Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(asta30a @ 2012 09 25, 21:43)


Ačiū 4u.gif Vakar dar pasikankinau kol akys ašarot pradėjo, šiandien turiu pabaigt. Labai mažas darbelis, bet ant tokios medžiagos labai užtrunka siuvinėt, nes jau kelis kartus sugrybavus buvau. doh.gif

QUOTE(Ego @ 2012 09 25, 22:31)
Dėkui už patarimus 4u.gif
Greičiausiai pasirinksiu lengviausią variantą - rėminimą. Na dar pagulės porą dienų, gal kils azartas kažką naujo pabandyti - dėžutę, albumą.
Tiesa, mano dažniausia "klientė" yra dukra, keletas pvz.:
maišelis dūdelei (tik prireikė mano mamos pagalbos, kad pasiūtų blush2.gif )
viena pusė


Jau maišelis kokio gražumo wub.gif Atvirutės irgi simpatiškos.

QUOTE(*Capri* @ 2012 09 26, 00:19)
Po asta30a klausimo, kilo ir man vienas...Vienos sako, kad metų metams projektukas koks didesnis, kitos tik pradeda atrodo, o jau ir rezultatu grožimės neužilgo...Taigi, kiek jums pavyksta xxx padaryti per dieną? Suprantu, kad priklauso nuo laiko, bet vidutiniškai? g.gif
JŪSŲ FORMULĖ: Valanda palinkus prie medžiagos lygu ~ ..... xxx biggrin.gif


Manau, kad per valandą išsiuvinėju apie 100 kryželių, jei tai paprastas siuvinėjimas, nereikia per daug kaitaliot spalvų, dar akį į teliką užmetu... ax.gif Bet tiksliai sunku pasakyti-reiks kada pafiksuot smile.gif
Atsakyti
Jei pusiniai ar dažnai spalvas kaitaliot reikia tai ilgai užtrunka, jei paprasčiau viskas tai gan greit. Vakar turėjau beveik laisvą dieną, tikrai ilgai sėdėjau, bet ir padariau nemažai. Kadangi stengiuos kasdien kita spalva žymėt schemoj padarytas vietas, tai gražiai matosi dienos darbas smile.gif Galėsiu įdomumo dėlei pasirodyt kada nors.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 09 26, 09:26)
Jei pusiniai ar dažnai spalvas kaitaliot reikia tai ilgai užtrunka, jei paprasčiau viskas tai gan greit. Vakar turėjau beveik laisvą dieną, tikrai ilgai sėdėjau, bet ir padariau nemažai. Kadangi stengiuos kasdien kita spalva žymėt schemoj padarytas vietas, tai gražiai matosi dienos darbas smile.gif  Galėsiu įdomumo dėlei pasirodyt kada nors.


Aš irgi taip darau smile.gif
Atsakyti
O aš nesižymėjau... rolleyes.gif Matyt dėl to painiojausi doh.gif Ot tas taupumas doh.gif Sakau, pabaigsiu, bus kitą kartą lotuliukas.gif
Aš stope su savo fėja doh.gif Trūksta vis dar moherinės dalies ir ryškių linijų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 09 26, 00:25)
As tai miegu, ir nemazai - nuo 23 val iki kazkur 6.30 (kada rytas, deja, nusprendzia mazoji. As mielai po 10 ryto kelciaus, jei kas leistu biggrin.gif).

As gi uz Atlanto gyvenu, tad kai pas jus ten kazkur 3 su trupuciu, pas mane buna kokia 8-9 vakaro - pats tas prisest vaikus suguldzius  tongue.gif


o aš maniau kad uk kokiam tai rolleyes.gif

aš kadangi siuvinėdavau iš mobilaus tel,tai man vargo nebūdavo,kur darbas pasistumia,paslenku schemą telefone,didelis ekranas ,viskas matosi ax.gif o dabar kai schema rankose ,irgi nėra sunku,nereikia man nieko žymėtis,pas mane atmintis fotografinė,bet kai reikia kažką atsiminti,galvos nėr doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 rugsėjo 2012 - 08:07
Dėl skirtingų spalvų žymeklių kitai dienai-liuks mintis thumbup.gif Aš tai vienu žymiuosi.
Atsakyti
Aš irgi viena spalva tesižymių, bet ir schema pirkta, tai atspausdinta ant tokio slidaus popieriaus, kur pieštukas nėra didelis draugas :]
Idėja gera kasdieną kitaip žymėti. Reik ir man taip pabandyti:)
Deja, skaičiaus nežinau išsiuvinėtų X. Nesigauna pastoviai kažkokį nustatytą laiką pasėdėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 09 25, 16:55)
O uz ta Nimule ireminta as prasyciau maziausiai 50 doleriu biggrin.gif


Aha, 50 USD jau geriau nei 50 LTL, bet už tavo pasiūlytą kainą gal tik US ir pirktų kas smile.gif Čia, Lietuvoje, visi viską nori gauti už dyką, tik niekas už dyką dirbti nenori biggrin.gif

Sobieska, teisingai sakai, kad nėr prasmės pardavinėti darbus, šitą aš ir pati seniai žinau. Ir kas svarbiausia, man visai nereikia pinigų (t.y. jų reikia biggrin.gif , bet nereikia jų gauti už parduodamus darbus). Bet aš turiu kitą bėdą (kažkada čia jau skundžiausi) - nugi negaliu pakęsti nenaudojamų daiktų namuose, aš jiems alergiška. Taigi ir spintoj gulintys darbai man kelia nervinį drebulį, norisi kuo greičiau kur nors juos padėti. O dovanoti nebeturiu kam - visus artimuosius, gimines ir draugus jau apdalinau siuvinėtais darbais doh.gif

Dėl žymėjimosi schemoje - niekad nesižymiu nieko nei schemoje, nei ant medžiagos, atmintis irgi fotografinė, tai kai siuvinėju konkretų simbolį, tik jį schemoje ir matau.

Ego - labai dailus dūdelės maišiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 26, 10:59)


Dėl žymėjimosi schemoje - niekad nesižymiu nieko nei schemoje, nei ant medžiagos, atmintis irgi fotografinė, tai kai siuvinėju konkretų simbolį, tik jį schemoje ir matau.


aš taipat smile.gif tik man skaičiavimas nesiseka , aš visad praleidžiu kryželį ,arba perdaug padarau ,arba ne vietoj.kaip vakar,turėjo būti 5 ,padariau 6.kažkur kažkas nesuėjo,nesutapo ,ir dienos darbą teko ardyti dėl vieno kryželio.
Atsakyti
Na aš kažkaip net nesižymiu ant schemu kiek išsiuvinėju per dienele, o dabar kaip tik ta dieduka siuvinėju ir schema kompe tai stengiuosi kiekviena dienele pabaigti su ta spalvele kad kita dienele galėčiau pradėti siuvinėti kita spalvele. Savo procesiuko nebekeliu nes nebeperdaugiausiai paliko tik 3 spalvytės gal vakare jau pasirodysiu. Kai sirguliuoju ir esu bilietenije tai nemažai išeina pasiuvinėti xxx bet kiek jų išsiuvinėju neskaičiuoju.Visos dienelės tam neskiriu nes reikia namais pasirupinti ir vyru kad grįžes nebūtų alkanas rolleyes.gif Bet kai siuvinėju mėgstu tuo pačiu metu dar tv pažiurėti mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 26, 10:07)
aš taipat  smile.gif tik man skaičiavimas nesiseka , aš visad praleidžiu kryželį ,arba perdaug padarau ,arba ne vietoj.kaip vakar,turėjo būti 5 ,padariau 6.kažkur kažkas nesuėjo,nesutapo ,ir dienos darbą teko ardyti dėl vieno kryželio.


ir man taip buvo. išsiuvinėjau vieną spalvą. ir bac.. nesutampa doh.gif o tu kūrpė doh.gif dvi dienas ardžiau doh.gif
Atsakyti
Nesižymėt man nesigautų, eina sau...dabar pvz tai vienai triptiko daliai 13*13 dešimtainių, tas yra 16900 xxx, tai paskęsčiau totaliai schmoll.gif
Atsakyti