Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Del orkaites begeliu galiu atsakyt.
Turim mes AEG orkaite su dviem begeliais - tai nerealiausias dalykas man thumbup.gif Kai reikia pas uosvius be begeliu isimt karsta padekla ar patikrint ar iskepe, tai galima ir rankas nusidegint.
Esme, kad skarda isvaziuoja ant tu begeliu ir tau reikia issimt skardos ir deti kazkur ant stalvirsio, kad patikrintum ar iskepe mesyte, pyragas.. Arba jeigu reikia apverst kokius kokius sonkauliukus kepant - labai patogu thumbup.gif
Dar vel ieskosiu orkaites butinai tik su begeliais.

QUOTE(babis @ 2012 09 26, 07:18)
Tikrai taip thumbup.gif  Ir vietos viskam uztenka thumbup.gif


Norejau jusu paklaust ar jusu virtuves tik fasadai yra blizgus, ar ir sonines spintų sienelės, cokolis blizgios medžiagos yra?

Mes darysim is dazyto MDF virtuve ir svarstom ar viska viska dazyt, ar cokoli ir sonines sieneles daryt is kitos medziagos. Tik kaip poto spalva pritaikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 26, 13:10)

Norejau jusu paklaust ar jusu virtuves tik fasadai yra blizgus, ar ir sonines spintų sienelės, cokolis blizgios medžiagos yra?

Mes darysim is dazyto MDF virtuve ir svarstom ar viska viska dazyt, ar cokoli ir sonines sieneles daryt is kitos medziagos. Tik kaip poto spalva pritaikyt  g.gif


Taip, viskas is dazyto MDF ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 09 26, 12:16)
Taip, viskas is dazyto MDF ax.gif

Sakoma virtuvė yra trečias pirkinys pagal svarbą ir kainą, po namo (buto) ir mašinos. Šis grožis turbūt brangesnis už mano butą ir mašiną kartu paėmus. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 26 rugsėjo 2012 - 21:58
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 24, 12:24)
sveiki, renkames virtuves buitine technika//gal yra turinciu kaitlente be metalinio remelio? kaip ar jos praktiskos? mus visi gasdina kad nusiskaldo ju kampai ir jeigu puodas isbega viskas ant stalvirsio nuteka  doh.gif


Naudoju jau 8 metai be metalinio remelio. Bet ji pas mus ileista i stalvirsi. thumbup.gif Tai nevisi pastebi, kad ji ten isvis yra lotuliukas.gif

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 09 24, 20:42)
Kriauklę irgi galvoju tokią su mažiuku padėklu, tik nežinau į kurią pusę praktiškiau tą padėklą nukreipti. O jei dėti taip, kaip pavaizduota nuotraukoje, tai kažkiek nuo dešinės pusės reikia atitraukti kriauklę... Kiek cm?
Šiandien dar kart išsimatavom visą ilgį. Pasirodo blogai su MB vienas kitą supratom.
Turim ne 2 metrus kaip galvojau anksčiau, o tik 1,8 m. doh.gif 
Žinau, kad suryja daug vietos. Bet tai vienintelė vieta mano namuose, kur ją galiu pastatyti.
Vonioje nėra kur. Nebent g.gif  unitazą išmesčiau...
Na, su ironija aš čia...
Kita vertus su tokiais komentarais užknisa - "geriau virtuvei nestatyti skalbyklės". Patikėkit daugelis ją ten stato ne dėl grožio, o dėl to, kad nėr kur vonioje įpaišyti. tongue.gif
Pasvajojau dabar apie didesnę vonią ir skalbyklę ten...


Jei jus desiniaranke, tai padeklas kairej. Ir atvirksciai.
Uzjauciu kai taip mazai vietos 4u.gif . Mano tetule genialiai isprende sia problema. blink.gif . Prie virtuves pas ja sienine spynta. Tai toj spyntoj ir pasistate blink.gif . Gal ir pas jus yra kazkokia galimybe su netradiciniais sprendimais ka padaryti. mirksiukas.gif

QUOTE(Donna felice @ 2012 09 26, 08:03)
kaitlentes is stiklo keramikos nesibraizo, bent jau as naudoju tokia 7 metai ir esu labai patenkinta. jeigu kas prikepa yra spec grambukai ir jais nugrambdai. Jeiogu baldai sviesus, tada reikia tamsaus stalvirsio, kad atmustu, o jeigu tamsus stalvirsis, tada graziau be krastelio juoda kaitlente ir tamsi kriaukle. Bent jau mano dizainere taip darysi pas mane smile.gif tik va gal praktiskiau su metaliniu krasteliu tai ir suku ar duot pirmenybe groziui ar praktiskumui..

o gal kas turite orkaite su begeliais? Ar jie reikalingi? ar verta uz juos moketi papildomus pinigus... sako, kad labai sunku juos isplauti. gal kas patars..


Braizosi jos bjaurybes, ir stalai stikliniai braizosi, ir indai stikliniai braizosi mirksiukas.gif

Turiu su begeliais. Bet galima ir be ju pragyventi. mirksiukas.gif Tikrai ne pirmo butinumo reikalas.
Jie issiima. Tiksliau nuimu visa sona su begeliais ir laikiliais. Bet mano orkaite su pyrolyse. Gal del to?
Labai geras budas nuvalyti begelius ir laikyklius: uzvirinti vandeni. Supilti(tik tiek, kad apsemtu) i dubeni kur tilptu begeliai ir laikikliai ir istirpinti viena tablete indaplovio(indaplovei skirto). Deti begelius. As vis dar dapilineju verdancio vanden ir vis pamaisau. Tai apdegimai nueina kaip kokia plevele thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 27 rugsėjo 2012 - 00:00
QUOTE(babis @ 2012 09 26, 13:16)
Taip, viskas is dazyto MDF ax.gif

Babis ,labai patiko virtuvė ,patogi atrodo. Koks ilgis ir plotis šios patalpos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rokė: 27 rugsėjo 2012 - 08:34
QUOTE(Rokė @ 2012 09 27, 09:33)
Babis ,labai patiko virtuvė ,patogi atrodo. Koks ilgis ir plotis šios patalpos?


Aciu 4u.gif
2m-3m-2 m
Atsakyti
Vėl sėdau prie planų savo virtuvės. Negaliu alno susiinstaliuoti, tai kosmaras... doh.gif doh.gif
Dar metausi ar imti dazyta ar b003 surf plokste banguota. Mane tikina kad dazytas praktiskesnis, tipo galesiu bet kada dureles perdazyt... g.gif Bet paciai is kitos puses norisi kazkokios strukturos ant dureliu... doh.gif

O kokius darot stalcius? Su plokste ar su tais gamykliniais sonais (+jei reikia vamzdeliais)??? kurie patogesni...
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 09 26, 12:16)
Taip, viskas is dazyto MDF ax.gif


Bet jus neseniai dar tik turite virtuve. Negalit pasakyt del praktiskumo ar nenusibraizo cokoliukas? ax.gif
Mane atkalbineja daryti visa dazyta, sako nusidauzys cokolis pirmiausiai, jeigu bus dazytas.
Bet man taip grazu,kai visa virtuve is dazytos MDF plokstes. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 27, 15:04)
Bet jus neseniai dar tik turite virtuve. Negalit pasakyt del praktiskumo ar nenusibraizo cokoliukas?  ax.gif
Mane atkalbineja daryti visa dazyta, sako nusidauzys cokolis pirmiausiai, jeigu bus dazytas.
Bet man taip grazu,kai visa virtuve is dazytos MDF plokstes.  ax.gif


Dar neilgai dziaugiuos savo virtuve, bet dar niekas nesusibraize, nors du isdykeliai auga namuose. Manau tiek cokolis, tiek fasadai gali braizytis, dauzytis vienodai.
Beja, mano virtuves cokolis toks pagilintas, tai gal del to as jo ir neuzkliudau.
Atsakyti
sveikos,
o sakykit ar gakima deti stikla kai pas mane dujine virykle?ar nebus per karsta?
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 24, 13:24)
sveiki, renkames virtuves buitine technika//gal yra turinciu kaitlente be metalinio remelio? kaip ar jos praktiskos? mus visi gasdina kad nusiskaldo ju kampai ir jeigu puodas isbega viskas ant stalvirsio nuteka  doh.gif



kai rinkausi kaitlentę, gavau patarimą iš stalviršio meistro - jis man patarė nesirinkti kaitlentės įleistos į stalviršį, nes kelis kartus buvo iškviestas "gelbėti" kai silikonas, kuriuo kaitlentė sutvirtinta su stalviršiu išsilydė ir deformavosi.
gal būt yra kitokių kaitlentės įleidimo ir sutvirtinimo variantų - pasidomėkite 4u.gif
Atsakyti
Na kuris variantas Jums.. biggrin.gif
Pats isplanavimas, stalciu/spinteliu neziurekit, alno windows 7 ziauriai blogai veikia.. tai tik sumeciau bet kaip...
user posted image


user posted image

man sitas... bet bijau kad saldytuvai desineje uzstos saule... doh.gif langas dvigubai mazesnis auksciu nei projektuke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 28 rugsėjo 2012 - 09:32