Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

jblmami, iš dalies su jumis sutinku, iš dalies - ne. Bet kiek žmonių, tiek nuomonių mirksiukas.gif

Google,
dar vienas variantas. Tik galvoju, gal jus ir pati buvot šį pasidariusi g.gif Stalas čia 150 cm.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 09 29, 17:51)
o as jau buvau dar padidinusi virtuve taip: doh.gif  stala nutiesiant nuo virtuvines spinteles..  ilgesni stala tik nei piesinuke..
user posted image

O man patinka šis variantas, nes man patogu ir gražu stalas prie lango 4u.gif
Beje, mes pirkom stalą su iš galo išsitraukiančiais tokiais "lift" tipo sparnais, kad esant reikalui stalą būtų galima prailginti ax.gif
Atsakyti
Labas rytas..

aciu visiems uz diskusija, kritika, komentarus.. tik taip daugiau galimybiu pasidaryt tikrai patogia ir grazia virtuve... o gal ir kiti planuojantys ras daugiau visokiu galimybiu ir sprendimu savo virtuvems.. 4u.gif

QUOTE(popcornas @ 2012 09 29, 19:33)

bigsmile.gif labai graziu dalyku prisiziurejau thumbup.gif

QUOTE(ValSve @ 2012 09 29, 21:51)
Beje, ar vyrui rodėt mano pvz? Ką jis mano apie tai?

dar nerodziau.. siandien vakare susitiksim ir vel svarstysim ka daryt...

QUOTE(jblmami @ 2012 09 30, 00:54)
*Virtuve daryciau tik balta. Pakabinamas spinteles su normaliom durelem iki lubu. O sienas daryciau ryskiai geltonas. As pati viena savo kambarelio siena nudaziau ryskiai geltonai, tai toks jausmas, kad visada sviecia saule.
O kas del stalciu. Grozis groziu, bet as dariausi 3 stalcius thumbup.gif . Virsutinis zemas ir du vienodi apatiniai. As gyvenu su baldais, bet ne del baldu schmoll.gif .
** . Vat duoninei dar nesubrendau lotuliukas.gif . Kepiu orkaitej ir nedaznai blush2.gif . Bet kai kainos taip zveriskai kyla, tai jauciu pribresiu lotuliukas.gif .

***O kai turesit sveciu, kur juos susodinsit? Gal turit atskirai dar valgomaji?


*taip, darysim sviesia, jei ne balta, tai kokios vaniles ir sampano spalvos...
stalcius tikrai darysiu po 3, o ne po du.

** duoninei ar duonkepei? ax.gif

***turim mes svetaine. ten priiminejam svecius, aisku ten stalo neturim didelio, bet baliams esant atnesam stala-knyga. doh.gif o kai maziau sveciu uztenka nedidelio staliuko esancio.. thumbup.gif
,


QUOTE(ValSve @ 2012 09 30, 09:50)
dar vienas variantas. Tik galvoju, gal jus ir pati buvot šį pasidariusi  g.gif Stalas čia 150 cm.

taip nebuvau sugalvojus.. smile.gif

QUOTE(fukse @ 2012 09 30, 10:30)
Beje, mes pirkom stalą su iš galo išsitraukiančiais tokiais "lift" tipo sparnais, kad esant reikalui stalą būtų galima prailginti  ax.gif

masciau as apie toki stala, bet kadangi baliu virtuvej nedarysim gal neverta... o gal kaip tik prasidetu mazi neplanuoti baliai virtuvej... biggrin.gif
Atsakyti
Google, neseniai man dizainere projektavo virtuves baldus, tai sake ne vienam klientui darydavo taip, kad orakite kisdavo taip kaip jus i spinta aukstai, tai visi be isimties naudodami toki varianta yra nepatenkinti, nes virs orkaites butinai turi buti gartraukis. Tarkim mano orkaite kai atidarai kai duoda garai, tai be gartraukio viskas i lubas varys. Cia toks praktinis patarimas.

Dar man grazu ant tuscios sienos padelioti keleta lentyneliu, kad nebutu ji tokia tuscia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 30, 19:28)
Google, neseniai man dizainere projektavo virtuves baldus, tai sake ne vienam klientui darydavo taip, kad orakite kisdavo taip kaip jus i spinta aukstai, tai visi be isimties naudodami toki varianta yra nepatenkinti, nes virs orkaites butinai turi buti gartraukis. Tarkim mano orkaite kai atidarai kai duoda garai, tai be gartraukio viskas i lubas varys. Cia toks praktinis patarimas.

Dar man grazu ant tuscios sienos padelioti keleta lentyneliu, kad nebutu ji tokia tuscia  mirksiukas.gif

kazkaip negirdejau ne vieno tokio varianto, kad pries atidarant orkaite kas nors jungtu gartrauki biggrin.gif cia mano toks pastebejimas is savu rato..
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 09 30, 23:24)
kazkaip negirdejau ne vieno tokio varianto, kad pries atidarant orkaite kas nors jungtu gartrauki  biggrin.gif cia mano toks pastebejimas is savu rato..

tai orkaite matyt tokia, kai garai iseina is jos kepant pro anga, kuri iseina prie sieneles. Pas mane tarkim, visi garai yra viduje orkaites ir kepimo metu jie niekur neiseina. Taigi, kai reikia atidaryti, jie visi plustelna tokiu debesiu... kad ojojjj..isivaizduoju kad jeigu orkaite kisat i spintas tai garai tikrai niekur i spintas neiseis, nebus tam skirtos angos. jie iseis tik atidarius dureles.
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 09 30, 22:24)
kazkaip negirdejau ne vieno tokio varianto, kad pries atidarant orkaite kas nors jungtu gartrauki  biggrin.gif cia mano toks pastebejimas is savu rato..

Baigus kept kepsniui, prieš atidarydama orkaitę, aš visada gartraukį pajungiu ant max, tai visi garai kaip kokia užuolaida eina į gartraukį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 30, 20:28)
Google, neseniai man dizainere projektavo virtuves baldus, tai sake ne vienam klientui darydavo taip, kad orakite kisdavo taip kaip jus i spinta aukstai, tai visi be isimties naudodami toki varianta yra nepatenkinti, nes virs orkaites butinai turi buti gartraukis. Tarkim mano orkaite kai atidarai kai duoda garai, tai be gartraukio viskas i lubas varys. Cia toks praktinis patarimas.

Parašykit savo orkaitės modelį, kad jo nesirinkti. Aš pakankamai dažnai naudoju orkaitę ir dar tokio mono nepastebėjau. Ruošiamės irgi orkaitę dėti į antrą aukštą, todėl būtų gerai išvengti modelių, kurie garuoja.
Atsakyti
noriu pasidalinti. Užkliuvo labai įdomūs sprendimai su stalais, kurie išvažiuoja iš paprasto stalčiaus vietos, ar vietoj spintelės. teko pačiupinėti, gana nesunkiai transformuojasi, tiesa ne Lietuvoje, bet gal ką sudomins
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 30, 20:28)
Google, neseniai man dizainere projektavo virtuves baldus, tai sake ne vienam klientui darydavo taip, kad orakite kisdavo taip kaip jus i spinta aukstai, tai visi be isimties naudodami toki varianta yra nepatenkinti, nes virs orkaites butinai turi buti gartraukis. Tarkim mano orkaite kai atidarai kai duoda garai, tai be gartraukio viskas i lubas varys. Cia toks praktinis patarimas.

Jau trys metai gartraukis kitoj vietoj nei orkaitė, bet jo nepasigendu ir nesigailiu tokio varianto pasirinkimu. Nors orkaitė ir naujausio modelio, bet garai bet kokiu atveju atidarius dureles išeina iš vidaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 09 30, 21:24)
kazkaip negirdejau ne vieno tokio varianto, kad pries atidarant orkaite kas nors jungtu gartrauki  biggrin.gif cia mano toks pastebejimas is savu rato..

Aš atidarant įjungiu gartraukį, manau, kad normalu. Taip pat ir ventiliacijos anga yra virš aukštos spintos su orkaite. Nepatogumo nesukelia; orkaitė yra sandari, daug garų patenka į virtuvę, atidarius dureles.
Atsakyti
Sveikos mergaitės ir ne tik 4u.gif
Jungiuosi į kompaniją, nes prieš akis didžiulis galvos skausmas - virtuvės remontas +nauji baldai + nauja buitinė technika. Šiuo metu darbai dar tik popieriuje ir failuose.
Turiu tokią problemą: ta siena, prie kurios rikiuojasi spintelės, viryklė ir kriauklė, visa išklota plytelėm, kurios ir po 15 metų man atrodo gražiai. Tai galvoju jas tik nušveist ir palikt. bet toje sienoje yra trifazis lizdas ir paprastos rozetės. Ir kaip man tada susišvietė įrengti trifazio rozetę aukščiau nei viryklė tai neįsivaizuoju doh.gif Bet kadangi mano senoji viryklė su dangčiu, tai jis visada atidarytas, ant jo pritvirtintas įrankių laikiklis, ir tas dangtis uždengia rozetę. Bet jei dabar sugalvočiau dėtis įmontuojamą kaitlentę, tai tos rozetės lieka neuždengtos, kas yr ne tik kad negražu, bet ir turbūt nesaugu schmoll.gif
Tai dabar suku galvą, kaip čia jas uždengus, kad trūkumą paverst privalumu. Dekoruot ar kaip, kokią joms sienelę sumontuot, nu bet kaip? iš ko? gi turi derėt prie plytelių doh.gif Gal kas netyčia užmatėt kokių nuotraukų internete?
Atsakyti