Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(jblmami @ 2012 09 28, 17:35)
Galine, priesai stovinti siena. Kur jus ir pati issidestet spinteles su darbastaliu. Kur ir plautuve po langu.
Nu jo 4m padaryti pusiasali be sansu. Atkrenta sis variantas. O kiek yra nuo duru iki "galines" sienos? Ir kiek nuo "galines" sienos iki lango desinej?

uztat, jokiu kitokiu variantu man baldininkai nepasiule.. o pati ir nesugalvoju ax.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 09 28, 16:20)
Nu pirma karta girdziu. As labai daug gaminu. Turiu 5 puodu vietas. Buna, kad net visos iskarto dirba. Nu per 8 metus dar nieks neissilyde g.gif

Gal "makaronus kabino", kad tik nereiketu taip daryti. Nes tai yra sunkiau ir turi kaikuriu nuansu mirksiukas.gif .



kad jis ir nedarė, tik pardavė stalviršį. kaitlentę pirkau pas vienus, ją įmontavo dar kiti. visko būna gyvenime, džiugu kad pas jus viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 09 28, 17:40)
kad jis ir nedarė, tik pardavė stalviršį. kaitlentę pirkau pas vienus, ją įmontavo dar kiti. visko būna gyvenime, džiugu kad pas jus viskas gerai.


as kaip isivaizduoju, tai reikia isfrezuoti "idubima" tik tiek, kiek reikia... o skyle jau zemiau. tada silikonas "beveik" nereikalingas...
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 09 28, 17:14)
uztat, jokiu kitokiu variantu man baldininkai nepasiule.. o pati ir nesugalvoju  ax.gif
user posted image


Pasiziurejusi planeli. Jei tik butu galimybe deliociaus kitaip: prie plano apatines linijos issideliociau ta aukstaji bloka su saldytuvu, ukine spynta, orkaite ir t.t. Ten jus islosiat daugiau vietos( is 4,2 m - duru plotis 0,8-0,9=3,3-3,2. Tai jau daugiau nei prie kairios sienos. Jau telpa 5 kart po 60 cm spyntu) Prie desines linijos darbastali su plautuve, indaplove, kaitlente. Ir tada jau ziureciau ar galima dar kokia grazia indauja su stiklais prie virsutines linijos. Ar net darbastalio dar uzsukti. Ir galimas variantas.
Jei galit ieti i ta patalpa, tai pasibraizyciau, ar dazytoju juostele pasiklijuociau baldu konturus.

Tikiuosi supratot ka norejau pasakyti 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 28 rugsėjo 2012 - 19:50
Kalbejot apie plautuves. As ir nemadinga su plienine plautuve. Man kitokios ir grazios, bet bijau ju poretumo, o keramikines pertrumpalaikes virtuvej doh.gif .
Turiu su diem bliudeliais. Dabar geriau noreciau vienos plautuves su pakabinamu bliudeliu sone. Man zymiai praktiskiau. Ieskojau pav bet va ka radau. Atsiverskit 38 puslapi. Nezinau kodel man ta kita puslapi vis rodo. Bandziau kelis kartus doh.gif [U]
http://www.baukatalo...e...&width=1024

Man grazu wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 09 28, 20:48)
Pasiziurejusi planeli. Jei tik butu galimybe deliociaus kitaip: prie plano apatines linijos issideliociau ta aukstaji bloka su saldytuvu, ukine spynta, orkaite ir t.t. Ten jus islosiat daugiau vietos( is 4,2 m - duru plotis 0,8-0,9=3,3-3,2. Tai jau daugiau nei prie kairios sienos. Jau telpa 5 kart po 60 cm spyntu) Prie desines linijos  darbastali su plautuve, indaplove, kaitlente. Ir tada jau ziureciau ar galima dar kokia grazia indauja su stiklais prie virsutines linijos. Ar net darbastalio dar uzsukti. Ir galimas variantas.
Jei galit ieti i ta patalpa, tai pasibraizyciau, ar dazytoju juostele pasiklijuociau baldu konturus.

Tikiuosi supratot ka norejau pasakyti 4u.gif .

aha, supratau... aciu... pabandysiu pasibraizyti ir patalpoj ant sienu pasipiesti, kol remontai nedaryti... drinks_cheers.gif ziuresim kaip gausis.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 09 28, 07:23)
Na kuris variantas Jums..  biggrin.gif
Pats isplanavimas, stalciu/spinteliu neziurekit, alno windows 7 ziauriai blogai veikia.. tai tik sumeciau bet kaip...
user posted image
user posted image

man sitas... bet bijau kad saldytuvai desineje uzstos saule...  doh.gif  langas dvigubai mazesnis auksciu nei projektuke



Man asmeniskai pirmas variantas toks leidziantis daugiau kvepuoti, antras atrodo netvarkingai ar tai nesimetriskai pergrustas. O jei buciau as Jusu vietoje, tai daryciau sala vadinama wub.gif man taaaaip grazu 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 09 29, 10:35)
Man asmeniskai pirmas variantas toks leidziantis daugiau kvepuoti, antras atrodo netvarkingai ar tai nesimetriskai pergrustas. O jei buciau as Jusu vietoje, tai daryciau sala vadinama  wub.gif man taaaaip grazu  4u.gif

grazu man salos irgi.. bet jos niekaip neipaisau i savo kambariuka turima.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 09 29, 10:00)
grazu man salos irgi.. bet jos niekaip neipaisau i savo kambariuka turima..  g.gif


Siaip Jusu pavaizduotame brezinuke tai atrodo daug vietos, plius buna tokiu salu, kad galima ipaisyti kartu su sala ir valgomojo stala, tik Ne Baras (ar kaip jie ten vadinasi...)

O kuri jau varianta issirinkot siaip? Pirma ar antra?
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 09 29, 14:17)
Siaip Jusu pavaizduotame brezinuke tai atrodo daug vietos, plius buna tokiu salu, kad galima ipaisyti kartu su sala ir valgomojo stala, tik Ne Baras (ar kaip jie ten vadinasi...)

O kuri jau varianta issirinkot siaip? Pirma ar antra?

dabar sedziu ir narsau virtuviu foto... nebepatinka abu variantai doh.gif biggrin.gif nors MB uz antraji, ta pilnesni.. bandau sugalvoti kazka naujo kad nereiktu uzgriozdinti desinio kampo...
beje siule dizainiere daryt po du stalcius apatinese spintelese, tai pagalvojau kad irgi nesamone... per auksti.. o vidinius daryt nepatogu ir isbrangina virtuve...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 29 rugsėjo 2012 - 13:23
QUOTE(Google @ 2012 09 29, 11:23)
dabar sedziu ir narsau virtuviu foto... nebepatinka abu variantai  doh.gif  biggrin.gif nors MB uz antraji, ta pilnesni.. bandau sugalvoti kazka naujo kad nereiktu uzgriozdinti desinio kampo... 
beje siule dizainiere daryt po du stalcius apatinese spintelese, tai pagalvojau kad irgi nesamone... per auksti..  o vidinius daryt nepatogu ir isbrangina virtuve...



Ooooj tu man tik duok ko tu nori tai as greit tau surasiu fotkiu biggrin.gif Siaip Jusu sugalvotam pirmam variante man patinka kairej pusej visas sonas kaip spinta, ten imontuociau ranku lygyje (kad nereiktu atsitupus atidaryt) orkaite su mikrobangu krosnele ir saldytuva. O palei visa siena palikciau taip kaip Jus sugalvojot prie lango kriaukle ir desinej pusej kaitlente, o saloje butu visas dziaugsmas DARBASTALIS smile.gif

Plius galima palei ji pazeminti ir padaryti stala. Reikia foto? Tik sakykit - surasiu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 09 29, 14:28)
Ooooj tu man tik duok ko tu nori tai as greit tau surasiu fotkiu  biggrin.gif Siaip Jusu sugalvotam pirmam variante man patinka kairej pusej visas sonas kaip spinta, ten imontuociau ranku lygyje (kad nereiktu atsitupus atidaryt) orkaite su mikrobangu krosnele ir saldytuva. O palei visa siena palikciau taip kaip Jus sugalvojot prie lango kriaukle ir desinej pusej kaitlente, o saloje butu visas dziaugsmas DARBASTALIS smile.gif

Plius galima palei ji pazeminti ir padaryti stala. Reikia foto? Tik sakykit - surasiu  ax.gif

beje ar mikrobangine nesigauna per aukstai ant orkaites? vaikams turbut be sansu prieit... g.gif

na imeskit fotkiu su sala+stalas mazoms erdvems (kaip kad mano 4*4,2 m biggrin.gif )

beje idomu kaip funkcionaliai isnaudoti kampa kuris gaunasi kampe kai stalvirsis nueina gilyn uz spintu didziuliu... unsure.gif pasistatyt duonkepe kad niekas nematytu? bigsmile.gif

dabar mastau gal viska sukti ir prie kitu sienu statyt...
tarkim taip... bet dabar stalas stoves tamsiausiame kampe...
user posted image

langai realiai mazi... pusrusis.. doh.gif user posted image o ir lubos cia pat H=2.2 m

P.s.Musu seima didele planuojama, reik daug vietos prie stalo ir normaliu (ne pusbario kedziu) lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Jau kyla ideju.. tik nzn ar geros... kaip gerai, kad yra SM thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 29 rugsėjo 2012 - 13:50