Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Aushrita @ 2012 09 24, 17:00)
Na taip nei vieno nes i nauja buta kraustomes  biggrin.gif Bet pamazu tikiuosi prisipildys sienos darbeliu,arba statysiu ant spinteliu ar dar kur,na man tai nepatinka tos vinys paskui jei kazka kitaip permastai perkabint ir lieka tos skyles...  schmoll.gif


mes nuomojames nama ir pagal nuomos salygas apslkritai negalim kabintis paveikslu. Isgyvenom taip metus, atsibodo tos ligonines sienos ir apsikabinejom blush2.gif Siaip gana lengvai tos skyle uzsitinkuoja kazkokia specialia pasta ir pasidengia dazais, jei turit tu paciu, kuriais dazet sienas (aisku, jei jos dazytos)
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2012 09 25, 00:07)
doviem, as si irgi esu nusiziurejusi, sakiau, kazkada ji mamai issiuvinesiu... nemazas, bet siuo metu siuvineju tikrai ne mazesni hihihi.gif Ne penkiu metu darbas, bet ir tikrai ne vienu..

Na manau, kad sis bus man visu 5 metu biggrin.gif nes pirmaisiais metais, t.y. dabar nelabai daug laiko turesiu, mat magistro rasymas, visokie atsiskaitymai ir t.t. na o jau nuo vasaros daugiau mokslu nebesiimsiu, nebent susisuks smegenai, tai turesiu daugiau laiko tikiuosi smile.gif tad gal uzteks ir kokiu 3-4 metu. Nes siaip niuru labai namie, kai nera jokio paveikslo doh.gif Na bet juk naujakuriai, dar daug ko neturim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 23, 18:04)
keista, man tai rodo g.gif

Ego, ta princesė su drakonu tokia miela bigsmile.gif gaila, kad jau turi tokį darbelį. Ale ir pataikėt tokį patį išsiuvinėt unsure.gif

Būtent tokio neturi ax.gif Kitokį metriką padovanojo būsima krikštamotė (ji pirko). Norėjau dar vardą išsiuvinėti.
Nežinau, kaip manot ar dovanoti, žinant, kad metrikas jau yra? Mano vyras sako, kad dovanočiau, nes dariau būtent jai.
Tiesa, dar buvo šovusi mintis pritaikyti ant kokio albumo, ar dėžutės, bet bijau rizikuoti ir sugadinti, nes niekada nesu dariusi blush2.gif

g.gif Įdomu, kodėl vieniems rodo kitiems nerodo mano įkeltų darbelių.
Jurginėlis, gražus darbelis 4u.gif
Doviem, man labai patiko paveikslas močiutei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ego: 25 rugsėjo 2012 - 08:57
Išsitraukiau šiandien savo "Lost no more", valandą pasiuvinėjau ir pamačiau, kad ne ta spalva pavariau unsure.gif Iš naujo teko perdaryt gabalą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 09 25, 03:04)
Siaip gana lengvai tos skyle uzsitinkuoja kazkokia specialia pasta ir pasidengia dazais, jei turit tu paciu, kuriais dazet sienas (aisku, jei jos dazytos)

drinks_cheers.gif

QUOTE(Ego @ 2012 09 25, 08:56)
Būtent tokio neturi ax.gif Kitokį metriką padovanojo būsima krikštamotė (ji pirko). Norėjau dar vardą išsiuvinėti.
Nežinau, kaip manot ar dovanoti, žinant, kad metrikas jau yra? Mano vyras sako, kad dovanočiau, nes dariau būtent jai.
Tiesa, dar buvo šovusi mintis pritaikyti ant kokio albumo, ar dėžutės, bet bijau rizikuoti ir sugadinti, nes niekada nesu dariusi blush2.gif

aš manau, kad tikrai turėtum dovanoti, juk siuvinėjai pati, savo rankomis, sudėjai visą širdį, meilę mažylei! Negalima net palyginti su pirktu mirksiukas.gif Visai gera idėja būtų padaryti albumą, dėžutę ar pagalvėlę, tada nesikartotų bigsmile.gif Jei bijai sugadinti, galėtum iš pradžių pasibandyti su šiaip kokios medžiagos gabaliuku, o tada jau su siuvinuku. Pamatysi, kad ne taip ten viskas ir sunku, yra tikrai labai gerų instrukcijų 4u.gif

QUOTE(libaja @ 2012 09 25, 09:09)
Išsitraukiau šiandien savo "Lost no more", valandą pasiuvinėjau ir pamačiau, kad ne ta spalva pavariau  unsure.gif Iš naujo teko perdaryt gabalą  doh.gif

pažįstamas jausmas doh.gif gun_rifle.gif užuojauta console.gif
Atsakyti
QUOTE(Ego @ 2012 09 25, 09:56)
Nežinau, kaip manot ar dovanoti, žinant, kad metrikas jau yra? Mano vyras sako, kad dovanočiau, nes dariau būtent jai.

Galima padovanoti ne kaip metriką, o tiesiog kaip paveikslėlį, ar kaip B_March patarė - kažkaip kitaip apipavidalinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 24, 21:23)
Na na,su tais lipukais,juk garai virtuveje,kazin ar laikytusi  g.gif Bet sriubu irgi nesinori sukt  doh.gif


Tie lipdomi kabliukai paveikslams yra gana patikimi, jie išlaiko iki kilogramo svorio. Pas mus bute kabojo keletą metų virtuvėje ir nieko nenutiko - nei nugriuvo, nei atsiklijavo. Viena tik bėda - kai daug metų pabūna priklijuoti prie sienos, ir sugalvoji nulupti, tai nusilupa jau su visais dažais. Tokiu atveju net nežinau, ar ne geriau skylė sienoje, nei nuluptas pusės degtukų dėžutės dydžio plotas.
Man name vyras dabar neleidžia į sienas vinių kalti ar tų lipdukų klijuoti biggrin.gif Tai visi darbai arba pastatyti ant lentynų, arba sudėti į spintas. doh.gif

Beje, čia kažkas klausė, kaip galima parduoti savo darbus. Turiu keletą darbų, kurie yra įrėminti, gražūs, bet man jų nebereikia. Bet nežinau, nei kaip parduoti, nei kiek prašyti. Pamenu, būdavo čia forume diskusijos, kaip apskaičiuoti darbo kainą, bet man nebuvo aktualu, tai net neskaitydavau. O dabar galvoju, gal kas nupirktų. Pvz., kiek prašytumėt už Nimue žiedadulkių fėją su rėmu? Būčiau labai dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 25, 13:00)
dabar galvoju, gal kas nupirktų. Pvz., kiek prašytumėt už Nimue žiedadulkių fėją su rėmu? Būčiau labai dėkinga už patarimus  4u.gif

50 lt ax.gif tikiuos perdaug nenupiginau g.gif čia kaina standartinių metrikų ,bet kai siuvinėta ant lino ,ir tokia įdomi fėjukė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 rugsėjo 2012 - 11:06
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 25, 12:04)


Supratau, ačiū už bendrą idėją, apie tiek panašiai ir pati galvojau. Tai tik patvirtina mano nuomonę, kad siuvinėjimas šiaip ne itin pelningas verslas biggrin.gif Vien rėmas apie tiek kainuoja.
Atsakyti
Gavau savo rinkinius iš amerikės thumbup.gif . Tik pasižiūrėjau, kad hortenzijoms (Hydrangeas and shells) įdėta balta 14 Aida, o man ji nelabai- galvoju, gal ant lino kokio natural siuvinėti g.gif . Uodegyte- kaip tu darysi?
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 25, 13:48)
Gavau savo rinkinius iš amerikės  thumbup.gif . Tik pasižiūrėjau, kad hortenzijoms (Hydrangeas and shells)  įdėta balta 14 Aida, o man ji nelabai- galvoju, gal ant lino kokio natural siuvinėti  g.gif . Uodegyte- kaip tu darysi?

aš pasiemiau 18 aida ,man irgi 14 įdėta buvo ,na ką startuojam thumbup.gif ,aš truputį jau pradėjusi ax.gif natural ,ne per tamsiai ax.gif tik neišsigask ,jai ant pav. rinkinio siuvinėsis kitaip nei parodyta,tarkim ant rinkinio debesys atrodo viena gija pusiniu ,ir spalva mėlynoka.o rakte nurodyta dviem pusiniu,ir spalva šv. žydra,persigandau kai pamačiau kad kažkas netaip,bet susiradau siuvinėtą darbą,tai viskas gerai ax.gif o kažkas lyg minėjo kad siūliukus atsirinkinėti reikia,nieko pan. ax.gif visi siūliukai pagal siūlų numeriukus,tik kad jie nesipainiotų ,po kelias spalvas surišau kilpute.

čia pavyzdys ,aida balta ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 rugsėjo 2012 - 11:59
Aš dar nestartuosiu- reik per 2 savaites 3 dovanas pagamint ir dar savo trečią brolį kietuolį pabaigt. Juk per visus kitus darbus savo vaikams niekaip jų nepabaigiu. O tada jau medituosiu prie hortenzijų. Pažiūrėsiu kokią kitą medžiagą parsisiųst- gal tada baltą liną, nes Aidos joms nenoriu ax.gif , išponiškėjau tsakant biggrin.gif
Atsakyti