Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(elzeda @ 2012 09 25, 18:25)
Aš tai dabar tokia nesąmone užsiimu. Paprašė bendradarbė ant tipo lininio maišiuko išsiuvinėt žiedus ir jaunųjų vardų raides. Nepažiūrėjus gerai, įsikišau tą maišiuką ir parsinešiau. Namuose apžiūrėjau. Kas ten per medžiaga nesuprantu-nei tai linas, nei tai perkelis  doh.gif  Žodžiu visai netinkamas kryžiukams. Vakar pradėjau, gal tik 20 kryžiukų per vakarą įveikiau  doh.gif  Žiauru ten, nesimato kur durt, ištisai ardyt reikia, o ketvirtadienį jau atiduot teks. Va pasiguodžiau  smile.gif

o jei išardomos ar tirpstančios kanvos prisiūt gabalėlį ir tada siuvinėt?
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2012 09 25, 14:16)
Kretingiskes reikia pagalbos... butu labai malonu suzinoti kur butu galima kretingos centre nusipirkti Aidos medziagos?aciu uz informacija



QUOTE(drafe @ 2012 09 25, 15:59)
O nuo stoties autobusu toli reikia iki jos eiti?


ar didelio gabalėlio jums reikia ax.gif 4u.gif ?

tolokai. beveik per visą miestą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 25, 19:48)
ar didelio gabalėlio jums reikia  ax.gif  4u.gif

tolokai. beveik per visą miestą  doh.gif


50x50 cm reikia
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 25, 20:36)
o jei išardomos ar tirpstančios kanvos prisiūt gabalėlį ir tada siuvinėt?


Pagalvojau apie tai, bet savo lobynuose neturiu, gyvenu mažam miestuky, kur arčiausiai kas link siuvinėjimo parduodama-tai ariadna siūlai doh.gif O parsisiųst nespėsiu. Einu toliau kankintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 25, 19:35)
Pagalvojau apie tai, bet savo lobynuose neturiu, gyvenu mažam miestuky, kur arčiausiai kas link siuvinėjimo parduodama-tai ariadna siūlai  doh.gif O parsisiųst nespėsiu. Einu toliau kankintis  doh.gif


console.gif
Atsakyti
Dėkui už patarimus 4u.gif
Greičiausiai pasirinksiu lengviausią variantą - rėminimą. Na dar pagulės porą dienų, gal kils azartas kažką naujo pabandyti - dėžutę, albumą.
Tiesa, mano dažniausia "klientė" yra dukra, keletas pvz.:
maišelis dūdelei (tik prireikė mano mamos pagalbos, kad pasiūtų blush2.gif )
viena pusė
user posted image
user posted image
kita pusė
user posted image
user posted image
Ir kiekvienais metais laukia mano gimtadienio atvirutės, kelios jų:
user posted image
user posted image
user posted image

Dėl pardavimo, tai jo pagalvojau, kad neverta - geriau dovana, kuriems tai patinka ir vertina
Atsakyti
QUOTE(Ego @ 2012 09 25, 20:31)
(tik prireikė mano mamos pagalbos, kad pasiūtų blush2.gif )


tai jeigu mama moka siūti, siūkit pagalvėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 25 rugsėjo 2012 - 20:39
QUOTE(Ego @ 2012 09 25, 21:31)
Tiesa, mano dažniausia "klientė" yra dukra, keletas pvz.:
maišelis dūdelei

Labai patiko maišelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 09 25, 03:04)

mes nuomojames nama....


03:04 - Merginos !!! Jus miegat kada nors ?!?!?! ar vien siuvinejimu gyvos esat ?? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 25 rugsėjo 2012 - 21:43
Po asta30a klausimo, kilo ir man vienas...Vienos sako, kad metų metams projektukas koks didesnis, kitos tik pradeda atrodo, o jau ir rezultatu grožimės neužilgo...Taigi, kiek jums pavyksta xxx padaryti per dieną? Suprantu, kad priklauso nuo laiko, bet vidutiniškai? g.gif
JŪSŲ FORMULĖ: Valanda palinkus prie medžiagos lygu ~ ..... xxx biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 25, 15:41)
03:04 - Merginos !!! Jus miegat kada nors ?!?!?! ar vien siuvinejimu gyvos esat ??  lotuliukas.gif


As tai miegu, ir nemazai - nuo 23 val iki kazkur 6.30 (kada rytas, deja, nusprendzia mazoji. As mielai po 10 ryto kelciaus, jei kas leistu biggrin.gif).

As gi uz Atlanto gyvenu, tad kai pas jus ten kazkur 3 su trupuciu, pas mane buna kokia 8-9 vakaro - pats tas prisest vaikus suguldzius tongue.gif

O siuvineju dabar nemazai, apie 3 val. per diena, bet tik todel, kad visokiu tokiu ideju turiu stalo patiesaliukams ir pan ir sventems. O kiek XXX gaunas - neisivaizduoju, pvz siandien per 3 valandas issiuvinejau vos kelias eilutes, nes ziauriai nesiseke ir gal 7 kartus ardziau.
Atsakyti
Na tas kryziuku skaicius tikrai nevienodas buna... pvz., jei reikia krastus konturo ar siaip pavienius skaiciuoti ir siuvineti - tai ilgiau uztrunka... jei tik ''uzpildyti'' kryziukais - tadu greiciau einasi... sudetingai apskaiciuoti rolleyes.gif

Atsakyti