Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 02, 10:51)
Aš irgi planuoju turėt baltą virtuvę ax.gif Bet tas baltumas bus toks margas, tai gal nelabai matysis  g.gif įdedu foto. laukiu komentarų 4u.gif
user posted image
user posted image

grazi virtuve, tik rankeneles man nelabai dera.

del tamsiu grindu, tai manau jos yra zymiai nepraktiskesnes nei sviesios. Bent jau man patare tamsiu nedet, nes visos dulkes matysis, nespesi valyt. Mes grindis dejom sviesias ale marmuras plyteles, tai jos tokios nelygios, tamsesniais siulais isvingiuotos. Ziuresiu kaip valysis.
Atsakyti
Mergaitės, kaip išsirinkot gartraukį? Modelių ir gamintojų gausybė g.gif
O, kokį radau. Bet kainytė nei daug, nei mažai - 3049pinigų
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 02, 12:34)
grazi virtuve, tik rankeneles man nelabai dera.


o kokios labiau tiktų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 02, 12:50)
Mergaitės, kaip išsirinkot gartraukį? Modelių ir gamintojų gausybė g.gif 
Pamėgink užeiti į SM temą Garų surinktuvai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 10 02, 13:05)
Pamėgink užeiti į SM temą Garų surinktuvai  4u.gif

ačiu hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 01, 09:53)
Kas siuo metu betonuojate grindys?Ar gerai dziuna? g.gif

Mums isbetonavo pries dvi savaites, dziusta gerai. Kai pastatysim peciu, pradesim po truputi sildyt.
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 10 02, 07:07)
O kada galvojat po truputi pradeti sildyti??/ Pas mus yra ir grindinis sildymas, baisu, kad nepradetu trukineti....ir as laistet vandeniu pradedant dziuti, man sake, kad nereikia,atseit ne vasara ir taip netrukines 4u.gif
Vaziuosiu siandien pasiziureti, kaip mano tas betonavimas atrodo, gal jeu eis vaikscioti kazkiek, nes langa darbininkai paliko netycia atdara doh.gif  smile.gif


Išdžiuvo jau pas mus puikiai. Vandeniu nelaistėm. Šildymą planuojam iki lapkričio pradžios būtinai, kad tik spėtume pasijungti viską...
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2012 09 17, 15:01)
sveikos, sakykit ar kuri nors turite šviesią katlentę? o gal tiesiog girdėjot atsiliepimus - ar verta? g.gif
4u.gif

Sveikos,
as turiu BALTOS SPALVOS kaitlente. Ir be galo dziaugiuosi, nesulyginsi su juoda ka kitame bute turejom.
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 02, 13:50)
o kokios labiau tiktų? rolleyes.gif

na man labiau retro stiliaus prie tokio dizaino tiktu. paziurek www.gritija.lt retro furnitura.
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 02, 12:13)
grindu laminatas gali vadintis riesutmedziu irgi turbut.. tik aisku jau skirtingi dalykai..  grindims laminatas.. o kaip sake Desimtukas stalvirsis HPL, o sienele arba HPL arba laminuota tokiu pat rastu plokste

o man per ryskus tas pirmas.. imciau naturalesne spalva.  biggrin.gif 2 arba 4.. sienele nedeciau tokia pat.. man butu perdaug..  blush2.gif
beje yra plyteliu laminato imitacija... tokios ilgos ale lentos.. man labai grazu..  thumbup.gif apie grindis as cia...

Na gal,kai sudejus i didesni plota,per ryskiai atrodytu,kai mazas pavyzdzio gabaliukas,atrodo graziai smile.gif dar "gyvai"nieko neiskojau,neziurejau,neciupinejau,kolkas tik nete renku info,ziurineju nuotraukas,dar net del kainu nesidomejau blush2.gif gal baltos spalvos virtuviniai baldai zymiai daugiau kainuoja,o as jau svaigstu,seiles ziurineda varvinu,taip noriu,nors visai neseniai sakiau,kad balta,man kaip ligonine atrodo blush2.gif daug pinigu isleist vien virtuvei negalime,eileja du kambariai.Bet pliusas-buitine technika kuri yra,visai neseniai pirkta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 02, 08:51)
Aš irgi planuoju turėt baltą virtuvę ax.gif Bet tas baltumas bus toks margas, tai gal nelabai matysis  g.gif įdedu foto. laukiu komentarų 4u.gif

Gražu ax.gif Bet kaip jūs tokius baldus išvalot jūs man pasakykit?..

QUOTE(Dešimtukas @ 2012 10 02, 09:53)
Stalviršio paviršius - tai ne laminatas, o HPL.  smile.gif  O tarp spinteliu gali būti ir HPL dengta plokštė ir laminuota plokštėsmile.gif

Tik jau negalvokit dėt lminatą...Tarpe - tik HPL
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 10 01, 23:28)
Jei gerai pamenu, tai iš čia  ax.gif
Alno Kichen Planner

aciu... parsisiunciau, dabar bandau kazka delioti...sunkiai cia dar kol kas gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 02, 15:01)
Na gal,kai sudejus i didesni plota,per ryskiai atrodytu,kai mazas pavyzdzio gabaliukas,atrodo graziai smile.gif dar "gyvai"nieko neiskojau,neziurejau,neciupinejau,kolkas tik nete renku info,ziurineju nuotraukas,dar net del kainu nesidomejau blush2.gif gal baltos spalvos virtuviniai baldai zymiai daugiau kainuoja,o as jau svaigstu,seiles ziurineda varvinu,taip noriu,nors visai neseniai sakiau,kad balta,man kaip ligonine atrodo blush2.gif daug pinigu isleist vien virtuvei negalime,eileja du kambariai.Bet pliusas-buitine technika kuri yra,visai neseniai pirkta smile.gif

siaip man balta ir nelabai anksciau patiko... bet yra visokiu ju pasirodo.. aisku as ziuriu ne visiskai balta, o dramblio kaulo...
bet ir tos pacios baltos yra daug pasirinkimu: laminuota matine, laminuota blizgi, dazyta, dazyta + lakuota ir t.t. as ir dar daug nzn. Tik paskutiniu metu labai susizavejau su stambia tekstura. noreciau pamatyt virtuve gyvai su pan. plokste.. gal kas uzmate? wub.gif wub.gif
B003Surf user posted image
Dar su tokia kryzmine tekstura, bet tik kapucino spalvos, nera sviesios unsure.gif
user posted image
Atsakyti