.gif
bet niekaip neeina pasukti, kad paziurteti is priekio ta kampa, kur keitlente... gal patarsit kaip pasukti?
ir laukiu kritikos... turiu puse metu projektui, tai tikiuosi galutinis variantas bus tobulas biggrin.gif
po kriaukle i kaire bus imontuojama indaplove...
kitos spinteles dar ant dirniaus bet kokios sudetos...
tik kampe tai bus ta su pilnu ratu, nebent kas atkalbes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 02 spalio 2012 - 18:17
QUOTE(tany @ 2012 10 02, 20:16)
user posted image
nu va kazka prichimicinau  blush2.gif 
bet niekaip neeina pasukti, kad paziurteti is priekio ta kampa, kur keitlente... gal patarsit kaip pasukti?
ir laukiu kritikos... turiu puse metu projektui, tai tikiuosi galutinis variantas bus tobulas  biggrin.gif
po kriaukle i kaire bus imontuojama indaplove...
kitos spinteles dar ant dirniaus bet kokios sudetos...
tik kampe tai bus ta su pilnu ratu, nebent kas atkalbes smile.gif

kodel nenorite orkaites po kaitlente deti?
is pirmo zvilgsnio kairinis kampas tuscias labai... Ka ten planuojate deti? saldytuva?
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 02, 18:16)
user posted image
nu va kazka prichimicinau  blush2.gif  
bet niekaip neeina pasukti, kad paziurteti is priekio ta kampa, kur keitlente... gal patarsit kaip pasukti?


Mano keli pastebejimai: kaip suprantu po orkaite ten saldytuvas bus ar saldiklis, nes groteles yra? o kodel tos durys atsidaro is kaires puses, bent jau rankena taip nupiesta. rankenas deciau visas horizontalai, graziau atrodytu smile.gif nedaryciau jokiu atviru lentyneliu virs kriaukles.
Labai gerai kad pati kriaukle yra ne prie lango, pas draugus kriaukle po langu, tai vargsta zmones, pastoviai langas aptaskytas. kampa irgi galima isspresti ne bugno pagalba o kitu variantu, ir pinigeliu labai daug susitaupo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orange_Tiger: 02 spalio 2012 - 18:57
QUOTE(tany @ 2012 10 02, 19:16)
nu va kazka prichimicinau  blush2.gif  
bet niekaip neeina pasukti, kad paziurteti is priekio ta kampa, kur keitlente... gal patarsit kaip pasukti?
ir laukiu kritikos... turiu puse metu projektui, tai tikiuosi galutinis variantas bus tobulas   biggrin.gif
po kriaukle i kaire bus imontuojama indaplove...
kitos spinteles dar ant dirniaus bet kokios sudetos...
tik kampe tai bus ta su pilnu ratu, nebent kas atkalbes smile.gif

mano nuomone, labai jaukus kampelis šeimininkavimui. Tas langas labai geroj vietoj. Orkaitę dėčiau tik žemai. Kartais tenka kepti labai didelius ir sunkius kepsnius, tai neįsivaizduoju, kaip juos apverščiau, jei pasidėčiau skardą taip aukštai. Bet gal čia tik mano rankos silpnos g.gif aij, dar ašku daryčiau virtuvę šviesią rolleyes.gif
Dar pastebėjau - tas lentynėles virš kriauklės gal dėčiau iš kitos pusės, arčiau lango, tai galima kokį vazonėlį pasistatyt, šviesos būtų. O tą aukštą spintą paversčiau produktų spintele, kur išsitraukia ir galima iš abiejų pusių pasiimt.
Papildyta:
QUOTE(Furtado @ 2012 10 02, 17:10)
Ne ne...man įdomu tie filingai ir tos durelės alia kiauros, kaip valyti jas reikia, tą kiekvieną kamputį, juk virtuvėj sėdasi ir dulkės ir riebalai. Aš su plokšte tiesia turiu ką veikt, o kaip su tokiais filingais?

Aš galvoju tas "a la kiauras" dureles dėti labai aukštai, t.y., kadangi virtuvėje toj vietoj labai aukštos lubos - 2,84m, tai noriu išnaudoti erdvę ir daryti spintelių antrą aukštą. O vizualiai pirmą nuo antro aukštus atskirti kitokiom durelėm. Ažūrines dėti tik į antrą aukštą. Gal riebalai iki ten nedaeis? g.gif Įdomu būtų sulaukt komentarų tų, kurie turi panašius fasadus. O durelių filingas, man atrodo, minimalus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapnu mergelka: 02 spalio 2012 - 19:02
Kad būtų lengvaiu pradėt su Alno programėle, galima pažiūrėti paaiškinimą:
Atsidarai programėlę Start-->Help-->Help--> Continue to the Tutorial-->
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 02, 18:21)
kodel nenorite orkaites po kaitlente deti? 
is pirmo zvilgsnio kairinis kampas  tuscias labai... Ka ten planuojate deti? saldytuva?

ten bus tualetas biggrin.gif

QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 02, 18:51)
Mano keli pastebejimai: kaip suprantu po orkaite ten saldytuvas bus ar saldiklis, nes groteles yra? o kodel tos durys atsidaro is kaires puses, bent jau rankena taip nupiesta. rankenas deciau visas horizontalai, graziau atrodytu smile.gif nedaryciau jokiu atviru lentyneliu virs kriaukles.
Labai gerai kad pati kriaukle yra ne prie lango, pas draugus kriaukle po langu, tai vargsta zmones, pastoviai langas aptaskytas. kampa irgi galima isspresti ne bugno pagalba o kitu variantu, ir pinigeliu labai daug susitaupo.

ne, nieko ten nebus, cia nemokedama kazka parinkau, pamaciau orkaite ir apsidziaugiau, o del ko groteles nezinojau blush2.gif tai bus teisiog lentina: virsuj ir apacioj (del duru ir dar tiek nesigilinau... cia bus sekantis etapas ax.gif )
del kriaukles dejau ne po langu, nes virs kraiukles lentina indams, ir kitaip neisivaizduoju...virs lango, lentinos jau nepadarysi..
o del bugno kiek jis kainoja? as kainu dar neziurejau blush2.gif

QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 02, 18:56)
mano nuomone, labai jaukus kampelis šeimininkavimui. Tas langas labai geroj vietoj. Orkaitę dėčiau tik žemai. Kartais tenka kepti labai didelius ir sunkius kepsnius, tai neįsivaizduoju, kaip juos apverščiau, jei pasidėčiau skardą taip aukštai. Bet gal čia tik mano rankos silpnos g.gif aij, dar ašku daryčiau virtuvę šviesią rolleyes.gif
Dar pastebėjau - tas lentynėles virš kriauklės gal dėčiau iš kitos pusės, arčiau lango, tai galima kokį vazonėlį pasistatyt, šviesos būtų. O tą aukštą spintą paversčiau produktų spintele, kur išsitraukia ir galima iš abiejų pusių pasiimt.

o kam skarda istraukti? gi yra begeliai, isvaziuoja apverti...ar taip negalima blush2.gif (tos orkaites virsuje vyras uzsimane, as net nezinojau kad tipa imanoma blush2.gif visai atsilikus nuo gyvenimo doh.gif )
dar tik pirma diena, kai pradejau dometis sio klausimu, tai dar zalia blush2.gif
jokiu geliu nebus pas mane schmoll.gif o lentinele idejau, nes liko vieta siaura, tai ir kaip tik tilpo, jei daryti uzdara, tai klausimas kaip ten atrodis tokia siaurute g.gif


bet reikes isbandyti visokiu varinatu... aciu uz nuomones thumbup.gif

P.S. tiesa del sukimosi, jau vyras ismokyno blush2.gif atejo ir iskart suprato, sako gi cia kaip zaidime smile.gif... o as visa diena kankinausi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 02 spalio 2012 - 19:25
QUOTE(tany @ 2012 10 02, 19:16)
bet niekaip neeina pasukti, kad paziurteti is priekio ta kampa, kur keitlente... gal patarsit kaip pasukti?
Aš užeinu su pelyte ant 3D ir neatleisdama pelytės klavišo sukinėju ir tampau pirmyn ir atgal, tada vėl pasuku man reikalingu kampu, nu sunku paaiškinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 02, 20:19)
o kam skarda istraukti? gi yra begeliai, isvaziuoja apverti...ar taip negalima  blush2.gif  (tos orkaites virsuje vyras uzsimane, as net nezinojau kad tipa imanoma  blush2.gif  visai atsilikus nuo gyvenimo  doh.gif )

aš turbūt blogai paaiškinau. Nu tarkim, kaip dabar būna su tuo kepsnių vartymu- jei kepsnys sunkus, tai aš išsitraukiu skardą ant orkaitės durelių ir tada verčiu, t.y. susilenkus. O jei užsikelčiau skardą ant viryklės, tai maždaug į tokį aukštį, kaip pas jus paveikslėlyje, tai man sunku būtų. Nu net nežinau kaip pasakyt doh.gif ten kažkaip kitaip rankų raumenys dirba biggrin.gif
Atsakyti

Aš dabar suku galvą apie gartraukio apipavidalinimą. Gal kas turi prikaupęs kokių pavyzdžių?

radau keletą, kur man patiko. bet tik du. įkeliu:
user posted image
user posted image

ypač antrasis variantas patiko. bet tai viskas, ką pavyko rasti.
Atsakyti