Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

sveiki, renkames virtuves buitine technika//gal yra turinciu kaitlente be metalinio remelio? kaip ar jos praktiskos? mus visi gasdina kad nusiskaldo ju kampai ir jeigu puodas isbega viskas ant stalvirsio nuteka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 24, 13:24)
sveiki, renkames virtuves buitine technika//gal yra turinciu kaitlente be metalinio remelio? kaip ar jos praktiskos? mus visi gasdina kad nusiskaldo ju kampai ir jeigu puodas isbega viskas ant stalvirsio nuteka  doh.gif


Anksciau turejom be remelio, per 7 m. niekas nenusiskalde. Tik man labai daug visokio brilysdavo, tekdavao daznai su dantu rapstuku valyti. Dabar tyriu su remeliu, man valymo atzvilgiu daug patogiau.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 24, 11:49)
Dar svarstau ar naudinga kriaukle su dviem dubeneliais ar geriau vienas, bet didesnis  ax.gif


Pas mus dabar yra "dvivietė" kriauklė virtuvėje. Neatsidžiaugiu iki šiol thumbup.gif
Ir kai plauni su skalavimais, ir kai reikia vaisius/daržoves perplauti, leisti nuvarvėti. Net kai didesnį indą plauni, tai lengva jį plauti, nes vanduo nubėga į antrąjį dubenėlį (įtariu, nelabai aišku čia nuo to mano pasakojimo blush2.gif ).
Plius iš vietinių perėmiau tradiciją mažesniajame bliūdelyje laikyti tvarkingą šepetuką - labai patogu, visada po ranka, o ir nesimato, kol neprieini prie pat.
Vienu žodžiu, džiaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 24, 12:24)
sveiki, renkames virtuves buitine technika//gal yra turinciu kaitlente be metalinio remelio? kaip ar jos praktiskos? mus visi gasdina kad nusiskaldo ju kampai ir jeigu puodas isbega viskas ant stalvirsio nuteka  doh.gif


Pas mane kaitlente lygaus juodo stiklo, be jokiu remeliu, krastai graziai nuslifuoti kampu. Man kaip tik labai patogu, kai nera joskiu sujungimu ir grioveli, labai patogu valyt. Ant stalvirsio nenubega niekas, nebent as ant tiek smarkiai katilo nesu ispylus, kad nubegtu. Jei ir prabega koks pienas ar vanduo per katilo krasta, tai ta nedidele bala ir lieka aplinkui katila. Kaitlente jug lygiai imontuota, o ne su nuolydzi, kad teketu kur nors. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 09 24, 13:24)
sveiki, renkames virtuves buitine technika//gal yra turinciu kaitlente be metalinio remelio? kaip ar jos praktiskos? mus visi gasdina kad nusiskaldo ju kampai ir jeigu puodas isbega viskas ant stalvirsio nuteka  doh.gif

Mes turim jau 10 metų be rėmelio ir dabar naujam būste irgi renkamės be rėmelio, nieks ten nenusiskaldė. Jei puodas išbėga nedaug, tai nebėga, o jau jei ten jūra, tai taip, bėga, bet nemanau, kad ir rėmelis tokiu atveju sulaikytų g.gif
Papildyta:
QUOTE(agotas @ 2012 09 24, 14:00)
Anksciau turejom be remelio, per 7 m. niekas nenusiskalde. Tik man labai daug visokio brilysdavo, tekdavao daznai su dantu rapstuku valyti. Dabar tyriu su remeliu, man valymo atzvilgiu daug patogiau.

Net nuėjau apžiūrėt, nes nei karto nekrapščiau krapštuku biggrin.gif Nėra nieko prilindę schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 11, 10:50)
Mano nuomone tikrai grazus pasirinkimas 4u.gif
drinks_cheers.gif  del starvisio as irgi pritarciau, bet cia jau skonio reikalas, man noretusi gal kazkiek sviesesnio 4u.gif
mano brolio virtuveje stalvirsis tamsus, ruas...nemanau, kad gailetusi, ziurisi graziai, valosi gerai, neteplu 4u.gif



QUOTE(Spindulėlė @ 2012 09 11, 11:20)
Mūsų dabar toks
http://www.stalvirsi...=...103&lang=lt
grublėtas, priežiūra super lengva, bet mano spintutės šviesios.
Nors jei pas jus plytelės šviesios, tai tada neužtamsės labai g.gif



QUOTE(Agnestar @ 2012 09 11, 11:20)
Viskas labai grazu, bet stalvirsi tada as sviesesni rinkciausi  g.gif http://www.termopala...9/sandstein1-40    gal kazka panasaus, as irgi is situ ploksciu renkuosi, pas mane atvirksciai, sviesi virtuve, o stalvirsis tamsus smile.gif


QUOTE(natuliona @ 2012 09 17, 09:01)
man patinka  bigsmile.gif mano spalvos  biggrin.gif


Ačiū visiems už nuomones ir patarimus 4u.gif Stalviršį visgi pakeičiau į tokį http://www.termopala...i-zalsvas-akmuo, pagalvojau jei jau tiek nerimauju ar nebus per tamsu, reik kazka daryti biggrin.gif Visa kita palikau ta patį. Laukiam ketvirtadieni/penktadieni jau virtuvinio, rozetes išvedžiotos, technika paskutinė ryt atvažiuoja, liko plyteles išklijuoti. Tikiuos šią savaitę viska jau pasibaigs, nes seną virtuvinį pardavėm su visa technika, net kriaukle, tai jau taip atsibodo gamint ant vienos skylės plytos ir indus vonioj plauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2012 09 23, 17:49)
tiktai su padeklu, didesniu ar mazesniu. nu pagalvokit, plaunat puodus, samcius, puodelius ir pan. ir visus slapius ir varvancius dedat ant stalvirsio, nuo kurio vanduo niekur nenubega.. negi isplovus viena daikteli pulsit sluostyti ir tada plausit kita.. kazkokia betvarke man be to padeklo buna. o juk tas stalvirsis niekur nedingsta, galima ir ant padeklo padet ka nors ruosiant maista smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 24, 12:49)
Man asmeniskai antras variantas  ax.gif
Bet reiktu dar pasidairyt busimoj virtuvej, gal yra (bus) kokiu kitu spalviniu akcentu, kurie deretu prie kriaukles  ax.gif
Mano irgi dabar galvos skausmas kriaukle - ir jos dydis, ir jos spalva..
Tai pasidariau sarasa visu kriaukliu, kurios man patiko - ir paziuresiu ar telpa tarkim blekos is orkaites, ar didesni puoda isplaut gausis.

Dar svarstau ar naudinga kriaukle su dviem dubeneliais ar geriau vienas, bet didesnis  ax.gif

As irgi uz antra varianta 4u.gif
As labai noreciau kriaukles su dviem dubeneliais, esu naudojusis tokia, labai patogu...Jei tik leis galimybe tokia desiu, arba bent su padeklu...
QUOTE(Ežiukas rūke @ 2012 09 24, 14:18)
Pas mus dabar yra "dvivietė" kriauklė virtuvėje. Neatsidžiaugiu iki šiol  thumbup.gif
Ir kai plauni su skalavimais, ir kai reikia vaisius/daržoves perplauti, leisti nuvarvėti. Net kai didesnį indą plauni, tai lengva jį plauti, nes vanduo nubėga į antrąjį  dubenėlį (įtariu, nelabai aišku čia nuo to mano pasakojimo  blush2.gif  ).
Plius iš vietinių perėmiau tradiciją mažesniajame bliūdelyje laikyti tvarkingą šepetuką - labai patogu, visada po ranka, o ir nesimato, kol neprieini prie pat.
Vienu žodžiu, džiaugiuosi  4u.gif

drinks_cheers.gif
Pas mus irgi stalvirsio plocio nebus daug, bet kazkaip vistiek tikiuosi baldininkai neatkalbes nuo mano minties imti kriaukle su padeklu, o dar geriau su papildoma kriauklyyte...Kiek esu naudojusis, nepalyginamai patogiau, pas mama kai reikia plauti indus ir nera jokio padeklo, pastoviai mintyse bumbu ax.gif

Dar man iskilo klausimas...Jei rinksiuosi sviesu stalvirsi, kaitlente juoda...kokios spalvos rinktis kriaukle g.gif g.gif g.gif ????? Gal patarsit kazka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 24, 14:36)

Dar man iskilo klausimas...Jei rinksiuosi sviesu stalvirsi, kaitlente juoda...kokios spalvos rinktis kriaukle g.gif  g.gif  g.gif ????? Gal patarsit kazka smile.gif


Imkit skardine.
Nereikes sukti galvos del spalvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 24, 11:49)
Dar svarstau ar naudinga kriaukle su dviem dubeneliais ar geriau vienas, bet didesnis  ax.gif


Mes dabar irgi intensyviai planuojam virtuvę ir nors pirksim ją tik pavasarį, jau išsirinkau, kad bus viena kriauklė su padėklu. Mūsų virtuvė labai mažytė, palei sieną tėra tie standartiniai 2 metrai... Gaila stalviršį iškeisti į padėklą, bet yra tekę gyventi namuose su įvairiomis kriauklėmis ir prisimenu, kaip nepatogu būdavo, kai nėra kur šlapio indo ar daržovės pasidėti. Rankšluostukų tiek nepritiesinėsi, be to, vis tiek mirksta. O kiek yra tekę matyti virtuvių su dviguba kriaukle, tai man užstrigo, kad ta mažoji kriauklytė paprastai būna nešvari blush2.gif Ir nelabai matau, kam aš ją naudočiau, ko negalėčiau padaryti vienoje didelėje kriauklėje + jei reikia daugiau vietos, taigi taip ir apsisprendėm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilka*: 24 rugsėjo 2012 - 16:24
QUOTE(Ilka* @ 2012 09 24, 16:24)
Mes dabar irgi intensyviai planuojam virtuvę ir nors pirksim ją tik pavasarį, jau išsirinkau, kad bus viena kriauklė su padėklu. Mūsų virtuvė labai mažytė, palei sieną tėra tie standartiniai 2 metrai... Gaila stalviršį iškeisti į padėklą, bet yra tekę gyventi namuose su įvairiomis kriauklėmis ir prisimenu, kaip nepatogu būdavo, kai nėra kur šlapio indo ar daržovės pasidėti. Rankšluostukų tiek nepritiesinėsi, be to, vis tiek mirksta. O kiek yra tekę matyti virtuvių su dviguba kriaukle, tai man užstrigo, kad ta mažoji kriauklytė paprastai būna nešvari  blush2.gif Ir nelabai matau, kam aš ją naudočiau, ko negalėčiau padaryti vienoje didelėje kriauklėje + jei reikia daugiau vietos, taigi taip ir apsisprendėm smile.gif

2 m virtuvėje įdėjus kriauklę su padėklu išvis nelieka vietos ant stalviršio maisto ruošimui. Neseniai teko daryti tokią virtuvę. Šeimininkė jau buvo įsigijusi kriauklę su padėklu, o kai paaiškėjo, kad visai nelieka vietos maisto ruošimui, norėjo jau pirkti kitą be padėklo. Visgi pagailėjo pinigų ir pasiliko kriauklę su padėklų, su mintimi, kad maistą ruoš ant stalo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 24 rugsėjo 2012 - 16:41
O aš atvirkščiai, dar niekad nemačiau nešvarių kriauklių - nei didžiosios, nei mažosios smile.gif Ir apskritai visur tik "dvivietes" ir tematau 4u.gif
O būna su dideliais padėkliukais, kaip jūs vadinat? Pas mus vientisa nuo kriauklės eina tas "padėkliukas", virš indaplovės (turimos būti, nors ten tuščia vieta, aš vis dar nematau tikslo ją turėti). Ant jo ir pasidėjus lentutę ir mėsą pjaustau, ir daržoves, nereikia bijoti, kad kažkas apsitaškys, šnai - su skuduruku viską į kriauklę šalia. Ir tešlą maišau - tiesiog kai reikia, aš ant jo ruošiu maistą smile.gif , Taip pat labai patogu... Bent jau mums smile.gif
Atsakyti
Kai gyvenom bute su maža virtuvėle turėjom kriauklę su pusinių padėkliuku, tai buvo priimtinesnis variantas negu be padėklo, su dideliu nebuvo vietos smile.gif Be padėkliuko išvis neįsivaizduoju plautuvės schmoll.gif
user posted image

bet būsiu nešiuolaikiška ir naujoje virtuvėje planuoju dėtis plieninę plautuvę, turbūt dar nepribrendau akmens masės ar kokiom kitom rolleyes.gif
Atsakyti