Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(*Capri* @ 2012 09 26, 10:23)
Nesižymėt man nesigautų, eina sau...dabar pvz tai vienai triptiko daliai 13*13 dešimtainių, tas yra 16900 xxx, tai paskęsčiau totaliai schmoll.gif


Na man buvo pasitaike jog teko ardyti net puse darbelio doh.gif Bet labai jau didelio dar darbelio neesu ėmusi tai kažkaip dar nesižymėjusi kai pribresiu prie didelio darbelio gal tada ir pradėsiu žymėtis mirksiukas.gif Na toki giganta tai tikrai manau jog lengva būtų pasiklysti 16900xxx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 26 rugsėjo 2012 - 09:34
Nu man tai mistika ,kai nesižymit nei schemoje ,nei ant medžiagos doh.gif ,pagarba didžiulė 4u.gif ,bet aš nesižymėdama pasiklysčiau totaliai verysad.gif ...Vieną gerą įdėją pasiimsiu iš šitos jūsų diskusijos-kasdien pasižymėt kitos spalvos flomasteriu thumbup.gif ,smagu matyt kiek per dieną padariau wub.gif ,ir kaip aš anksčiau nesugalvojau blush2.gif
Atsakyti
Na kiek jau laiko siuvinėju apie 3metus gal bet nei vieno dar darbelio nesižymėjau. Kažkaip pripratusi nesižymėti kažkaip nepasimetu. Na , o jei pasitaiko klaidelė tenka ardyti bet atidžiai žiūriu į schemutes ir nėra labai tankiai kad ardyčiau... Na ir tikiuosi neprisišnekėsiu biggrin.gif
Atsakyti
merginos noreciau jusu pagalbos.kokia is Aidu yra geresne?pirma karta is cia pirksiu medziaga tai dar gerai nezinau kuri geresne

http://www.kasiulai....ina-p-4783.html

http://www.kasiulai....ina-p-5135.html
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2012 09 26, 11:56)
merginos noreciau jusu pagalbos.kokia is Aidu yra geresne?pirma karta is cia pirksiu medziaga tai dar gerai nezinau kuri geresne



siūlyčiau 16 ,ji per viduriuką ,14 stamboka ax.gif

http://www.kasiulai....lta-p-8317.html
Atsakyti
na rodausi jau ireminta ir pakabinta ant sienos paveiksliuka, deja spalvos ne tokios ryskios, nes si karta su telefonu fotografavau ax.gif
user posted image

Kalbant apie zymejimus tai buvo nuotykis pas mane. Siuvinejau paveiksla ir tik pradejus eiti zemyn (2 eile lapu) pamaciau kad 10 kryziuku i sona pavarius virsutinius lapus. teko spresti, kuria puse ardyti: virsutinius tris lapus ar sone du lapus. Nusprendziau virsutinius ardyti. Oi verkiau tada smile.gif
user posted image

paskui kito paveikslo schema tai su piestuku visa spalvindavau, o dabartinio kol kas nespalvinu, bet ziuresiu kaip toliau bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 09 26, 11:01)
na rodausi jau ireminta ir pakabinta ant sienos paveiksliuka, deja spalvos ne tokios ryskios, nes si karta su telefonu fotografavau  ax.gif
Kalbant apie zymejimus tai buvo nuotykis pas mane. Siuvinejau paveiksla ir tik pradejus eiti zemyn (2 eile lapu) pamaciau kad 10 kryziuku i sona pavarius virsutinius lapus. teko spresti, kuria puse ardyti: virsutinius tris lapus ar sone du lapus. Nusprendziau virsutinius ardyti. Oi verkiau tada smile.gif


paskui kito paveikslo schema tai su piestuku visa spalvindavau, o dabartinio kol kas nespalvinu, bet ziuresiu kaip toliau bus ax.gif


Puikus šįrėminimas 4u.gif thumb_yello.gif Na va doh.gif nemažai teko paardyti užjaučiu... Ir laiko gaila ir tiek buvo darbelio jau išsiuvinėta.Na linkiu , kad nepasitaikytu suklydimu ir viskas ok butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 09 26, 12:01)
Kalbant apie zymejimus tai buvo nuotykis pas mane. Siuvinejau paveiksla ir tik pradejus eiti zemyn (2 eile lapu) pamaciau kad 10 kryziuku i sona pavarius virsutinius lapus. teko spresti, kuria puse ardyti: virsutinius tris lapus ar sone du lapus. Nusprendziau virsutinius ardyti. Oi verkiau tada smile.gif


siaubas doh.gif ir poto siuvinėti vėl tą patį ,sugaišta kiek laiko ,vietoj to kad pasistūmėt galėjai unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 rugsėjo 2012 - 10:28
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 26, 11:00)
siūlyčiau 16 ,ji per viduriuką ,14 stamboka  ax.gif

http://www.kasiulai....lta-p-8317.html


aciu uz patarima 4u.gif
Pasiemiau sita medziagele ziuresiu kaip eisis siuvineti pirma karta ant 16 siuvinesiu
Atsakyti
Turiu klausimą - ruošiuosi siūti ir siuvinėti maišelius žolelėms dovanų (Kalėdoms ruošiuosi). Tik nežinau pirma siuvinėti ir tada siūti, ar siūti ir siuvinėti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 09 26, 11:08)
Puikus šįrėminimas 4u.gif  thumb_yello.gif Na va doh.gif  nemažai teko paardyti užjaučiu... Ir laiko gaila ir tiek buvo darbelio jau išsiuvinėta.Na linkiu , kad nepasitaikytu suklydimu ir viskas ok butu 4u.gif

Aciu labai blush2.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 26, 11:11)
siaubas  doh.gif ir poto siuvinėti vėl tą patį ,sugaišta kiek laiko ,vietoj to kad pasistūmėt galėjai  unsure.gif

Na tai buvo baisiai seniai, pries kokius 4 metus, atsimenu tik kad ejau peskom is namu iki mociutes ir verkiau kalbedama su mama, mat darem dovana mociutei gimtadienio proga doh.gif ai isvis tas paveikslas buvo grynas nesusipratimas lotuliukas.gif
Atsakyti
DOVIEM< dailiai gavosi ir suderintas rėmas thumbup.gif


Tai išvada, kad žymėjimasis apsaugo nuo ardymo smile.gif

Pamėginau paskaičuot xxx, valandai foninio x-beveik 200vnt. Jei ne foninis-sumažėja perpus apsukos biggrin.gif Tiesa, aš nesižymiu nieko ant medžiagos, mane nervina tie dryžiai ar taškai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Capri*: 26 rugsėjo 2012 - 10:25