Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 09 10, 16:11)
blush2.gif man skleroze g.gif
o darbelis thumbup.gif  wub.gif


Buvo buvo pagalba 4u.gif Dar iš uodegytės ir dar vienos forumietės (atsiprašau nepamenu niko) buvo pagalba 4u.gif

Ačiū už pagyrimus blush2.gif
Atsakyti
Pabaigti batukai (tik foto nekokios nes telefonu darytos):
Pabaigtas
Ir kito darbelio procesas:
Kavos mergaite
Tik neitin spalvos cia aiskios ax.gif Siek tiek jau daugiau issiuvineta,visas puodukas ir rankenele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 10, 16:52)
Įrėminau savo Mezgimo fėją pagal P. Mougerou piešinį. Baltas linas, rėminta be stiklo.

Labai gražus darbas ir rėminimas! 4u.gif

Noriu paklausti: o kada rėminate be stiklo?
Pati esu pastebėjusi, kad po stiklu (jei be pasporto), bjauriai susiploja siūlas (nekalbant apie FR mazgelius), o kokį didesnį, brangesnį darbą kaip ir norisi po tuo stiklu pakišti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 09 11, 10:37)
Labai gražus darbas ir rėminimas!  4u.gif

Noriu paklausti: o kada rėminate be stiklo?
Pati esu pastebėjusi, kad po stiklu (jei be pasporto), bjauriai susiploja siūlas (nekalbant apie FR mazgelius), o kokį didesnį, brangesnį darbą kaip ir norisi po tuo stiklu pakišti g.gif


Ačiū 4u.gif

Dėl rėminimo tai čia amžina diskusija, į kurią bent jau aš stengiuosi nebesivelti, nes tai niekur neveda. Aš visuomet rėminu be stiklo, kai pasilieku darbą sau - man labai miela matyti darbo faktūrą, paliesti medžiagą ir siūlus. Turiu keletą metų kabėjusių virtuvėje be stiklo rėmintų darbų ir nieko jiems nenutiko. Stiklas, ypač matinis, paslepia pusę darbo grožio, bent jau mano akimis, jau nekalbant apie tai, kad nesuprantu, kaip po stiklu galima pakišti karoliukus ar kitas faktūrines detales. Aš su stiklu rėminu tik tuos darbus, kurie skirti vaikams arba vyresnio amžiaus žmonėms dovanų, kurie gali nesuprasti rėminimo be stiklo.
Atsakyti
O be stiklo neapdulka darbas?
Atsakyti
Kažkiek turbūt apdulka, bet juk galima su šluotele tas dulkes nubraukti. Tiesą sakant, to nė karto nedariau nei vienam iš savo darbų...
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 09 11, 10:37)
Labai gražus darbas ir rėminimas!  4u.gif

Noriu paklausti: o kada rėminate be stiklo?
Pati esu pastebėjusi, kad po stiklu (jei be pasporto), bjauriai susiploja siūlas (nekalbant apie FR mazgelius), o kokį didesnį, brangesnį darbą kaip ir norisi po tuo stiklu pakišti g.gif


Man ir visuomet norisi darbą po stiklu pakišti mirksiukas.gif Spėju vien dėl to, kad gana daug persikraustymų mano darbams tenka patirti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 10, 17:52)
Įrėminau savo Mezgimo fėją pagal P. Mougerou piešinį. Baltas linas, rėminta be stiklo. Kadangi dirbtuvės nutarė, kad nenori rėminti siuvinių, užsakiau tik rėmą ir įsirėminau pati, gavosi visai gerai.


Boblytė, tokia uch... fainuolė wub.gif

QUOTE(Aushrita @ 2012 09 11, 00:49)
Pabaigti batukai (tik foto nekokios nes telefonu darytos):


Būtinai perfotkink kai turėsi galimybę, nes dėl prastų foto neina gerai įsižiūrėti į darbukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 11, 16:28)
Būtinai perfotkink kai turėsi galimybę, nes dėl prastų foto neina gerai įsižiūrėti į darbukus  ax.gif

Reik surast fotiko pakroveja ir tada jau ikelsiu smile.gif
Atsakyti
merginos padekit darau pirma karta uzsakyma is kasiulai.lt ar pirma reikia apmoketi saskaita ir paspausti patvirtinti?ar pirma spausti patvirtinti ir paskui apmoketi saskaita?
Atsakyti
Sveikutės rytoj pasirodysiu savo procesiuką ka dabar siuvinėju mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 09 11, 20:10)
Sveikutės rytoj pasirodysiu savo procesiuką ka dabar siuvinėju mirksiukas.gif  ax.gif


sveika:) lauksim smile.gif
Atsakyti