Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Sapnu mergelka - jei netingit - nufotografuokit kaip gi iš tikrųjų atrodo ta trifazė rozetė ir kokiam aukštyje nuo grindų ji yra? taip pat kokiam aukštyje yra dekoro juosta ir kokiam paprastos rozetės?
Atsakyti
gal gali man kas nors paaiškinti, kas čia do daiktas?
http://www.liregus.l...-lizdai.lt.html

Gerbiamieji, kurie turite naujas kaitlentes ir orkaites, pasakykite, kaip pas jus jos pajungtos ? per trifazį? kurioje vietoje rozetė ir kaip ji atrodo?
Papildyta:
ValSve 4u.gif Bėgu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 01, 17:55)
gal gali man kas nors paaiškinti, kas čia do daiktas?
http://www.liregus.l...-lizdai.lt.html



Tai yra viryklės pajungimo "dėžutė". Atidarius dangtelį, viduje rasite kontaktus su varžteliais. Dažnai orkaitės ir kaitlentės būna tik su plikais laidais. Todėl galima arba tvirtinti ant laido kištuką, arba jeigu turite tokį pajungimo lizdą, kaip pavyzdyje, užtenka atidarius dangtelį pritvirtinti viryklės/orkaitės laidus ir viskas.

QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 01, 17:55)
Gerbiamieji, kurie turite naujas kaitlentes ir orkaites, pasakykite, kaip pas jus jos pajungtos ? per trifazį? kurioje vietoje rozetė ir kaip ji atrodo?
Papildyta:
ValSve 4u.gif  Bėgu tongue.gif

Orkaitės dažniausiai yra jungiamos į vienfazį su paprastu kištuku, o kaitlentės gali būti jungiamos ir per vienfazį ir per trifazį. Priklausomai nuo to, kokia pas jus "elektra"...
Rozetė arba pajungimo dėžutė dažniausiai įrengiamos sienos apačioje, kad pasislėptų už virtuvės spintelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Namu Meistrai: 01 spalio 2012 - 18:07
QUOTE(Namu Meistrai @ 2012 10 01, 19:06)
Tai yra viryklės pajungimo "dėžutė". Atidarius dangtelį, viduje rasite kontaktus su varžteliais. Dažnai orkaitės ir kaitlentės būna tik su plikais laidais. Todėl galima arba tvirtinti ant laido kištuką, arba jeigu turite tokį pajungimo lizdą, kaip pavyzdyje, užtenka atidarius dangtelį pritvirtinti viryklės/orkaitės laidus ir viskas.

Super. O jei dar ji labai neišsikiša į išorę, tuomet, manyčiau, ji bus man kaip tik bigsmile.gif

Įkeliu foto su visom trim gerulėm. Spintelių aukštis 85cm, sienų plytelių kraštinė 15cm (kvadratas).
user posted image
Persiprašau už prastą kokybę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 01, 19:36)
Persiprašau už prastą kokybę 4u.gif


O cia tikrai trifazis???
Atrodo mazoka jungtis... g.gif
Atsakyti
hmm, visai susibalamutinau. Nu einu, patikrinsiu.
Papildyta:
Išlupau kištuką iš lizdo - kištukas su keturiom kojytėm ir dar per vidurį kažkoks metalinis daiktas, įžeminimas turbūt g.gif Vyro paklausiau, sako, tikrai, trifazis. Ta rozetė pirkta prieš 15 metų, pamenu, pasirinkimas buvo toks - arba ši, arba ta baisuokliška juoda, kur kaimuose ir gamyklose deda blink.gif
Atsakyti
sveikos... gla kas galetu pasakyti is kur parsisiunte programke su kuria modeliojat? Noriu ir as pasiplanuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 10 01, 23:15)
sveikos... gla kas galetu pasakyti is kur parsisiunte programke su kuria modeliojat? Noriu ir as pasiplanuoti  blush2.gif
Jei gerai pamenu, tai iš čia ax.gif
Alno Kichen Planner
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 01, 09:53)
Kas siuo metu betonuojate grindys?Ar gerai dziuna? g.gif

Mūsų name baigta betonuoti antradienį, džiūna labai blogai. Kol kas šviesėja labai nedideli ploteliai grindų.
Atsakyti
QUOTE(Adrija:) @ 2012 10 01, 17:39)
Ketvirtadienį išbetonuota, puikiai džiūsta.

O kada galvojat po truputi pradeti sildyti??/ Pas mus yra ir grindinis sildymas, baisu, kad nepradetu trukineti....ir as laistet vandeniu pradedant dziuti, man sake, kad nereikia,atseit ne vasara ir taip netrukines 4u.gif
Vaziuosiu siandien pasiziureti, kaip mano tas betonavimas atrodo, gal jeu eis vaikscioti kazkiek, nes langa darbininkai paliko netycia atdara doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 10 01, 17:30)
Mums siandien isbetonavo...tikiuosi dzius,nes taip jau isejo, kad susivelinom....



QUOTE(Adrija:) @ 2012 10 01, 17:39)
Ketvirtadienį išbetonuota, puikiai džiūsta.



QUOTE(Song @ 2012 10 02, 00:32)
Mūsų name baigta betonuoti antradienį, džiūna labai blogai. Kol kas šviesėja labai nedideli ploteliai grindų.

Mums mazdaug po menesio zada betonuoti,kaip su dziovimu bus g.gif MB atkalbineja,sako atideti iki pavasario remontus.Bet pavasaris,vasara atostogu metas,o darant remontus esi priristas,turi but vietoj,stebet smile.gif

Ir dar klausymas 4u.gif ko toliau,to labiau pradeda patikt baltos virtuves(baldai) Tos kurios turi ar neesate "priristos"ar nevaikstote vien su skuduru ir sluota,valant virtuve blush2.gif man atrodo,kad tokio virtuvem dvigubai reikia prieziuros unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 02, 10:07)

Ir dar klausymas 4u.gif ko toliau,to labiau pradeda patikt baltos virtuves(baldai) Tos kurios turi ar neesate "priristos"ar nevaikstote vien su skuduru ir sluota,valant virtuve blush2.gif man atrodo,kad tokio virtuvem dvigubai reikia prieziuros  unsure.gif

laukiu savo baltos virtuves smile.gif turetu pagaminti lapkricio pabaigoje ir kitu daug baltu baldu. Ir durys bus baltos..siuo metu gyvenu su tamsiais baldais, tai manau jiems prieziuros reikia daugiau, nes net ir menkas dulkiu sluoksnis laaabai matosi ant tamsaus pavirsiaus. Tarkim savo sokoladines duris valau tikrai karta i savaite..baltas duris tiiuosi valyt karta i menesi lotuliukas.gif
Atsakyti