Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Donna felice @ 2012 09 26, 08:03)
o gal kas turite orkaite su begeliais? Ar jie reikalingi? ar verta uz juos moketi papildomus pinigus... sako, kad labai sunku juos isplauti. gal kas patars..

Turim. Man labai patogu, nes nereikia skardos prilaikyti. Orkaitė su pirolize, plauti dar neteko. Naudoju dažnai, jau porą metų.

Dar klausėte dėl kaitlentės be rėmelio. Mūsų tokia, kraštai nenuskilo, šeimininkauju ir aš, ir MB. Su rėmeliu nesirinkčiau, nes negražu ir užsilaiko trupiniai visokie. Tiesa, dėl išbėgusio iš puodo skysčio gali būti bėdos, bet jei išbėga daug, bėdos yra su rėmelį turinčia kaitlente - vis vien reikia valyti...
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 09 28, 10:23)
Na kuris variantas Jums..  biggrin.gif



balsuoju už 1 variantą - šviesesnis, lengvesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 09 28, 11:08)
balsuoju už 1 variantą - šviesesnis, lengvesnis 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif pritariu
ir daug maziau telpa.. o as visokiais rakandais apsikasus.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 09 28, 10:23)
Na kuris variantas Jums..  biggrin.gif

man 1 variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 09 28, 11:20)
thumbup.gif  thumbup.gif pritariu
ir daug maziau telpa.. o as visokiais rakandais apsikasus..  doh.gif



taip taip... būna namuose prisiveisia daug gerų, nereikalingų daiktų doh.gif
Atsakyti
Google, man antras variantas jaukesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 09 28, 12:16)
taip taip... būna namuose prisiveisia daug gerų, nereikalingų daiktų  doh.gif

geru ir nereikalingu... biggrin.gif biggrin.gif
ir dar pilna geru ir reikalingu. uztat gyvenant nuosavam name ju geometrine progresija daugeja.. ir viskam reikia vietos...

QUOTE(sbo @ 2012 09 28, 13:37)
Google, man antras variantas jaukesnis  4u.gif

aciu uz nuomone. 4u.gif pirmasis per tuscias atrodo? ax.gif
man tas antras patinka nes daugiau stalvirsio gaunasi pjaustymui.. g.gif


spalvike planuoju vaniles banguota plokste... su medzio imitacijos stalvirsiu.. langai neauksti po 60 cm, tai norisi sviesios ir siltos virtuves, bet aisku ir patogios.. doh.gif doh.gif
user posted image


ziuresim ka vyras sakys.. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 28 rugsėjo 2012 - 12:57
QUOTE(Google @ 2012 09 28, 13:56)

man tas antras patinka nes daugiau stalvirsio gaunasi pjaustymui..  g.gif



bet turėsit po ranka stalą, jei labai daug ruošos - visad galit pjaustyt ten
Atsakyti
Aga, siek tiek ax.gif norisi man tos labiau simetriskos "apsupties" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 28 rugsėjo 2012 - 13:37
QUOTE(Vilienė @ 2012 09 28, 08:02)
kai rinkausi kaitlentę, gavau patarimą iš stalviršio meistro - jis man patarė nesirinkti kaitlentės įleistos į stalviršį, nes kelis kartus buvo iškviestas "gelbėti" kai silikonas, kuriuo kaitlentė sutvirtinta su stalviršiu išsilydė ir deformavosi.
gal būt yra kitokių kaitlentės įleidimo ir sutvirtinimo variantų - pasidomėkite  4u.gif


Nu pirma karta girdziu. As labai daug gaminu. Turiu 5 puodu vietas. Buna, kad net visos iskarto dirba. Nu per 8 metus dar nieks neissilyde g.gif

Gal "makaronus kabino", kad tik nereiketu taip daryti. Nes tai yra sunkiau ir turi kaikuriu nuansu mirksiukas.gif .

QUOTE(Google @ 2012 09 28, 09:23)
Na kuris variantas Jums..  biggrin.gif
Pats isplanavimas, stalciu/spinteliu neziurekit, alno windows 7 ziauriai blogai veikia.. tai tik sumeciau bet kaip...
user posted image
user posted image

man sitas... bet bijau kad saldytuvai desineje uzstos saule...  doh.gif  langas dvigubai mazesnis auksciu nei projektuke


As visikai kitaip daryciau. Tik pirma klausimas: koks atstumas desineje nuo spinteles arba galines sienos iki lango? Kiek vietos turit sitam stalui su kedem?Cia virtuve kartu su svetaine?

Jei pakankamas atstumas nuo galines sienos iki lango, tai daryciau prie galines sienos spinteliu su darbastaliu eile ir plautuve su indaplove. Kaireje prie sienos dideli bloka su orkaite, saldytuvu, ukine spynta ir t.t. O pries langa durciau pusiasali su virykle. Tai butu vietos pasidejimui ir su sistema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 28 rugsėjo 2012 - 15:23
QUOTE(jblmami @ 2012 09 28, 16:20)
As visikai kitaip daryciau. Tik pirma klausimas: koks atstumas desineje nuo spinteles arba galines sienos iki lango?  Kiek vietos turit sitam stalui su kedem?Cia virtuve kartu su svetaine?

Jei pakankamas atstumas nuo galines sienos iki lango, tai daryciau prie galines sienos spinteliu su darbastaliu eile ir plautuve su indaplove. Kaireje prie sienos dideli bloka su orkaite, saldytuvu, ukine spynta ir t.t. O pries langa durciau pusiasali su virykle. Tai butu vietos pasidejimui ir su sistema.

cia atskira virtuve... 4,2 (siena su langu)x 4 m.(siena su durim)

bandau isivaizduot ka paraset... g.gif galine siena turit omeny kur nesimato..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 28 rugsėjo 2012 - 16:04
QUOTE(Google @ 2012 09 28, 15:58)
cia atskira virtuve...  4,2 (siena su langu)x 4 m.(siena su durim)

bandau isivaizduot ka paraset...  g.gif galine siena turit omeny kur nesimato..?


Galine, priesai stovinti siena. Kur jus ir pati issidestet spinteles su darbastaliu. Kur ir plautuve po langu.
Nu jo 4m padaryti pusiasali be sansu. Atkrenta sis variantas. O kiek yra nuo duru iki "galines" sienos? Ir kiek nuo "galines" sienos iki lango desinej?
Atsakyti