Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2012 09 09, 21:04)
Sveikutės 4u.gif
Atnešu parodyti savo darbus, kurie jau seniai padaryti, bet tik vakar padovanoti 4u.gif
Nuotraukų kokybė nekokia, vis laukiau gražios dienos, bet sulaukiau lietaus... Vis per tuos darbus ax.gif


Vau, kokia grožybė wub.gif Labai medis gražus wub.gif Kas ten vidury? Paukštukai? Nadažlibinu lens.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 09, 21:11)
Vau, kokia grožybė  wub.gif  Labai medis gražus  wub.gif Kas ten vidury? Paukštukai? Nadažlibinu  lens.gif

Taip.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 09, 21:23)


Va dabar geriau matosi thumbup.gif Grožis nesvietiškas tie paukštukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 09, 20:04)
Sveikutės 4u.gif
Atnešu parodyti savo darbus, kurie jau seniai padaryti, bet tik vakar padovanoti 4u.gif
Nuotraukų kokybė nekokia, vis laukiau gražios dienos, bet sulaukiau lietaus... Vis per tuos darbus ax.gif


Labai labai gražūs 4u.gif
Ypač patiko palinkėjimo knygos motyvai wub.gif
Atsakyti
Zuzanele, nuostabus paukstukai wub.gif ireminimas tobulas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 09, 20:04)
Sveikutės 4u.gif
Atnešu parodyti savo darbus, kurie jau seniai padaryti, bet tik vakar padovanoti 4u.gif
Nuotraukų kokybė nekokia, vis laukiau gražios dienos, bet sulaukiau lietaus... Vis per tuos darbus ax.gif

Labai vargau su kampais. Nuotraukoj matosi, kad jie per stori. Jau žinau, ką kitą kartą daryčiau kitaip rolleyes.gif Pusseserė buvo patenkinta darbais, tad labai tuo džiaugiuosi wub.gif


Nuostabus darbeliai ir tokie mieli paukštukai 4u.gif 4u.gif o Palinkėjimų knyga nuostabi wub.gif wub.gif sužavėjo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 09 rugsėjo 2012 - 20:41
Labas rytas,
keistai čia dar tylu ir paskutinė žinutė tik vakar apie 22val parašyta... Kažkas keisto lotuliukas.gif
O aš va savo NIMUE fėjos kūnelį jau beveik visą susiuvinėjau, išskyrus moherinę dalį, pamaniau, kad ją paskiausiai siuvinėsiu. O kas Vilniuj ją jau siuvinėja ir gerose akyse moheros jau pirko? lotuliukas.gif
Šiandien net į darbą atsinešiau siuvinėjimą, per pietų pertrauką nepakilsiu iš kabineto blush2.gif
Aš dar nesenstu anksčiau laiko, ne visą šeštadienio vakarą praleidau siuvinėdama lotuliukas.gif Už tai sekmadienį su kaupu sėdau nuo 18val, iki maždaug 23val su vakarienės pertrauka biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, ar kuri lankėtės rėminimo salone (Vilniuje) "krasnūchoj"?smile.gif Savanorių pr. berods ji.
Atsakyti
zuzanele, labai gražus metrikas 4u.gif

ačiū visoms pastebėjusioms mano darbelius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Zuzanėle - gražūs darbai thumbup.gif

QUOTE(unkind @ 2012 09 10, 09:29)
Merginos, ar kuri lankėtės rėminimo salone (Vilniuje) "krasnūchoj"?smile.gif Savanorių pr. berods ji.


Aš buvau šeštadienį. Paliko neblogą įspūdį, labai daug rėmų pavyzdžių, taip pat sakė, kad jie siuvinėtų darbų niekad neklijuoja ir negadina darbo, viskas yra tvarkingai tempiama. Tiesa, man susirodė nepigu, už ne per didžiausią darbą man bus 100 Lt.
Atsakyti
Kelias dienas nebuvau "online"- kiek šaunių darbelių "prinoko" super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Pumpurėlis, vava, dėl kainos aš norėjau pasitikslinti, ar normalu pas juos. BIG'e pigiau:) O kaip su tais rėmais rėmeliais Akropoly? Ten rėmina?
Atsakyti