Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(kriorsa @ 2012 09 19, 10:40)
Sveiki,
musu virtuves gamyba jau isibejeja, tik man dar kilo klausimas del kriaukles  ax.gif  Pas mus spintele 50 cm, noriu frankes kriaukles, bet akmens mases deja neuzteks $  verysad.gif  Teks rinktis nerudijancio plieno. Kazin tokio plocio spintelei geriau apvali ar kvadratine?  Ir aplamai ,kur geriausiai galima butu jas gyvai apziureti Vilniuje (kur didziausia ekspozicija galima butu pamatyt) ir kur pigiausiai galima butu sios firmos kriaukliu rasti (Siuo klausimu galima ir i AZ  mirksiukas.gif4u.gif

Mes šitą frankę įsimontavom į 45 cm spintelę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 09 19, 22:46)
Mes šitą frankę įsimontavom į 45 cm spintelę biggrin.gif

Apie tą ir kalbėjau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 19, 23:00)
Franke "Anaga" prekiauja Kauno gatvėje. Tiesa, jų patarimais tikėti negalima, nes galite nusipirkti per didelę kriauklę. Ten ir ekspozicija yra. Jeigu Jūsų kriauklė bus kampe prie sienos, o spintelė 50 cm, tai apvali Franke kliaukė netiks, nes kriauklės viršaus kraštelis remsis į šoninę sieną ir nebus galima pritvirtinti staljuostės. 50 cm spintelei labiausiai tinka keturkampė Franke kriauklė kurios viršaus matmuo 43 cm x 45 cm, deja modelio neatsimenu. Ji be skylės maišytuvui, bet skylę galima kriauklės kampe išpjauti. Senukuose, kur daro raktus, išpjauną tą skylę už 10 Lt.
Patarčiau kriauklės pirkimo rūpesčius perleisti baldininkams. smile.gif



QUOTE(ritavi @ 2012 09 19, 23:46)
Mes šitą frankę įsimontavom į 45 cm spintelę biggrin.gif



Labai aciu uz informacija 4u.gif Kadangi esu is Vlniaus, bandysiu i Jaukurus Medzio centre uzsukt (anksciau SM kazkur adau, kad ten nemaza ekspozicija). Paziuresiu gyvai kaip atrodo, bus lengviau nuspresti. Kriaukle bus prie saldytuvo, tai tikiuosi keturkampe netrukdys g.gif Del viso pikto nusiziurejau dar FRANKE MARIS MRG 610-42, jeigu kartais keli atliekami litai liktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 18, 21:09)
Patarčiau, nieko nepirkti virtuvei patiems. Nei buitinės technikos, nei santechnikos, nei kriauklės. Baldinkas viską nupirks pasitardamas su Jumis už dar mažesnę kainą nei Jūs rasite internetinėse parduotuvėse.
Neseniai teko vargti su klientų įsigyta kriaukle, už tą pačia kainą galimą buvo nupirkti ir geresnę ir tinkamesnę šiai virtuvei.


Mums tai patiems reikia issirinkt.. baldininkai nelabai padeda siuo klausimu. verysad.gif
Tai dabar vargstu su gartraukio pasirinkimu.
Buvau issirinkusi Elicos eliper jo istraukimas perimetrinis, pagal gamintoja traukia iki 630 m3/val , pagal lietuviu psl iki 900 m
/val. , bet pasirodo jam reikes 42cm spintelės - kas reiškia, kad gali kliuti galva.
Tai dabar reikia issirinkt kita siauresni, kad tilptu i 32cm spintele ir kad trauka didele butu doh.gif

Ziurineju Elica Glide , tik neramina tas stiklas.. ar nesiteplios, ar neatrodys griozdiskai tas gartraukis. Gal teko kokios kitos firmos istraukiama gartrauki deti, kad trauka butu didesne nei 600m3/val.
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 09 18, 17:26)
Oi oi oi, mes irgi tik dabar atliekam remonto darbus, siandien isbetonavo grindis, kita savaite tikiuosi imsimes sienu, bet ,man jau baisu darosi, kaip bus su tuo dziuvimu  g.gif Galbut pas mus vienas pliusas yra, kad iki siol dar neapsiltintas stogas. Viliuosi kad jo deka, dregme greiciau pasisalins ir viskas isdzius greitai... tarp kitko, ir as vakar jau uzsakiau virtuves baldus, snd avansa sumokejau ir lapkricio gale baldai turetu buti pagaminti, tik klausimas ar mes busim pabaige remonto darbus, nes ne tik sienas reikia sutvarkyt, bet ir lubas, o kur dar dazymas ir plyteliu klojimas...
As snd visa diena galvoju, ar nesigailesiu kad pasidaviau baldininko itakai ir uzsisakiau blizgia plokste acrylux (nors man ta spalva nepaprastai grazi smile.gif). Na tikiuosi bus tikrai grazu ir neteks gailetis, o kad prieziuros reiks tai faktas, kaip nors  doh.gif

Na jus lyginant su mumis esat gerokai pazenge i prieki 4u.gif Me sirgi susivelinom su remontais, dabar tik elektros laidus pratamte ir deda polistirola...kita sav. tik santecnikai tavaziuos sildymo vedzioti...O tik tada betonuotoju iskosiu doh.gif Labai baisu, kaip grindys dzius, kai tokie orai...kazkaip tikejomes, kad viskas eisi greiciau doh.gif

Del stalvirsio ir as galvoju, nori sviesaus, kazin kaip tokio prieziura, nesinori tarnauti virtuvej, bet taip pat norisi, kad butu grazu g.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 20, 08:35)
Del stalvirsio ir as galvoju, nori sviesaus, kazin kaip tokio prieziura, nesinori tarnauti virtuvej, bet taip pat norisi, kad butu grazu g.gif


Imkit sviesu su taskuciais...
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 20, 08:25)
Mums tai patiems reikia issirinkt.. baldininkai nelabai padeda siuo klausimu.  verysad.gif
Tai dabar vargstu su gartraukio pasirinkimu.
Buvau issirinkusi Elicos eliper jo istraukimas perimetrinis, pagal gamintoja traukia iki 630 m3/val , pagal lietuviu psl iki 900 m
/val. , bet pasirodo jam reikes 42cm spintelės - kas reiškia, kad gali kliuti galva.
Tai dabar reikia issirinkt kita siauresni, kad tilptu i 32cm spintele ir kad trauka didele butu  doh.gif

Ziurineju Elica Glide , tik neramina tas stiklas.. ar nesiteplios, ar neatrodys griozdiskai tas gartraukis. Gal teko kokios kitos firmos istraukiama gartrauki deti, kad trauka butu didesne nei 600m3/val.

Kai rašote spintelė 32 cm, ką turite omenyje? Ar tik ne spintelės gyli? Gartraukiai yra skirti spintelėms pagal plotį. O gylis nesvarbu, jis gali skirtis, nes skirtingi baldų meistrai naudoja skirtingo standarto viršutinių spintelių gylį ir į visas jas telpa bet kokie integruojami gartraukiai. Jums svarbus tik spintelės plotis. smile.gif Pasirenkant gartraukį turi reikšmės ir tai, ar pas jus dujos ar elektra. smile.gif Atsakykite į klausimus, tada ieškosime toliau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 20 rugsėjo 2012 - 09:23
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 20, 10:14)
Pasirenkant gartraukį turi reikšmės ir tai, ar pas jus dujos ar elektra.  smile.gif

Gal galima placiau g.gif pas mane dujos, tai pagal kokius kriterijus tureciau rinktis gartrauki? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 20, 09:14)
Kai rašote spintelė 32 cm, ką turite omenyje? Ar tik ne spintelės gyli? Gartraukiai yra skirti spintelėms pagal plotį. O gylis nesvarbu, jis gali skirtis, nes skirtingi baldų meistrai naudoja skirtingo standarto viršutinių spintelių gylį ir į visas jas telpa bet kokie integruojami gartraukiai. Jums svarbus tik spintelės plotis.  smile.gif Pasirenkant gartraukį turi reikšmės ir tai, ar pas jus dujos ar elektra.  smile.gif Atsakykite į klausimus, tada ieškosime toliau.  smile.gif


Taigi nuorodose yra breziniai...
user posted image
Tai, regis, 369 mm smile.gif gylis reikalingas...

O antru variantu:

user posted image
minimum 280 mm
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 20, 09:14)
Kai rašote spintelė 32 cm, ką turite omenyje? Ar tik ne spintelės gyli? Gartraukiai yra skirti spintelėms pagal plotį. O gylis nesvarbu, jis gali skirtis, nes skirtingi baldų meistrai naudoja skirtingo standarto viršutinių spintelių gylį ir į visas jas telpa bet kokie integruojami gartraukiai. Jums svarbus tik spintelės plotis.  smile.gif Pasirenkant gartraukį turi reikšmės ir tai, ar pas jus dujos ar elektra.  smile.gif Atsakykite į klausimus, tada ieškosime toliau.  smile.gif


Apie spinteles gyli kalbejau (sorry, kad neaiskiai parasiau).
As suprantu, kad galima spinteles ivairaus gylio daryt, bet standartas kaip supratau apie 32-35cm yra. O gylesnes - tiesiog yra tikimybe, kad dirbant prie darbastalio klius kakta i spinteles. Todel man patare rinktis gartrauki, kuris tilptu i gyli apie 32 cm.
Plotis gartraukio man reikalingas 60cm.

Kaitlente bus indukcine. Tarpas tarp spinteliu 55cm (bet jeigu tik butu imanoma, daryciau kokius 50cm ax.gif , kad viskas po ranka butu ir nereiktu siekt aukstai tongue.gif ) Bet dabar ne apie tai.


Atsakyti
QUOTE(Niuska* @ 2012 09 20, 09:23)
Gal galima placiau g.gif pas mane dujos, tai pagal kokius kriterijus tureciau rinktis gartrauki? 4u.gif

Keista, kad tokius rūpesčius baldininkai palieka klientams. Čia panašu kaip sugedus šaldytuvui meistras lieptų dalis susirasti pačiam. Skirtumas toks, kad jeigu dujos, tai minimalus atstumas nuo kaitlentės iki gartraukio turi būti 70 cm, jeigu elektra nemažiau kaip 60 cm. Yra paslėpto tipo gartraukiai kaip ELICA ELIPLANE, tokio gartraukio iš priekio visiškai nesimato, o skirtas jis kai dėl dizaino visų viršutinių spintelių apačia eina viena linija. tai nelabai tinka kai yra dujos. Todėl gartraukio spintelė daroma trumpesnė nei kitos viršutinės spintelės, tam kad išlaikyti rekomenduojamą 70 cm atstumą nuo kaitlentės iki gartraukio. Paslėpto tipo gartraukis čia nebereikalingas, o tiktų pvz. Elica GEA. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 20, 09:51)
Apie spinteles gyli kalbejau (sorry, kad neaiskiai parasiau).
As suprantu, kad galima spinteles ivairaus gylio daryt, bet standartas kaip supratau apie 32-35cm yra. O gylesnes - tiesiog yra tikimybe, kad dirbant prie darbastalio klius kakta i spinteles. Todel man patare rinktis gartrauki, kuris tilptu i gyli apie 32 cm.
Plotis gartraukio man reikalingas 60cm.

Kaitlente bus indukcine. Tarpas tarp spinteliu 55cm (bet jeigu tik butu imanoma, daryciau kokius 50cm  ax.gif , kad viskas po ranka butu ir nereiktu siekt aukstai  tongue.gif ) Bet dabar ne apie tai.

Pas jus gartraukio spintelės dugnas bus vienoje linijoje su kitomis spintelėmis, ar aukščiau?
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 20, 10:51)
Apie spinteles gyli kalbejau (sorry, kad neaiskiai parasiau).
As suprantu, kad galima spinteles ivairaus gylio daryt, bet standartas kaip supratau apie 32-35cm yra. O gylesnes - tiesiog yra tikimybe, kad dirbant prie darbastalio klius kakta i spinteles. Todel man patare rinktis gartrauki, kuris tilptu i gyli apie 32 cm.
Plotis gartraukio man reikalingas 60cm.

Kaitlente bus indukcine. Tarpas tarp spinteliu 55cm (bet jeigu tik butu imanoma, daryciau kokius 50cm  ax.gif , kad viskas po ranka butu ir nereiktu siekt aukstai  tongue.gif ) Bet dabar ne apie tai.


Pas mane spinteliu gylis taip pat numatytas 32 cm, bus indukcine kaitlente, o gartraukis tikras galvos skausmas. Ilgai dvejojau, bet nusprendziau kad gartraukis bus imontuojamos ir neitraukiamas, nes baldininkas sake daug graziau kai jo nesimato, spinteles viename lygyje, tik iki siol dar tiksliai nenusprendziau koki gartrauki imsiu. Kolkas galvoju apie sita http://www.neriba.lt...c-ht-gra80.html . Ka manot apie ji?
Atsakyti