Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(LOONA_ @ 2012 09 09, 13:16)
sveikutes. noriu siuvineti si paveiksliuka, bet noriu jusu patarimo. jis turetu buti juodas. bet as noreciau su tamsiai ruda (sokoladine) spalva siuvineti. taigi mano klausimas, ar daryti grynai vienspalve ar geriau tarkim plaukus sviesesne ruda, kunas tamsesne, o suknele dar tamsesne?



Aš tai daryčiau viena spalva mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LOONA_ @ 2012 09 09, 11:16)
sveikutes. noriu siuvineti si paveiksliuka,

Siuvinėjau viena spalva- šokoladine ruda. Štai rezultats (foto ne kokia, nes tada dar neturėjau fotoaparato ax.gif ):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 09, 13:52)
Siuvinėjau viena spalva- šokoladine ruda. Štai rezultats (foto ne kokia, nes tada dar neturėjau fotoaparato  ax.gif ):
user posted image

super aciu uz foto. labai grazu. siuvinesiu sokoladine ruda smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
gal kas gali patarti: šiame metrike kokios spalvos BS? g.gif

user posted image
ačiū
Atsakyti
Aš kai nesu tikra dėl BS spalvos tai naudoju kontūruojamos detalės pačią tamsiausią- pvz. vėžliukų kiautams tamsiausią naudotą žalią, kūneliui (galvai, kojoms)- tamsesnę rudą.
Atsakyti
QUOTE(LOONA_ @ 2012 09 09, 11:16)
sveikutes. noriu siuvineti si paveiksliuka, bet noriu jusu patarimo. jis turetu buti juodas. bet as noreciau su tamsiai ruda (sokoladine) spalva siuvineti. taigi mano klausimas, ar daryti grynai vienspalve ar geriau tarkim plaukus sviesesne ruda, kunas tamsesne, o suknele dar tamsesne?

http://foto.radikal....507a1d21b6a0gif

laukiu nuomoniu smile.gif  4u.gif

tik viena siuvineciau smile.gif o del spalvos tai kuri sirdziai mieliausia ta ir siuvinek smile.gif maciau jau issirinkai ruda tai ir super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 09, 10:39)

Mano irgi tokie kaip ir Tavo  wub.gif Tik aš vis dar pleduką kankinu.


Na aš didelių darbelių nesiimu neesu jau toke labai asė mezgime mirksiukas.gif tai tik smulkmenėles nusimegsiu leliukui 4u.gif Sekmės kuo greičiau pabaigti ta pleduką mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau ikelti savo pabaigtus batukus ir kito darbelio procesa bet pasirodo neturiu tel saskaitoj kad issiusti foto i email savo doh.gif Tai gal kada kita diena ikelsiu ax.gif
Arba bandysiu per laida perkelt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 09 rugsėjo 2012 - 16:27
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 09, 13:52)
Siuvinėjau viena spalva- šokoladine ruda. Štai rezultats (foto ne kokia, nes tada dar neturėjau fotoaparato  ax.gif ):


Rėminimas labai gražiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 09, 16:04)
Norejau ikelti savo pabaigtus batukus ir kito darbelio procesa bet pasirodo neturiu tel saskaitoj kad issiusti foto i email savo  doh.gif Tai gal kada kita diena ikelsiu  ax.gif
Arba bandysiu per laida perkelt  smile.gif

niekada nesiunciu i emeila sau kad paskui ikelt schmoll.gif per bluetooth (nepamenu kaip rasos blush2.gif ) arba per laida perkeliu ax.gif man pinigu butu gaila saskaitos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 09 09, 18:25)
niekada nesiunciu i emeila sau kad paskui ikelt schmoll.gif per bluetooth (nepamenu kaip rasos blush2.gif ) arba per laida perkeliu ax.gif man pinigu butu gaila saskaitos biggrin.gif

Na pas mane dazniausiai visada telefone internetas uzsakytas tai ir emailu daznai naudojuos,galvojau uz ta pati persikelsiu bet pasirodo baigesi mano internetas biggrin.gif Per laida mazai perkelineju tai dabar reiks bandyt laido ieskot ir persikelt, O bluetooth'o pas mane nera biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Atnešu parodyti savo darbus, kurie jau seniai padaryti, bet tik vakar padovanoti 4u.gif
Nuotraukų kokybė nekokia, vis laukiau gražios dienos, bet sulaukiau lietaus... Vis per tuos darbus ax.gif

Dovana jauniesiems
user posted image

Palinkėjimų knyga
user posted image

user posted image

Labai vargau su kampais. Nuotraukoj matosi, kad jie per stori. Jau žinau, ką kitą kartą daryčiau kitaip rolleyes.gif Pusseserė buvo patenkinta darbais, tad labai tuo džiaugiuosi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 rugsėjo 2012 - 19:05