Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 25, 12:17)
Supratau, ačiū už bendrą idėją, apie tiek panašiai ir pati galvojau. Tai tik patvirtina mano nuomonę, kad siuvinėjimas šiaip ne itin pelningas verslas  biggrin.gif Vien rėmas apie tiek kainuoja.

Jokiu būdu neapsimoka...medžiaga, siūlai, rėmas, rėminimo paslaugos, o svarbiausia-laikas, bet dovana tai nereali tam, kas vertina rankų darbą, pripažįsta jį...pasilaikyk sau, tikrai pravers kai staigiai reikės dovanos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 25, 14:21)
Aš dar nestartuosiu- reik per 2 savaites 3 dovanas pagamint ir dar savo trečią brolį kietuolį pabaigt. Juk per visus kitus darbus savo vaikams niekaip jų nepabaigiu. O tada jau medituosiu prie hortenzijų. Pažiūrėsiu kokią kitą medžiagą parsisiųst- gal tada baltą liną, nes Aidos joms nenoriu  ax.gif , išponiškėjau tsakant  biggrin.gif

aš lino ,man tinkamo nerandu ,todėl imu aida.ewo nenoriu,linas 32 stambus,40 per smulkus ,tad tenkinuos aida mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 rugsėjo 2012 - 12:53
Kretingiskes reikia pagalbos... butu labai malonu suzinoti kur butu galima kretingos centre nusipirkti Aidos medziagos?aciu uz informacija
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 25, 11:17)
Supratau, ačiū už bendrą idėją, apie tiek panašiai ir pati galvojau. Tai tik patvirtina mano nuomonę, kad siuvinėjimas šiaip ne itin pelningas verslas  biggrin.gif Vien rėmas apie tiek kainuoja.


netikiu, kad tokia kaina su rėmu schmoll.gif aš siūlyčiau irgi arba dovanoti kam nors, arba įdėti į užsienio puslapius, kuriuose pardavinėjami darbai ar tiesiog ebay, ir nusistatyti kainą, kad būtų negaila. Juk nieko neprarasi, jei ir niekas nenupirks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 25, 13:21)
išponiškėjau tsakant  biggrin.gif


hihihi.gif drinks_cheers.gif

Uodegyte - dėl siūlų suskirstymo Dimensions rinkiniuose. Tau pasisekė, matyt, tavo rinkinys naujesnės "laidos" arba aukštesnės klasės - "Golden collection", ar kaip ten vadinasi. Paprasti rinkiniai, ypač senesnių modelių neturi suskirstytų siūlų - gauni kuokštą siūlų vienoje krūvoje ir turi pati atsirinkti ir atsiskaičiuoti, kiek kokių atkarpų gavai. Beje, toks pats nepatogus siūlų įdėjimo būdas yra ir Lanarte rinkiniuose (gal ir ne visuose, bet ten kur man papuolė, irgi reikėjo atsirinkinėti pačiai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 25 rugsėjo 2012 - 13:31
QUOTE(drafe @ 2012 09 25, 13:16)
Kretingiskes reikia pagalbos... butu labai malonu suzinoti kur butu galima kretingos centre nusipirkti Aidos medziagos?aciu uz informacija

centre nenusipirksi- tik Savanorių g. siuvykloj turi DMC 14 Aidos, centre būna Lauroj, bet toks skystalas, kad tik mazgotėm tinka.
Užsisakiau visokių medžiagikių- ir Aidos 20 ir ewo ir lino- žiūrėsiu kas man labiausiai patiks prie hortenzijų (kaip jau aš svajoju pradėt smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 25, 15:25)
hihihi.gif  drinks_cheers.gif

Uodegyte - dėl siūlų suskirstymo Dimensions rinkiniuose. Tau pasisekė, matyt, tavo rinkinys naujesnės "laidos" arba aukštesnės klasės - "Golden collection",

taip turbūt smile.gif ,nes pats įpakakavimas skirias nuo senesnės laidos.

man jau ardymai prasidėjo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 rugsėjo 2012 - 14:45
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 25, 15:22)
centre nenusipirksi- tik Savanorių g. siuvykloj turi DMC 14 Aidos, centre būna Lauroj, bet toks skystalas, kad tik mazgotėm tinka.



O nuo stoties autobusu toli reikia iki jos eiti?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 25, 05:50)
kažkas lyg minėjo kad siūliukus atsirinkinėti reikia,nieko pan.  ax.gif visi siūliukai pagal siūlų numeriukus,tik kad jie nesipainiotų ,po kelias spalvas surišau kilpute.



Pumpurelis berods jau sake, kad naujuose rinkiniuose viskas labai graziai isrusiuota - beliak tik po viena siulo gija (ar po dvi - kaip irpate siuvinet) issitraukt.

O va senesniuose - toks pats bardakas kaip tam mini, kur idejau "lauktuviu". Zodziu, visi siulai suvaryti i viena vieta, o jei keli panasiu atspalviu, tai prazilt galima...

Beje, aciu uz moliugeliu schema

O uz ta Nimule ireminta as prasyciau maziausiai 50 doleriu biggrin.gif

Idomu, ar pas zuzanele rinkiny buvo isrusiuoti siulai, nebepamenu jau... Anas pikrtas preis mazdaug 3 metus
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 25, 14:25)
Uodegyte - dėl siūlų suskirstymo Dimensions rinkiniuose. Tau pasisekė, matyt, tavo rinkinys naujesnės "laidos" arba aukštesnės klasės - "Golden collection", ar kaip ten vadinasi. Paprasti rinkiniai, ypač senesnių modelių neturi suskirstytų siūlų - gauni kuokštą siūlų vienoje krūvoje ir turi pati atsirinkti ir atsiskaičiuoti, kiek kokių atkarpų gavai. Beje, toks pats nepatogus siūlų įdėjimo būdas yra ir Lanarte rinkiniuose (gal ir ne visuose, bet ten kur man papuolė, irgi reikėjo atsirinkinėti pačiai).


Dėl siūlų suskirstymo Dimensions rinkiniuose - tai senesniuose siūlai nesuskirstyti, naujesniuose - suskirstyti. Ir, kiek žinau, senieji būdavo gaminami JAV, jų spalvos šiek tiek švelnesnės, o naujieji (su suskirstytom spalvom) gaminami Kinijoj, ir yra šiek tiek ryškesnių spalvų.
Sudėjus šalia tą patį rinkinuką gamintą JAV ir Kinijoj jie šiek tiek skirtųsi smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Katu @ 2012 09 25, 17:55)
Idomu, ar pas zuzanele rinkiny buvo isrusiuoti siulai, nebepamenu jau... Anas pikrtas preis mazdaug 3 metus

Taip. Siūlai išrūšiuoti. Labai patogu thumbup.gif Bet, kaip ir sakiau, prie siuvinėjimo šį mėnesį visai neprisėdu blush2.gif Naujas darbas atima labai daug jėgų. Bet jau apsidirbt baigiu, tai artimiausiu metu pajudėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 09 24, 14:00)
Rodausi neisskalbta, nelyginta ir nereminta pabaigtuka, kuri dovanojau mociutei (buvo pageidavimas paciai issirinkti remeli) smile.gif greitai tureciau tureti jau nuotrauka su remeliu ax.gif


Nemažas darbelis thumbup.gif Lauksim įrėminto smile.gif

QUOTE(doviem @ 2012 09 24, 21:15)
Aciu uz pagyras, butinai pasirodysiu su remu, na o gigantas tai sis:



Fainas pasirinkimas wub.gif

QUOTE(Ego @ 2012 09 25, 10:56)
Būtent tokio neturi ax.gif Kitokį metriką padovanojo būsima krikštamotė (ji pirko). Norėjau dar vardą išsiuvinėti.
Nežinau, kaip manot ar dovanoti, žinant, kad metrikas jau yra? Mano vyras sako, kad dovanočiau, nes dariau būtent jai.
Tiesa, dar buvo šovusi mintis pritaikyti ant kokio albumo, ar dėžutės, bet bijau rizikuoti ir sugadinti, nes niekada nesu dariusi blush2.gif


Aš dovanočiau. Įrėminčiau kaip paveikslą, be vardo ir duomenų-tai juk puiki puošmena mergaitės kambariui wub.gif


Aš tai dabar tokia nesąmone užsiimu. Paprašė bendradarbė ant tipo lininio maišiuko išsiuvinėt žiedus ir jaunųjų vardų raides. Nepažiūrėjus gerai, įsikišau tą maišiuką ir parsinešiau. Namuose apžiūrėjau. Kas ten per medžiaga nesuprantu-nei tai linas, nei tai perkelis doh.gif Žodžiu visai netinkamas kryžiukams. Vakar pradėjau, gal tik 20 kryžiukų per vakarą įveikiau doh.gif Žiauru ten, nesimato kur durt, ištisai ardyt reikia, o ketvirtadienį jau atiduot teks. Va pasiguodžiau smile.gif
Atsakyti