Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(kriorsa @ 2012 09 23, 13:26)


Ar realiai reikalingas kriaukles tas pasedklas? Turiu omeny toki

mes pasirinkom pusini padekla, toks didelis man nereikalingas smile.gif
Atsakyti
Iš patirties pasakykit, ar įmanoma į 2 metrų ilgio sieną įkompuonuoti skalbimo mašiną (turiu neįmontuojama, plotis ir gylis po 60 cm), indaplovė (kol kas neturiu ir mąstau kokią pirkti - įmontuojamą ar ne...) ir kriauklę (po ja turi būti spintelė šiūkšliadežei ir kt. dalykams).
Sustatyti galim tik tokią tvarka iš kairės į dešinę - skalbyklė, indaplovė, kriauklė. Kriauklę galvoju pirkti su tuo padėklu ar be... Tiesiog stalviršis man irgi labai reikalingas kaip darbo vieta ir nežinau aukoti ~30-40 cm tam padėklui ar nebe...

Lauksiu patarimų. blush2.gif
Atsakyti
Imanoma.
Pas mus dabar:
80 cm kriaukle, 60 cm skalbenke, 24 cm spintele, 60 cm virykle, 15 cm spintele, 60 cm saldytuvas ir dar keli cm iki palanges lieka smile.gif

Taigi galima deti taip:
60 cm skalbimo masina;
45/60 cm indaplove;
~40 cm kriaukle, ir jeigu su padeklu dar 40 cm.

Gaunasi kad tik ~80 cm „pasivagia“ nuo jusu darbastalio.
Jeigu dar kazko salia nededat...
Nepamiskit, kad „po padeklu“ galit montuoti spintele/indaplove ar pan.
Tik po paciu „dubeniu“ lieka spintele siuksliadezei.
P. S. O tokiu matmenu plautuve imkit:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 09 23, 20:39)
Iš patirties pasakykit, ar įmanoma į 2 metrų ilgio sieną įkompuonuoti skalbimo mašiną (turiu neįmontuojama, plotis ir gylis po 60 cm), indaplovė (kol kas neturiu ir mąstau kokią pirkti - įmontuojamą ar ne...) ir kriauklę (po ja turi būti spintelė šiūkšliadežei ir kt. dalykams).
Sustatyti galim tik tokią tvarka iš kairės į dešinę - skalbyklė, indaplovė, kriauklė. Kriauklę galvoju pirkti su tuo padėklu ar be... Tiesiog stalviršis man irgi labai reikalingas kaip darbo vieta ir nežinau aukoti ~30-40 cm tam padėklui ar nebe...

Lauksiu patarimų.  blush2.gif

Skalbyklė suryja labai daug vietos, labai sumažėja pasidėjimo. Jegu tik įmanoma, tai geriau nestatyti skalbyklės virtuvėje. Neseniai dariau baldus kur virtuvės ilgis buvo 2 m, ir ten skalbyklę pastatėm. Tačiau ten šeimininkai atsisakė orkaitės, tad po virykle atsirado talpi spintelė. Mano nuomone kriauklė su padėklu gerai tik didelėse virtuvėse, mažose tai tik darbo erdvės praradimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 23 rugsėjo 2012 - 22:14
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 23, 22:08)
Skalbyklė suryja labai daug vietos, labai sumažėja pasidėjimo. Jegu tik įmanoma, tai geriau nestatyti skalbyklės virtuvėje. Neseniai dariau baldus kur virtuvės ilgis buvo 2 m, ir ten skalbyklę pastatėm. Tačiau ten šeimininkai atsisakė orkaitės, tad po virykle atsirado talpi spintelė. Mano nuomone kriauklė su padėklu gerai tik didelėse virtuvėse, mažose tai tik darbo erdvės praradimas.


wtf? Skalbykle, galima sakyti, pagrindinis darbastalis pas mus...
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 09 23, 22:19)
wtf? Skalbykle, galima sakyti, pagrindinis darbastalis pas mus...

O jos būgne turbūt laikote indus, įrankius, maisto produktus ir dar visą tai ką galimą būtų laikyti normalioje 60 cm spintelėje su durelėmis arba su stalčiais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 23 rugsėjo 2012 - 22:44
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 23, 23:38)
O jos būgne turbūt laikote indus, įrankius, maisto produktus ir dar visą tai ką galimą būtų laikyti normalioje 60 cm spintelėje su durelėmis arba su stalčiais smile.gif

O kam pakabinamos spintelės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2012 09 23, 23:10)
O kam pakabinamos spintelės?  g.gif

Tikrai ne patogiems stalčiams su stalo įrankių dėklais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 24, 00:24)
Tikrai ne patogiems stalčiams su stalo įrankių dėklais.  smile.gif

Stalo įrankius galima susidėti į patogų "kibirėlį" ir laikyti ant stalviršio kampe. Išradingos šeimininkės daug sugalvoja vietų pasidėjimui. Reikia įvertinti, ar daugiau vietos norisi turėti vonioje, ar virtuvėje. mirksiukas.gif Asmeniškai aš atsisakyčiau indaplovės, o ne skalbyklės ar orkaitės. Kiekvienam savo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2012 09 23, 23:46)
Stalo įrankius galima susidėti į patogų "kibirėlį" ir laikyti ant stalviršio kampe. Išradingos šeimininkės daug sugalvoja vietų pasidėjimui. Reikia įvertinti, ar daugiau vietos norisi turėti vonioje, ar virtuvėje.  mirksiukas.gif Asmeniškai aš atsisakyčiau indaplovės, o ne skalbyklės ar orkaitės. Kiekvienam savo.  4u.gif
Žinoma, kiekvienam savo. smile.gif Dar išeitis yra kada virtuvės ilgis tik 2 m, bet plotis nėra visai mažas, tada dar galima padaryti papildomas spinteles prie priešingos sienos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 24 rugsėjo 2012 - 10:46
Labai labai aciu visiems uz issakyta nuomone del kriaukles. Visdelto gerai pagalvojus apsisprendziau, kad pirksim be padeklo, nes labai mazai stalvirsio lieka, o tai man labai svarbu smile.gif Pagalvojau, kad jeigu reiks ka padziauti, tai ant ranksluostuko is bedos padesiu ax.gif Butu didesne virtuve, tai pirkciau gal netgi dviguba kriaukle, bet yra taip, kaip yra rolleyes.gif

Bet gal visdelto atsiras dar nuomoniu del spalvinio suderinamumo? blush2.gif Dega labai jau kriaukle uzsakyt, bet labai jau man sunku tas spalvas suderinti blush2.gif
Kuris variantas (kriaukle-stalvirsis-fasadas)?:

1. user posted image
user posted image
user posted image

2. user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriorsa: 24 rugsėjo 2012 - 11:35
Man asmeniskai antras variantas ax.gif
Bet reiktu dar pasidairyt busimoj virtuvej, gal yra (bus) kokiu kitu spalviniu akcentu, kurie deretu prie kriaukles ax.gif


Mano irgi dabar galvos skausmas kriaukle - ir jos dydis, ir jos spalva..
Tai pasidariau sarasa visu kriaukliu, kurios man patiko - ir paziuresiu ar telpa tarkim blekos is orkaites, ar didesni puoda isplaut gausis.

Dar svarstau ar naudinga kriaukle su dviem dubeneliais ar geriau vienas, bet didesnis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue_rose: 24 rugsėjo 2012 - 11:52