Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

dėl rozečių- yra dabar tokios rozetės su dangteliais- reikia jungt atsidarei, nereikia uždarei. Ir problema išspręsta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 01, 09:34)

o nenori tu susirast elektrika kuris nuleistu razete?
Papildyta:
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 30, 20:28)
Google, neseniai man dizainere projektavo virtuves baldus, tai sake ne vienam klientui darydavo taip, kad orakite kisdavo taip kaip jus i spinta aukstai, tai visi be isimties naudodami toki varianta yra nepatenkint

siaip masciau apie tai... gartraukis man reikalingas laaabai retai, kai prisvilinu ten.. biggrin.gif orkaite man patogi ir po virykle, o spintoje dar niekad neturejau. reiks pasiskaityt apie orkaite spintoje...

musu orkaite jau posene, tai ziuriu sušyla salia esanciu spinteliu krastai? CIa turbut mano nepati sandairiausia? Pas jus taip nebuna???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 01 spalio 2012 - 08:48
Kas siuo metu betonuojate grindys?Ar gerai dziuna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 01, 10:47)
o nenori tu susirast elektrika kuris nuleistu razete?
Papildyta:

siaip masciau apie tai... gartraukis man reikalingas laaabai retai, kai prisvilinu ten..  biggrin.gif orkaite man patogi ir po virykle, o spintoje dar niekad neturejau. reiks pasiskaityt apie orkaite spintoje...

musu orkaite jau posene, tai ziuriu sušyla salia esanciu spinteliu krastai? CIa turbut mano nepati sandairiausia? Pas jus taip nebuna???


dar kodel man patogu orkaite po virykle, nes kai isimu karsta padekla is orkaites is kart dedu teisiai ant kaitlentes, nereikia niekur su juo sukiotis ir lakstyt po virtuve kur padet. Man irgi grazu orkaite spintoj, bet tiesiog gavau patarima is didele patirti turincios architektes-dizaineres, kad zymiai praktiskiau yra ja deti po virykle virs gartraukio.
Cia tik nuomone, aisku darykite kaip jums norisi smile.gif

del spinteliu krastu nepastebejau kad susiltu.

mano orkaite zanussi, tikslaus modelio dabar nepasakysiu - pirkom pries 8 metus.
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 10 01, 09:47)
o nenori tu susirast elektrika kuris nuleistu razete?

o taip, labai norėčiau, bet tai reikštų, kad reik mušt plyteles, bet jau seniai nebeturiu tokių pačių doh.gif
O rozetės su dangteliais ar išgelbės jas nuo kaitimo? T.Y. jei šalia prie sienos stovės kaitlentė g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 01, 10:47)
o taip, labai norėčiau, bet tai reikštų, kad reik mušt plyteles, bet jau seniai nebeturiu tokių pačių doh.gif
O rozetės su dangteliais ar išgelbės jas nuo kaitimo? T.Y. jei šalia prie sienos stovės kaitlentė g.gif

Sprendimas būtų kaitlentę montuoti ne toje pačioje vietoje kaip buvo, o kažkur šalia, projektuojant naujus baldus toje vietoje gal reiktų numatyti spintelę kokią ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 10 01, 11:58)
Sprendimas būtų kaitlentę montuoti ne toje pačioje vietoje kaip buvo, o kažkur šalia,  projektuojant naujus baldus toje vietoje gal reiktų numatyti spintelę kokią ... ax.gif

Nu va, įdedu tokį piešinuką blush2.gif
user posted image

Vienu žodžiu, ten kur mėlynas burbulas, tai ten trifazis. O kur rausvi burbulai - paprastos rozetes. Skaičiukai - atstumai tarp rozečių. Uždengti visos sienos irgi nesinorėtų, nes per vidurį eina dekoratyvi juosta, nu man ji tokia graži ir miela wub.gif įdedu foto:
user posted image

Baldų dizainerė pasiūlė kaitlentę montuoti į tą 67 cm tarpą, bet kai atsiuntė vizualizaciją, nu tai nepatiko nei man, nei vyrui schmoll.gif kažkaip abiem pritrūko simetrijos, nes dabar pas mus viryklė beveik vidury (tas purpurinis stačiakampis), gartraukis virš jos ir po pakabinamą spintelę iš šonų. Su vyru esam truputi konservatoriški, neįprasta mums viryklė su gartraukiu dešinėj, o visos spintelės kairėj, net ir baldus renkamės klasikinius ax.gif
o tą trifazio rozetę verkiant reikia kuom nors uždengt, nes ji pasirodo dar ir 10cm aukščiau nei kitos dvi doh.gif
ne, jaučiu, aš durna pasidarysiu su ta virtuve umn.gif fool.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 10 01, 12:59)
Baldų dizainerė pasiūlė kaitlentę montuoti į tą 67 cm tarpą, bet kai atsiuntė vizualizaciją, nu tai nepatiko nei man, nei vyrui schmoll.gif  kažkaip abiem pritrūko simetrijos, nes dabar pas mus viryklė beveik vidury (tas purpurinis stačiakampis), gartraukis virš jos ir po pakabinamą spintelę iš šonų. Su vyru esam truputi konservatoriški, neįprasta mums viryklė su gartraukiu dešinėj, o visos spintelės kairėj, net ir baldus renkamės klasikinius ax.gif

Aš tai sakyčiau, kad labai protingai ta dizainerė patarė, liktų abi rozetės naudojamos, nereikėtų niekuo denginėt, o ir darbastalio pakankamai liktų, nes darant per vidurį tai jau labai nesąmonė gaunasi, iš vienos pusės nedidukas plotas ir iš kitos pusės dar mažiau, bent jau man taip nepatiktų, bet aišku spręsti jums kaip jums gražiau ir patogiau 4u.gif
Atsakyti
Galima iki to grazaus dekoro kazka panasaus sugalvoti:

„kelti“ stalvirsio plokste ir uzdengineti, ka reikia...


user posted image
user posted image
user posted image

Arba montuoti rozetes su dangteliais ir viskas...

Kartais bandant paslepti kazka gaunasi baisiau, nei tvarkingai „parodant“...
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 10 01, 09:53)
Kas siuo metu betonuojate grindys?Ar gerai dziuna? g.gif

Mums siandien isbetonavo...tikiuosi dzius,nes taip jau isejo, kad susivelinom....
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 10 01, 16:30)
Mums siandien isbetonavo...tikiuosi dzius,nes taip jau isejo, kad susivelinom....


Ketvirtadienį išbetonuota, puikiai džiūsta.
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2012 10 01, 14:35)
Aš tai sakyčiau, kad labai protingai ta dizainerė patarė, liktų abi rozetės naudojamos, nereikėtų niekuo denginėt, o ir darbastalio pakankamai liktų, nes darant per vidurį tai jau labai nesąmonė gaunasi, iš vienos pusės nedidukas plotas ir iš kitos pusės dar mažiau, bent jau man taip nepatiktų, bet aišku spręsti jums kaip jums gražiau ir patogiau  4u.gif

turbūt taip teks daryti, nes ji kaip tik ir apeliavo į didesnį darbastalį, kas man labai patiko. Bet tada viršutinių spintelių projektą reiks keisti iš esmės, nes negražu man kaip ji pasiūlė.

Bet su trifazio rozete kažką vistiek reikia daryti, nes nu ji tragiškai dabar atrodo protest.gif
Beje, gal užmatėte, gal kur yra prekyboje kokių nors gražių rozečių "a la retro" stiliaus, išnaršiau internetą, bet neradau schmoll.gif

allberto 4u.gif uždengiant rozetes stalviršiu, reik suformuot kažkokį bortelį, kaip lentyną ir dar sugalvot, kaip paskui prieit prie tų rozečių doh.gif

aa, dar norėjau paklaust, ar dar klojasi kas šiais laikais linoleumą į virtuvę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapnu mergelka: 01 spalio 2012 - 17:30