Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(allberto @ 2012 09 23, 21:51)
Taigi galima deti taip:
60 cm skalbimo masina;
45/60 cm indaplove;
~40 cm kriaukle, ir jeigu su padeklu dar 40 cm.

Gaunasi kad tik ~80 cm „pasivagia“ nuo jusu darbastalio.
Jeigu dar kazko salia nededat...
Nepamiskit, kad „po padeklu“ galit montuoti spintele/indaplove ar pan.
Tik po paciu „dubeniu“ lieka spintele siuksliadezei.
P. S. O tokiu matmenu plautuve imkit:
user posted image


Jei taip su skaičiuotuvu sudėti tai aišku gaunasi. Realiai pradėjau matuoti, tai skalbyklė užims daugiau vietos. Jai darysim vietos (greičiausiai tik nišą be durelių) ir reikės keliais cm daugiau. Iš abiejų šonų nuo skalbyklės reikalingos sienelės. Jos vėl užima kelis cm. Indaplovė bus 45 cm. Turbūt kad įmontuojama. Apmąstom dar kokią rinktis. mastau.gif O toliau vieta kriauklei ir spintelei po ja. Pas mane ten turi būti vietos ne tik šiūkšliadežei, bet ir butinei chemijai, skalbimo priemonėms.
Kriauklę irgi galvoju tokią su mažiuku padėklu, tik nežinau į kurią pusę praktiškiau tą padėklą nukreipti. O jei dėti taip, kaip pavaizduota nuotraukoje, tai kažkiek nuo dešinės pusės reikia atitraukti kriauklę... Kiek cm?
Šiandien dar kart išsimatavom visą ilgį. Pasirodo blogai su MB vienas kitą supratom.
Turim ne 2 metrus kaip galvojau anksčiau, o tik 1,8 m. doh.gif

QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 23, 23:08)
Skalbyklė suryja labai daug vietos, labai sumažėja pasidėjimo. Jegu tik įmanoma, tai geriau nestatyti skalbyklės virtuvėje. Neseniai dariau baldus kur virtuvės ilgis buvo 2 m, ir ten skalbyklę pastatėm. Tačiau ten šeimininkai atsisakė orkaitės, tad po virykle atsirado talpi spintelė. Mano nuomone kriauklė su padėklu gerai tik didelėse virtuvėse, mažose tai tik darbo erdvės praradimas.

Žinau, kad suryja daug vietos. Bet tai vienintelė vieta mano namuose, kur ją galiu pastatyti.
Vonioje nėra kur. Nebent g.gif unitazą išmesčiau...
Na, su ironija aš čia...
Kita vertus su tokiais komentarais užknisa - "geriau virtuvei nestatyti skalbyklės". Patikėkit daugelis ją ten stato ne dėl grožio, o dėl to, kad nėr kur vonioje įpaišyti. tongue.gif
Pasvajojau dabar apie didesnę vonią ir skalbyklę ten...
O ką aš virtuvėje statyčiau šioje vietoje... Būtų dar viena pastatoma spintelė virtuviniams rakandams susidėti.
O aš kol kas išsiverčiu be jos.
Beje pliusą tame matau - ribotas plotas virtuvinėse spintelėse atbaido nuo visokių pirkinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 24 rugsėjo 2012 - 20:44
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 09 24, 20:42)
Jei taip su skaičiuotuvu sudėti tai aišku gaunasi. Realiai pradėjau matuoti, tai skalbyklė užims daugiau vietos. Jai darysim vietos (greičiausiai tik nišą be durelių) ir reikės keliais cm daugiau. Iš abiejų šonų nuo skalbyklės reikalingos sienelės. Jos vėl užima kelis cm. Indaplovė bus 45 cm. Turbūt kad įmontuojama. Apmąstom dar kokią rinktis. mastau.gif O toliau vieta kriauklei ir spintelei po ja. Pas mane ten turi būti vietos ne tik šiūkšliadežei, bet ir butinei chemijai, skalbimo priemonėms.
Kriauklę irgi galvoju tokią su mažiuku padėklu, tik nežinau į kurią pusę praktiškiau tą padėklą nukreipti. O jei dėti taip, kaip pavaizduota nuotraukoje, tai kažkiek nuo dešinės pusės reikia atitraukti kriauklę... Kiek cm?
Šiandien dar kart išsimatavom visą ilgį. Pasirodo blogai su MB vienas kitą supratom.
Turim ne 2 metrus kaip galvojau anksčiau, o tik 1,8 m. doh.gif 
Žinau, kad suryja daug vietos. Bet tai vienintelė vieta mano namuose, kur ją galiu pastatyti.
Vonioje nėra kur. Nebent g.gif  unitazą išmesčiau...
Na, su ironija aš čia...
Kita vertus su tokiais komentarais užknisa - "geriau virtuvei nestatyti skalbyklės". Patikėkit daugelis ją ten stato ne dėl grožio, o dėl to, kad nėr kur vonioje įpaišyti. tongue.gif
Pasvajojau dabar apie didesnę vonią ir skalbyklę ten...
O ką aš virtuvėje statyčiau šioje vietoje... Būtų dar viena pastatoma spintelė virtuviniams rakandams susidėti.
O aš kol kas išsiverčiu be jos.
Beje pliusą tame matau - ribotas plotas virtuvinėse spintelėse atbaido nuo visokių pirkinių.

Iš kairės į dešinę: 54 cm kriauklės spintelė, 61 cm tarpas skalbyklei, 45 cm integruojama indaplovė ir lieka 20 cm kur gali būti ištraukiamas konteineris. Kriauklės su padėkliuku turi vieną blogą savybę, kad dažnai perpylimo ventylius ir maišytuvas nelabai telpą į tą pačią spintelę kur pati kriauklė, tad tenka daryti šalia esančioje. Pas jus šalia skalbyklė, ten padarysi tik tuo atveju jei skabyklės gylis ne didesnis kaip 50 cm.
Atsakyti
QUOTE(Ežiukas rūke @ 2012 09 24, 13:18)
Pas mus dabar yra "dvivietė" kriauklė virtuvėje. Neatsidžiaugiu iki šiol  thumbup.gif
Ir kai plauni su skalavimais, ir kai reikia vaisius/daržoves perplauti, leisti nuvarvėti. Net kai didesnį indą plauni, tai lengva jį plauti, nes vanduo nubėga į antrąjį  dubenėlį (įtariu, nelabai aišku čia nuo to mano pasakojimo  blush2.gif  ).
Plius iš vietinių perėmiau tradiciją mažesniajame bliūdelyje laikyti tvarkingą šepetuką - labai patogu, visada po ranka, o ir nesimato, kol neprieini prie pat.
Vienu žodžiu, džiaugiuosi  4u.gif


Gal galit parasyt modeliuka savo kriaukles wink.gif
Tikriausiai Franke kokia nors Maris arba Mythos modeliai? 4u.gif
Atsakyti

Jei taip su skaičiuotuvu sudėti tai aišku gaunasi. Realiai pradėjau matuoti, tai skalbyklė užims daugiau vietos. Jai darysim vietos (greičiausiai tik nišą be durelių) ir reikės keliais cm daugiau. Iš abiejų šonų nuo skalbyklės reikalingos sienelės. Jos vėl užima kelis cm. Indaplovė bus 45 cm. Turbūt kad įmontuojama. Apmąstom dar kokią rinktis. mastau.gif O toliau vieta kriauklei ir spintelei po ja. Pas mane ten turi būti vietos ne tik šiūkšliadežei, bet ir butinei chemijai, skalbimo priemonėms.
Kriauklę irgi galvoju tokią su mažiuku padėklu, tik nežinau į kurią pusę praktiškiau tą padėklą nukreipti. O jei dėti taip, kaip pavaizduota nuotraukoje, tai kažkiek nuo dešinės pusės reikia atitraukti kriauklę... Kiek cm?


Cia reikia ziureti konkrecius modelius... Konkreti ta raso 350 mm plotis, tai po koki cm ir turetu buti gana g.gif Bet yra ir taupesniu modeliu...

Ne taip baisiai ir gaunasi... 1.2 m darbastalio g.gif
ir dar siauri stalciukai arba lentyneles...

user posted image

Šiandien dar kart išsimatavom visą ilgį. Pasirodo blogai su MB vienas kitą supratom.
Turim ne 2 metrus kaip galvojau anksčiau, o tik 1,8 m. doh.gif


4u.gif Reiskias, pas mus ne britkiausia situacija 2.25 m biggrin.gif


O ką aš virtuvėje statyčiau šioje vietoje... Būtų dar viena pastatoma spintelė virtuviniams rakandams susidėti.


drinks_cheers.gif Bent erdves trukumas kartais apriboja norus pirkti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 25 rugsėjo 2012 - 00:06
QUOTE(irisas @ 2012 09 24, 21:13)
Kai gyvenom bute su maža virtuvėle turėjom kriauklę su pusinių padėkliuku, tai buvo priimtinesnis variantas negu be padėklo, su dideliu nebuvo vietos smile.gif Be padėkliuko išvis neįsivaizduoju plautuvės  schmoll.gif
user posted image

bet būsiu nešiuolaikiška ir naujoje virtuvėje planuoju dėtis plieninę plautuvę, turbūt dar nepribrendau akmens masės ar kokiom kitom  rolleyes.gif


Mes kai nupirkom buta, tai buvo didele dviguba kriaukle, nu tai nezinau, man kazkaip, per didelis griozdas, daug vietos uziima ir tikrai ta antroji kur maziau plaunama, ne visada buna labai svari ax.gif as labiau buciau uz pusini padekliuka, bet dabar darom kriaukle kampe uzapvalintame, tai pirksim apvalia, ju maciau irgi buna su mazais padeklais, tai jau reiks ziureti kai nuvaziuosime rinktis.
Mes irgi plienine pirksim, as akmens mases tai pribrendus 100 proc. vien del spalvu ivairoves, bet vyras pergyvena "a drug suskils" biggrin.gif Tai jau tiek to sakiau, bus gerai ir plienine, greiciausiai Franke ir gruobletu pavirsium, tikiuos, kad rasim, nes saindien vaziuosim pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 24, 21:53)
Gal galit parasyt modeliuka savo kriaukles wink.gif
Tikriausiai Franke kokia nors Maris arba Mythos modeliai?  4u.gif


Per sudėtingas klausimas man, lengviau nufotografuoti biggrin.gif
Niekad neįsidėmiu firmų pavadinimų blush2.gif Gal dėl to, kad man jokio skirtumo, ar tai super žinoma pasaulyje firma, ar mažiau žinoma - tiesiog žiūrim, kad daiktas būtų geras, mums tiktų smile.gif

Tokia mūsiškė. Apniukę, tamsu pas mus, tai foto tokia neaiški.
Indų džiovyklė laikina, ieškau metalinės, panašios kaip šaukštų džiovykla kad yra. Plius, niekaip neprieina rankos nuplėšti juostelę.
O dėl to, kad mažoji kriauklytė galėtų būti nešvari, na... Tad viskas priklauso nuo šeimininkės turbūt ax.gif Aš tame absoliučiai jokios problemos nematau. Juk abi kriaukles pravalai kartu smile.gif

user posted image

O tokios plautuvės tikrai nešiuolaikiškos? blush2.gif Tada aš tikrai nešiuolaikiška biggrin.gif Man jos patinka, nors teko turėti ir keramikinę.

O metalinių akcentų virtuvėje ir daugiau yra: kaip matyti, durelių rankenos, šviestuvas virš stalo, šaukštų eilė ant sienos, prie magneto "prilipinti" peiliai žvilga, mikrobanginė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ežiukas rūke: 25 rugsėjo 2012 - 09:01
Aš turbūt taip pat būsiu prie nešiuolaikiškųjų- kriauklės nekeisim- turim metalinę su mažuoju padėklu. Kadangi daiktas geras, nesulūžęs, nesubraižytas- nematau reikalo švaistyti pinigus dėl mados.
O dėl švaros- tai taip- juk pati kriauklė neišsivalys, jei šeimininkė to nepadarys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 25 rugsėjo 2012 - 09:31
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 24, 13:24)
sveiki, renkames virtuves buitine technika//gal yra turinciu kaitlente be metalinio remelio? kaip ar jos praktiskos? mus visi gasdina kad nusiskaldo ju kampai ir jeigu puodas isbega viskas ant stalvirsio nuteka  doh.gif


Aš irgi niekaip neapsisprendžiu dėl kaitlentės... Ar tą juodą imt stiklinę, ar vis tik su krašteliu plieno... Baldų norėčiau šviesių, tai juoda gal nesižiūrės.... BEt metalo spalva irgi gal nelabai, jei kriauklė bus akmens masės smėlinė arba balta... Tarp šių renkuosi, nes man jos tokios minimalistinės, nenoriu tų didelių puodų laikiklių ax.gif
http://baltameska.lt...-kaitlente.html
aba
http://baltameska.lt...-kaitlente.html

Stiklinės dar bijau ir dėl susibraižymo ir kad dulkės labai matosi... O durniausia, kad savam mieste niekur realiai negalim pažiūrėt, tai teks kažkada važiuot į Vilnių ar Kauną ir bandyt ieškot vienos ir kitos... Nes net nežinau, kur galima būtų pamatyti abi vienoj vietoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 25 rugsėjo 2012 - 12:53
QUOTE(gabby_jz @ 2012 09 25, 13:52)
Aš irgi niekaip neapsisprendžiu dėl kaitlentės... Ar tą juodą imt stiklinę, ar vis tik su krašteliu plieno... Baldų norėčiau šviesių, tai juoda gal nesižiūrės.... BEt metalo spalva irgi gal nelabai, jei kriauklė bus akmens masės smėlinė arba balta... Tarp šių renkuosi, nes man jos tokios minimalistinės, nenoriu tų didelių puodų laikiklių  ax.gif
http://baltameska.lt...-kaitlente.html
aba
http://baltameska.lt...-kaitlente.html

Stiklinės dar bijau ir dėl susibraižymo ir kad dulkės labai matosi... O durniausia, kad savam mieste niekur realiai negalim pažiūrėt, tai teks kažkada važiuot į Vilnių ar Kauną ir bandyt ieškot vienos ir kitos... Nes net nežinau, kur galima būtų pamatyti abi vienoj vietoj  ax.gif


Kas del grozio, tai stiklo pagrindu man graziau ir prabangiau atrodo, bet is praktiskumo puses parsisiunciau metaline, kaip tik Jusu antraji varianta, siandien pristate. Visko neispakavau, tik krasteli, tai atrodo graziai. As irgi rinkausi tik su mazais laikikliais, kad valymo maziau butu.
O koks pas Jus gartraukis bus, jei metalo spalvos, tai tiks ir kaitlente tokia.
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 09 25, 08:51)
Mes kai nupirkom buta, tai buvo didele dviguba kriaukle, nu tai nezinau, man kazkaip, per didelis griozdas, daug vietos uziima ir tikrai ta antroji kur maziau plaunama, ne visada buna labai svari  ax.gif as labiau buciau uz pusini padekliuka, bet dabar darom kriaukle kampe uzapvalintame, tai pirksim apvalia, ju maciau irgi buna su mazais padeklais, tai jau reiks ziureti kai nuvaziuosime rinktis.
Mes irgi plienine pirksim, as akmens mases tai pribrendus 100 proc. vien del spalvu ivairoves, bet vyras pergyvena "a drug suskils"  biggrin.gif Tai jau tiek to sakiau, bus gerai ir plienine, greiciausiai Franke ir gruobletu pavirsium, tikiuos, kad rasim, nes saindien vaziuosim pirkt smile.gif

man labai paprastas atrodo plieninės valymas, su kempine pravalai ir viskas, o akmens manės nežinau biggrin.gif Gal taip kalbu kol jos neturėjau. Į naują virtuvę dėsiu plautuvę su pedėklu, bet žiūrėsiu, kad nebūtų nubėgimo pačiam padėkliuke, t.y ventiliaus, papildomų skilių, nežinau kaip pavadint biggrin.gif Žodžiu kad perteklinis vanduo bėgtų į kriauklę, o ne į vamzdį. dabar pas mane yra tas latakas, tai pajuodęs, iškrapštyt nėr kaip, ausų krapštukais bandau, bet beviltiškai doh.gif su laiku užsikimšo ir vanduo pro ten neprabėga doh.gif Kurmio ir baisių chemikalų negaliu naudot, bakteriukės numirs kanalizacijoj biggrin.gif
Atsakyti
Jei dabar pirkčiau kaitlentę tai tik su mažais laikikliais, nes kai reikia didelį rėmą į kriauklę įtalpint ir nuvalyt- tai ojojoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ežiukas rūke @ 2012 09 25, 08:58)


Aciu, uz atsakyma.
As renkuosi tarp Franke Maris 611 ir Mythos MTG 611 (tik sitos dubuo didesnis).
Arba Maris MRG 651 ir Mythos MTG 651-100.

Dar noreciau po kriaukle turėt stalciuka U formos susidet kempinėlėms, sluostems. Tik gal ne po visom kriauklėm tilptu toks stalciukas g.gif Nes po kriaukle siuksliu dezes stoves.
Et.. kaip viska susitalpint smile.gif doh.gif
Atsakyti