Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(vasarė @ 2012 09 10, 09:52)
Kelias dienas nebuvau "online"- kiek šaunių darbelių "prinoko" super  thumbup.gif  wub.gif

kartais atrodo,kad visos čia naktim siuvinėja smile.gif

Šiaip aš čia su pasiūlymu atėjau bigsmile.gif kaip manot, ar nebūtų verta sukurti temą TIK pabaigtų darbų rodymuisi?
daugelis čia pradėjo užsukti vis rečiau ir rečiau, tai manau palengvintų truputį gyvenimą, sekti kas ką siūvinėjo. Na čia būtų kaip potemė į Siuvinėjimo kryželiu temą ( kaip kad yra lobiu inventorizavimas,pradžiamokslis, tik naudingos nuorodos ir panašiai)

Nežinau, gal tik man pasirodė visai gera mintis?

laukiu jūsų nuomonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 09, 19:04)
Atnešu parodyti savo darbus


Medis su paukštukais tobulas, net seilė pradėjo varvėti biggrin.gif wub.gif


Pumpurėli, tavo siuvinėta adatinė (Chatelaine) labai labai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
i2kas, o man šioje temoje patinka įkeltus darbus aptarinėt, kažką paklausti. Ten, spėju, kai tik baigtiems darbams be diskusijų? ax.gif
Atsakyti
O gal geriau tuomet kokį internetinį albumą sukurti tam? Nuorodą patalpinti pirmoje žinutėje ir būtų galima ten kelti. ax.gif Man irgi patinka kai čia įkelia ir pažiūrėt ir papliurpt apie jį galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2012 09 10, 14:11)
i2kas, o man šioje temoje patinka įkeltus darbus aptarinėt, kažką paklausti. Ten, spėju, kai tik baigtiems darbams be diskusijų?  ax.gif



QUOTE(Simumu @ 2012 09 10, 14:16)
O gal geriau tuomet kokį internetinį albumą sukurti tam? Nuorodą patalpinti pirmoje žinutėje ir būtų galima ten kelti. ax.gif  Man irgi patinka kai čia įkelia ir pažiūrėt ir papliurpt apie jį galima  smile.gif


Tai nesunku, nuorodą 'parsinešti' į šitą temą aptarti ( kai po žinute paspaudi +cituoti, tada paspaudi ant siuvinėjimo kryželiu temos, tada atsakyti ir vuolia, parnši diskusijas bei pagyras į pagrindinį puslapį. 4u.gif )

Apie internetinį albumą aš ir galvojau, bet tuomet viena ar dvi forumietės tegalėtų visus prisijungimus turėti, nes yra tikimybė balaganui arba tiesiog albumo pavogimui unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2012 09 10, 15:23)
Tai nesunku, nuorodą 'parsinešti' į šitą temą aptarti ( kai po žinute paspaudi +cituoti, tada paspaudi ant siuvinėjimo kryželiu temos, tada atsakyti ir vuolia, parnši diskusijas bei pagyras į pagrindinį puslapį.  4u.gif )

Apie internetinį albumą aš ir galvojau, bet tuomet viena ar dvi forumietės tegalėtų visus prisijungimus turėti, nes yra tikimybė balaganui arba tiesiog albumo pavogimui  unsure.gif  g.gif

atsiprašau už įsiterpimą ax.gif tai kiekviena norinti pasisakyti ,cituotą darbelį,neš iš kitos temos jo aptarinejimui ,ir tas darbelis bus cituojamas n kartų,nes kitaip maišysis,kas ką pakomentavo rolleyes.gif nešti iš vienos temos į kitą tiesiog neaktualu,kodėl nepadarius ,vienos temos darbeliams ir jų diskusijoms,kita tema apie siuvinėjimą,įvairius klausimus,audinius,rėminimą.



labai_laiminga dailu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 rugsėjo 2012 - 14:31
Sveikutės,

pagaliau ir aš galiu kažką parodyti. Įdedu vienos draugės pageidavimą - vestuvinę pagalvėlę. (Ačiū Ddziuljeta už pagalbą).

Taigi čią: http://public.fotki....-037.html#media[/IMG]

Dar, žinoma, lieka pasiūti pačią pagalvėlę, bet čia jau juokų darbas. Taigi laukiu jūsų pastabų ir vertinimų. Yra čia tų klaidelių ir liapsusų (vien jau sparnai kokie:), bet kol kas džiaugiuosi tik antru rimtu darbu, taigi ... ax.gif

Atsakyti
Uodegyte, gera mintis, manau, taip patogiau būtų, jeigu jau norima skaldyti šią temą į dvi atskiras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 10, 15:26)
atsiprašau už įsiterpimą  ax.gif tai kiekviena norinti pasisakyti ,cituotą darbelį,neš iš kitos temos jo aptarinejimui ,ir tas darbelis bus cituojamas n kartų,nes kitaip maišysis,kas ką pakomentavo  rolleyes.gif nešti iš vienos temos į kitą tiesiog neaktualu,kodėl nepadarius ,vienos temos darbeliams ir jų diskusijoms,kita tema apie siuvinėjimą,įvairius klausimus,audinius,rėminimą.
labai_laiminga dailu  smile.gif


Foto kaip visuomet necituojama, o tie patys darbai ir čia yra percituojami n kartų.

Man patiko ši tema dėl kurios ir kilo idėja turėti temą, kurioje būtų daugiau darbų nei plepalų nail.gif .

QUOTE(labai_laiminga @ 2012 09 10, 15:30)
Sveikutės,

pagaliau ir aš galiu kažką parodyti. Įdedu vienos draugės pageidavimą - vestuvinę pagalvėlę. (Ačiū Ddziuljeta už pagalbą).

Dar, žinoma, lieka pasiūti pačią pagalvėlę, bet čia jau juokų darbas. Taigi laukiu jūsų pastabų ir vertinimų. Yra čia tų klaidelių ir liapsusų (vien jau sparnai kokie:), bet kol kas džiaugiuosi tik antru rimtu darbu, taigi ...  ax.gif


Lauksiu galutinio varianto 4u.gif šiaip labai gražiai atrodo.
Atsakyti
Mano baliončikai 4u.gif 4u.gif 4u.gif skrenda link zuzaneles siuvinėtų paukštukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2012 09 10, 16:42)
Foto kaip visuomet necituojama, o tie patys darbai ir čia yra percituojami n kartų.

Man patiko

puiki temukė būtų ax.gif tik va su taisyklėm ji turėtų būti,kad nebūtu teršiama,kad ir pačios papraščiausios ,dėl nuotraukų citavimo ,ir schemų prašymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(labai_laiminga @ 2012 09 10, 14:30)
Sveikutės,

pagaliau ir aš galiu kažką parodyti. Įdedu vienos draugės pageidavimą - vestuvinę pagalvėlę. (Ačiū Ddziuljeta už pagalbą).



blush2.gif man skleroze g.gif
o darbelis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti