Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(doviem @ 2012 09 26, 12:21)
ai isvis tas paveikslas buvo grynas nesusipratimas lotuliukas.gif

aaa pamenu jį smile.gif svarbiausia kad pabaigtas jis buvo ,ir nenumestas,nes kai ardyti reikia ,baisiai susinervuoji ,ir norisi padėt į šalį doh.gif



QUOTE(Simumu @ 2012 09 26, 12:20)
Turiu klausimą - ruošiuosi siūti ir siuvinėti maišelius žolelėms dovanų (Kalėdoms ruošiuosi). Tik nežinau pirma siuvinėti ir tada siūti, ar siūti ir siuvinėti? smile.gif

taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 rugsėjo 2012 - 10:32
QUOTE(doviem @ 2012 09 26, 12:01)
na rodausi jau ireminta ir pakabinta ant sienos paveiksliuka, deja spalvos ne tokios ryskios, nes si karta su telefonu fotografavau  ax.gif


Labai gražiai įrėminta, solidus rėmas toks thumbup.gif

Užuojauta dėl ardymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 26, 08:59)
Bet aš turiu kitą bėdą (kažkada čia jau skundžiausi) - nugi negaliu pakęsti nenaudojamų daiktų namuose, aš jiems alergiška. Taigi ir spintoj gulintys darbai man kelia nervinį drebulį, norisi kuo greičiau kur nors juos padėti. O dovanoti nebeturiu kam - visus artimuosius, gimines ir draugus jau apdalinau siuvinėtais darbais  doh.gif


Parodyk tuos darbus mums, gal tarp jų bus kažkas, ko kuri nors iš mūsų jau seniai trokšta, bet neranda laiko išsiuvinėti, arba kažkas, kas tiktų mūsų pažįstamiems ar draugams dovanoms, o nebeturim laiko siuvinėti, ir nupirktume ne už 50 lt, o įvertinusios realią kainą mirksiukas.gif Arba apskritai įdėk bent jau mūsų smalsumui patenkinti biggrin.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 26, 08:59)
Dėl žymėjimosi schemoje - niekad nesižymiu nieko nei schemoje, nei ant medžiagos, atmintis irgi fotografinė, tai kai siuvinėju konkretų simbolį, tik jį schemoje ir matau.

drinks_cheers.gif

QUOTE(doviem @ 2012 09 26, 10:01)
Kalbant apie zymejimus tai buvo nuotykis pas mane. Siuvinejau paveiksla ir tik pradejus eiti zemyn (2 eile lapu) pamaciau kad 10 kryziuku i sona pavarius virsutinius lapus. teko spresti, kuria puse ardyti: virsutinius tris lapus ar sone du lapus. Nusprendziau virsutinius ardyti. Oi verkiau tada smile.gif

košmaras....... verysad.gif doh.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 09 26, 10:52)
Na kiek jau laiko siuvinėju apie 3metus gal bet nei vieno dar darbelio nesižymėjau. Kažkaip pripratusi nesižymėti kažkaip nepasimetu. Na , o jei pasitaiko klaidelė tenka ardyti bet atidžiai žiūriu į schemutes ir nėra labai tankiai kad ardyčiau... Na ir tikiuosi neprisišnekėsiu  biggrin.gif

Kad neprisišnekėčiau aš pacituosiu tave biggrin.gif ...

Giriu paskutinįjį paveiksliuką, gražiai žiūrisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 26, 10:19)
ir man taip buvo. išsiuvinėjau vieną spalvą. ir bac.. nesutampa  doh.gif  o tu kūrpė  doh.gif  dvi dienas ardžiau  doh.gif

Aš jei apsirinku 1-3 kryžiukais tai neardau, kažkaip kitaip bandau ištaisyt. Tikrai nebūna taip, kad labai jau ryškiai matytųsi. Kažkur nuo kažko nugnybi ir išsilygina.
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 09 26, 10:01)

user posted image



Kuo čia tokiu ryškiu medžiaga subraižyta? Aš nusipirkau iš kasiulų žymeklį ant juodos medžiagos, bet jo beveik nesimato net unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 09 26, 14:03)
Aš jei apsirinku 1-3 kryžiukais tai neardau, kažkaip kitaip bandau ištaisyt. Tikrai nebūna taip, kad labai jau ryškiai matytųsi. Kažkur nuo kažko nugnybi ir išsilygina.

būna kad viduryje siuvinio sumaišai spalvą ,ar kryžiuko nedadėjai ,skirtumo nesimato.bet šysik savigarba neleido biggrin.gif

cindy mano manymu kad čia sudaigstyta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 rugsėjo 2012 - 12:48
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 26, 13:44)
cindy mano manymu kad čia sudaigstyta  ax.gif


aga man irgi taip atrodo g.gif ax.gif
Atsakyti
Na va įkeliu savo dieduka kiek per vakar, užvakar ir šiek tiek šiandien išsiuvinėjau. mirksiukas.gif Šiek tiek medžiaga pasilamdžiusi ir spalvos nėra tokios ryškios, nes kambarije tamsoka.Jei nesutingsiu gal išeis pabaigti per šiandiena rolleyes.gif Paliko visai nebedaug viena spalva dieduko kuna užpildyti ir fone dvi keliose vietose spalvytės iš viso 3 spalvos paliko.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 26 rugsėjo 2012 - 13:05
turiu darbą kurį mielai pradėjau,bet man jis nebepatinka unsure.gif ,gal kuri nori ,kaina savo siūlykit ax.gif lanarte

pamaniau apie dovaną anytai ,bet ji nežino kas per gėlė ta magnolija ,jai labiau bijūnai,našlaitės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 rugsėjo 2012 - 13:33
QUOTE(B_March @ 2012 09 26, 12:25)
Parodyk tuos darbus mums, gal tarp jų bus kažkas, ko kuri nors iš mūsų jau seniai trokšta, bet neranda laiko išsiuvinėti, arba kažkas, kas tiktų mūsų pažįstamiems ar draugams dovanoms, o nebeturim laiko siuvinėti, ir nupirktume ne už 50 lt, o įvertinusios realią kainą  mirksiukas.gif Arba apskritai įdėk bent jau mūsų smalsumui patenkinti  biggrin.gif


4u.gif

PARDUODU
Už kiek, nežinau, jei kam ko reikia, pasiūlykit ką nors... biggrin.gif

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

1. Natasha Mlodetski "Rudens puokštė", siuvinėta ant aidos, rėminta su stiklu
2. Kalėdinis medis, siuvinėta ant aidos, rėminta su stiklu
3. Casey Buonaugurio "Irish coffee sampler", siuvinėta ant lino, rėminta be stiklo
4. Nimue "Žiedadulkių fėja", siuvinėta ant lino, rėminta be stiklo
5. The sweetheart tree "Pink carnations", siuvinėta ant lino, su karoliukais, rėminta be stiklo
6. Acufactum "Blutenzauber", siuvinėta ant lino, su karoliukais, rėminta be stiklo

Jei kartais kam ko reikia, rašykit man až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 09 26, 13:11)
Kuo čia tokiu ryškiu medžiaga subraižyta? Aš nusipirkau iš kasiulų žymeklį ant juodos medžiagos, bet jo beveik nesimato net unsure.gif

Cia su baltu siulu sudaigstyta. Man taip aiskiausiai, tiesa dabar jau daigstau siek tiek kitaip, ne pilnus kvadratukus, o tik juostomos horizontaliomis kas 10 kryziuku ir vistiek kvadraciukai matosi smile.gif

Tos tulpes buvo kaip ir pirmasis mano darbelis, tai dar apie zymeklius nelabai ka zinojau blush2.gif jei tiksliau tai pradejus buvau kita, irgi dideli, bet teko padeti i sona del tulpiu, tai tulpes pirmasis uzbaigtas buvo, o tas atidetas antrasis tongue.gif mano patirtis nedidele siuvinejime, o ir mazi paveiksliukai netraukia, man idomiau milzinai lotuliukas.gif nors, kai pagalvoju, kad noreciau namie bent keliu paveikslu (dabar ju 0) tai turbut uztrukciau 20 metu kol visos sienos atrodytu taip kaip noriu doh.gif
Atsakyti