Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Kadangi man tema labai aktuali, o pasibaigus senajai jos nebėra ką skaityti, atidarau naują biggrin.gif

Atsakyti
Sveiki naujoje temoje wink.gif
Atsakyti
Naujojoj temutei noreciau paklausti del gartraukio ax.gif Ar visu teleskopiniu gartraukiu priekines paneles nusiima ir galima padryti ta priekine dali is baldines plokstes? blush2.gif
Atsakyti
Labukas ir Jums naujoje temoje smile.gif Ta proga ikelsiu paveiksleliu, kokios virtuves mane zavi 4u.gif

http://www.facebook....5...e=3

http://www.facebook....2...e=3

http://www.facebook....0...e=3

http://www.facebook....1...e=3

http://www.facebook....2...e=3

http://www.facebook....9...e=3

Atsakyti
Sveiki,

Gal kas turite patirties ar pasidarėte stiklą, o ne plyteles virš stalviršio? Ar praktiška?

Būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mildred_ @ 2012 09 13, 10:48)
Sveiki,

Gal kas turite patirties ar pasidarėte stiklą, o ne plyteles virš stalviršio? Ar praktiška?

Būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif

Klausiau baldininko, tai sake, kad nera nieko praktiskiau uz plyteles biggrin.gif o kaip yra is tikruju, suzinosim tik pacios ta stikla ir susidejusios, nes vieni sako taip, kiti kitaip rolleyes.gif mano nuomone, kad stiklas gerai tik toj virtuvej, kur veiksmas vyksta gal karta i menesi, o jei kasdien naudojama tai tik plyteles, pagal gyvenimo buda tsakant biggrin.gif as asmeniskai pasilieku ties plytelemis, nors beabejo stiklas ir jo galimybes zavi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mildred_ @ 2012 09 13, 09:48)
Sveiki,

Gal kas turite patirties ar pasidarėte stiklą, o ne plyteles virš stalviršio? Ar praktiška?

Būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif


Labai praktiska. Jau daugiau kaip 8 metus naudoju thumbup.gif . Anksciau turejau tik plyteles. Niekada gyvenime nekeisciau.
Papildyta:
QUOTE(Niuska* @ 2012 09 13, 11:33)
Klausiau baldininko, tai sake, kad nera nieko praktiskiau uz plyteles biggrin.gif  o kaip yra is tikruju, suzinosim tik pacios ta stikla ir susidejusios, nes vieni sako taip, kiti kitaip rolleyes.gif  mano nuomone, kad stiklas gerai tik toj virtuvej, kur veiksmas vyksta gal karta i menesi, o jei kasdien naudojama tai tik plyteles, pagal gyvenimo buda tsakant biggrin.gif  as asmeniskai pasilieku ties plytelemis, nors beabejo stiklas ir jo galimybes zavi wub.gif


Nemanau, kad baldininkas verda, kepa, teslas maiso, mikseriu taskosi ir t.t. O paskui valo. Tad jis negali objektyvios nuomones tureti.
As virtuve naudoju pastoviai ir intensyviai. Tad galiu pasakyti, kad stiklas viska atlaiko ir plius zymiai lengviau valosi. Jei jau tas stiklas toks sunkiai priziurimas butu, tai nedarytu is jo kaitlienciu. Darytu gal tada is keramikos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mildred_ @ 2012 09 13, 10:48)
Sveiki,

Gal kas turite patirties ar pasidarėte stiklą, o ne plyteles virš stalviršio? Ar praktiška?

Būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif

Vat ir man labai aktualu sis klausymas ax.gif mano pazistamai padare stikla(as nemaciau bet draugai mate)tai sake labai patenkinta,grazu fona pasirinko,ant bezines daug ismetitu zaliu medzio lapeliu.Sake,kad plaunasi labai gerai,gamina ji daug smile.gif ir viszualiai pailgejo virtuve.
Planuojame ir mes taip daryti,tik ilgai ir atsakingai reikia fona rinktis nes ne vienai savaitei tas,o keleriem metams,kad nereztu akies su laiku g.gif
Beja nuo ko pradeti,darant virtuveja remonta? g.gif Pilnai nuo lubu iki grindu,su baldu pakeitimu.MB pasake,rinktis paciai,kad veliau neprekaistauciau biggrin.gif kas su patirtimi??nuo ko pradeti? 4u.gif Kaip renkates spalvas?Ar pasirenkate megstamus atspalvius (man asm labai patinka violetiniai zalias derinis)bet ar nepabos po metu,dvieju g.gif Ar labiau pastelines spalvas rinktis?
Vienu zodziu as pasimetus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 13 rugsėjo 2012 - 14:08
QUOTE(Nanita @ 2012 09 13, 13:50)

Planuojame ir mes taip daryti,tik ilgai ir atsakingai reikia fona rinktis nes ne vienai savaitei tas,o keleriem metams,kad nereztu akies su laiku g.gif
Kaip renkates spalvas?Ar pasirenkate megstamus atspalvius (man asm labai patinka violetiniai zalias derinis)bet ar nepabos po metu,dvieju g.gif Ar labiau pastelines spalvas rinktis?
Vienu zodziu as pasimetus doh.gif


Mes planuojam be jokių fonų dėti, nes namus planuojame minimalistinio stiliaus, taip pat ir virtuvė. Virtuvėje planuojame dėti tamsų stalviršį (greičiausiai tamsiai rudą), baltas spinteles, ir derinti baltą stiklą virš stalviršio smile.gif O kažkokias spalvas įterpsim pasinaudodami akcentais - šviestuvai, vazos, žvakės ir pan:)
Atsakyti
QUOTE(mildred_ @ 2012 09 13, 15:19)
Mes planuojam be jokių fonų dėti, nes namus planuojame minimalistinio stiliaus, taip pat ir virtuvė. Virtuvėje planuojame dėti tamsų stalviršį (greičiausiai tamsiai rudą), baltas spinteles, ir derinti baltą stiklą virš stalviršio smile.gif O kažkokias spalvas įterpsim pasinaudodami akcentais - šviestuvai, vazos, žvakės ir pan:)

o sienos kokios spalvos? ax.gif O spinteles matines,ar blizgancias pasirinote?Kaip del plovimo? blush2.gif jauciu matinis pavirsius lengviau nusiplauna,be to,pirstu anspaudu nesimato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 09 13, 14:24)
o sienos kokios spalvos? ax.gif O spinteles matines,ar blizgancias pasirinote?Kaip del plovimo? blush2.gif jauciu matinis pavirsius lengviau nusiplauna,be to,pirstu anspaudu nesimato blush2.gif


Visus kambarius dažysim viena spalva - dramblio kaulo. Virtuvėje nedaug matysis tų sienų, netradicinė ji pas mus gavosi.. Dėl spintelių dar iki galo neapsisprendėm, kolkas mums dar tik pradės projektuot baldus, tai paviršių rinksimės truputį vėliau. Reikia žiūrėti pavyzdžius realius, tada lengviau apsispręsti, beto geras baldininkas tikrai turėtų patart, kas geriau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildred_: 13 rugsėjo 2012 - 14:31
QUOTE(mildred_ @ 2012 09 13, 15:30)
Visus kambarius dažysim viena spalva - dramblio kaulo. Virtuvėje nedaug matysis tų sienų, netradicinė ji pas mus gavosi.. Dėl spintelių dar iki galo neapsisprendėm, kolkas mums dar tik pradės projektuot baldus, tai paviršių rinksimės truputį vėliau. Reikia žiūrėti pavyzdžius realius, tada lengviau apsispręsti, beto geras baldininkas tikrai turėtų patart, kas geriau:)

Gera baldininka dar atrasti reikia smile.gif del minimalistinio stiliaus,aisku,kiekvienas pagal save,savo skoni,renkasi,man per "salta"tokioj virtuveje butu.Cia tik mano nuomone 4u.gif O projektos baldus,specialiai tam,pasamdytas zmogus? smile.gif
Atsakyti