Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Aš visokioms naujoms šluostėms, kempinėlėms stalčių visai kitoj virtuvės pusėj turiu. Viena šluostė vis tiek būna palikusi "kažkur aplink" - juk drėgnos šluostės į stalčių nedėsi. O kadangi naudoju kempinėlę su kotu, į kurį pilu indų ploviklį, tai jis tvarkingai kartu su šepetėliu dažniausiai tūno mažojoje kriauklytėje. Tad atkrenta ir indo ploviklio laikymas šalia kriauklės. Kita vertus, jei reikėtų, jį kuo puikiausiai būtų galima įpilti ir į skysto muilo buteliuką smile.gif

O mama mano kempinėlę laiko iš vidaus pusės ant durelių prilipintoje dėžutėje - kažkas panašaus, kaip muilinės kad būna, tik didesnė. Prasikeičia ten protingai su šiukšline, tai problemų nėra.
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 24, 22:11)
Iš kairės į dešinę: 54 cm kriauklės spintelė, 61 cm tarpas skalbyklei, 45 cm integruojama indaplovė ir lieka 20 cm kur gali būti ištraukiamas konteineris. Kriauklės su padėkliuku turi vieną blogą savybę, kad dažnai perpylimo ventylius ir maišytuvas nelabai telpą į tą pačią spintelę kur pati kriauklė, tad tenka daryti šalia esančioje. Pas jus šalia skalbyklė, ten padarysi tik tuo atveju jei skabyklės gylis ne didesnis kaip 50 cm.



QUOTE(allberto @ 2012 09 25, 01:05)
Cia reikia ziureti konkrecius modelius... Konkreti ta raso 350 mm plotis, tai po koki cm ir turetu buti gana  g.gif Bet yra ir taupesniu modeliu...

Ne taip baisiai ir gaunasi... 1.2 m darbastalio  g.gif
ir dar siauri stalciukai arba lentyneles...


4u.gif Reiskias, pas mus ne britkiausia situacija 2.25 m biggrin.gif


drinks_cheers.gif Bent erdves trukumas kartais apriboja norus pirkti...

Ačiū už patarimus. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 09 25, 14:07)
Kas del grozio, tai stiklo pagrindu man graziau ir prabangiau atrodo, bet is praktiskumo puses parsisiunciau metaline, kaip tik Jusu antraji varianta, siandien pristate. Visko neispakavau, tik krasteli, tai atrodo graziai. As irgi rinkausi tik su mazais laikikliais, kad valymo maziau butu.
O koks pas Jus gartraukis bus, jei metalo spalvos, tai tiks ir kaitlente tokia.



A rimtai tokią pat pirkot? bigsmile.gif Tai labai prašysiu jūsų paslaugėlės blush2.gif Pirma, tai kokiajos reali spalva? AR tokia tamsesnė, kaip kadbūna tarkim dauguma orkaičių tų nerūd.plieno, ar panašesnė į tokią spalvą, kaip ir pavaizduota foto?... O gartraukis tai dar nežinau, koks us, bet jis bus po spintele, tai jo matysis tik kraštukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 09 13, 19:40)
Na pagaliau ir as sulaukiau savo virtuves bigsmile.gif Pasirodau blush2.gif user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Man atrodo kad Jusu virtuve turetu buti labai patogi 4u.gif
Norejau paklausti kas gal galetu atsakyti, ziurejau labai daug virtuviu parduotuvese, taciau galvoju, kur geriausia butu imti, kad kainos ir kokybes santykis atitiktu g.gif Pastebejau, kad cia daznai labai kas samdosi koki mesitra/us... Buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambukas*: 25 rugsėjo 2012 - 21:13
QUOTE(gabby_jz @ 2012 09 25, 20:39)
A rimtai tokią pat pirkot?  bigsmile.gif  Tai labai prašysiu jūsų paslaugėlės  blush2.gif  Pirma, tai kokiajos reali spalva? AR tokia tamsesnė, kaip kadbūna tarkim dauguma orkaičių tų nerūd.plieno, ar panašesnė į tokią spalvą, kaip ir pavaizduota foto?... O gartraukis tai dar nežinau, koks us, bet jis bus po spintele, tai jo matysis tik kraštukas  ax.gif
Elica Eliplane iš vis nesimato, geras daiktas, tik kiek brangokas.
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2012 09 25, 21:57)
Man atrodo kad Jusu virtuve turetu buti labai patogi 4u.gif



Tikrai taip thumbup.gif Ir vietos viskam uztenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2012 09 25, 21:57)
Man atrodo kad Jusu virtuve turetu buti labai patogi 4u.gif
Norejau paklausti kas gal galetu atsakyti, ziurejau labai daug virtuviu parduotuvese, taciau galvoju, kur geriausia butu imti, kad kainos ir kokybes santykis atitiktu g.gif  Pastebejau, kad cia daznai labai kas samdosi koki mesitra/us... Buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif

kad butu virtuve patogi Jums, nusipirkt parduotuvej misija neimanoma... doh.gif net nebandyciau ir neieskociau... cool.gif Visi gaminasi virtuves pagal savo patalpas... visu pirma pasibraizykit ir bandykit uzklaust kainu, matysit ar yra skirtumas... o patogumas ir erdves isnaudojimas bus nepalyginamas.. be to zinosit kokios medziagos ir furnitura sudeta...
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 09 25, 14:52)
Aš irgi niekaip neapsisprendžiu dėl kaitlentės... Ar tą juodą imt stiklinę, ar vis tik su krašteliu plieno... Baldų norėčiau šviesių, tai juoda gal nesižiūrės.... BEt metalo spalva irgi gal nelabai, jei kriauklė bus akmens masės smėlinė arba balta... Tarp šių renkuosi, nes man jos tokios minimalistinės, nenoriu tų didelių puodų laikiklių  ax.gif
http://baltameska.lt...-kaitlente.html
aba
http://baltameska.lt...-kaitlente.html

Stiklinės dar bijau ir dėl susibraižymo ir kad dulkės labai matosi... O durniausia, kad savam mieste niekur realiai negalim pažiūrėt, tai teks kažkada važiuot į Vilnių ar Kauną ir bandyt ieškot vienos ir kitos... Nes net nežinau, kur galima būtų pamatyti abi vienoj vietoj  ax.gif

kaitlentes is stiklo keramikos nesibraizo, bent jau as naudoju tokia 7 metai ir esu labai patenkinta. jeigu kas prikepa yra spec grambukai ir jais nugrambdai. Jeiogu baldai sviesus, tada reikia tamsaus stalvirsio, kad atmustu, o jeigu tamsus stalvirsis, tada graziau be krastelio juoda kaitlente ir tamsi kriaukle. Bent jau mano dizainere taip darysi pas mane smile.gif tik va gal praktiskiau su metaliniu krasteliu tai ir suku ar duot pirmenybe groziui ar praktiskumui..

o gal kas turite orkaite su begeliais? Ar jie reikalingi? ar verta uz juos moketi papildomus pinigus... sako, kad labai sunku juos isplauti. gal kas patars..
Atsakyti
Kas ieškot Franke plautuvių, tai Moki veži 25 proc nuolaida, o maišytuvams hansgrohe Moki veži- 30 proc nuolaida, nuolaidos galioja iki spalio 12 d. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 26, 09:03)
kaitlentes is stiklo keramikos nesibraizo, bent jau as naudoju tokia 7 metai ir esu labai patenkinta. jeigu kas prikepa yra spec grambukai ir jais nugrambdai. Jeiogu baldai sviesus, tada reikia tamsaus stalvirsio, kad atmustu, o jeigu tamsus stalvirsis, tada graziau be krastelio juoda kaitlente ir tamsi kriaukle. Bent jau mano dizainere taip darysi pas mane smile.gif tik va gal praktiskiau su metaliniu krasteliu tai ir suku ar duot pirmenybe groziui ar praktiskumui..

o gal kas turite orkaite su begeliais? Ar jie reikalingi? ar verta uz juos moketi papildomus pinigus... sako, kad labai sunku juos isplauti. gal kas patars..


Tai vat kad, stiklo keramika, tai taip, bet dauguma tų pigesnių yra grūdintoo stiklo, taip pat ir mano įkeltoj nuorodoj smile.gif Todėl ir prisiskaičiau, kad vis tik braižosi su laiku, o ir dulkės labai greit sėda ir matosi, kai juoda biggrin.gif Tamsaus stalviršio šiaip ar taip nenoriu... Tai matyt ir nesižiūrėtų gražiai juoda kaitlentė... Bet vis tiek ji man tokai dailutė biggrin.gif

Dėl tų bėgelių ir man įdomu...
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 09 25, 21:39)
A rimtai tokią pat pirkot?  bigsmile.gif  Tai labai prašysiu jūsų paslaugėlės  blush2.gif  Pirma, tai kokiajos reali spalva? AR tokia tamsesnė, kaip kadbūna tarkim dauguma orkaičių tų nerūd.plieno, ar panašesnė į tokią spalvą, kaip ir pavaizduota foto?... O gartraukis tai dar nežinau, koks us, bet jis bus po spintele, tai jo matysis tik kraštukas  ax.gif


Na mano akimis tai jos spalva kaip foto;)
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 09 26, 09:37)
Tai vat kad, stiklo keramika, tai taip, bet dauguma tų pigesnių yra grūdintoo stiklo, taip pat ir mano įkeltoj nuorodoj smile.gif Todėl ir prisiskaičiau, kad vis tik braižosi su laiku, o ir dulkės labai greit sėda ir matosi, kai juoda biggrin.gif Tamsaus stalviršio šiaip ar taip nenoriu... Tai matyt ir nesižiūrėtų gražiai juoda kaitlentė... Bet vis tiek ji man tokai dailutė biggrin.gif

Dėl tų bėgelių ir man įdomu...

Dulkes tai tikrai greitai seda.
Pas mane sviesus stalvirsis ir juoda kaitlente, man grazu, bet jis dera su juodo stiklo orkaite, gartraukiu ir lempuciu juodom detalem. Nera vienisa pasiklydus.
Atsakyti