Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

dėkui, mergaitė, už balionėlius 4u.gif
norėčiau rėmint, bet gal tik ant porėmio tempsiu, spręsim su vyro dukterėčia mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras, butinai pasirodysiu su remu, na o gigantas tai sis:
user posted image
siuvineti jau pradejau ant 18 aidos tai bus mazdaug 70*53 cm. Manau, kad bus 5 metu darbas, nes daug laiko atima mokslai, o dar jei darba susirasiu tai nebus kada isvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 09 24, 19:15)
siuvineti jau pradejau ant 18 aidos tai bus mazdaug 70*53 cm.

kaip tik dėl šito norėjau paklausti ax.gif
Atsiprašau, jei trukdau su tokiu menkniekiu, bet esu tik pradedančioji siuvinėtoja, tai man dar daug kas neaišku

Sakykit, ką reiškią tie skaičiai prie Aidos (14, 16, 18, 20, 25 ir t.t.)? Ar teisingai suprantu, kad kuo didesnis skaičius, tai tuo tankesnis bus tinklelis ir mažesni kryželiai? Ar viskas kaip tik atvirkščiai?

Noriu pradėti siuvinėti paveikslą su šokėjais (kurį prieš kelias dienas buvo viena siuvinėtoja įmetusi, tas, kur dar ne iki galo įrėmintas buvo), bet nežinau, kokį Aidos pagrindą imti ax.gif

Būsiu labai dėkinga visoms už patarimus ir paaiškinimus 4u.gif
Atsakyti
Doviem,na jau tikrai turesi ka veikti biggrin.gif Kad tik neatsibostu tas ruzavumas biggrin.gif

As tai jau greit baigisu savo kavos mergaite,tai jau proceso nebeapsimoka mest ax.gif Parodysiu jau ireminta,tik kaip jus darot su kabinimu,vinis kalat i sienas? doh.gif nes as vituvej noresiu kabinti g.gif Ar geriau sakyt kad darytu pastatoma remeli ir statyt kur ant palanges g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 24 rugsėjo 2012 - 19:40
Katusik- kuo mažesnis skaičius- tuo stambesnė Aida ir tuo didesni kryžiukai. Pvz. 12 daugeliui atrodo milžiniška, o 16 ar 18 pats tas. Na aš nespjaunu ir ant 14.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 24, 19:59)
Katusik- kuo mažesnis skaičius- tuo stambesnė Aida ir tuo didesni kryžiukai. Pvz. 12 daugeliui atrodo milžiniška, o 16 ar 18 pats tas. Na aš nespjaunu ir ant 14.

o, ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 24, 20:39)
Parodysiu jau ireminta,tik kaip jus darot su kabinimu,vinis kalat i sienas?  doh.gif nes as vituvej noresiu kabinti  g.gif Ar geriau sakyt kad darytu pastatoma remeli ir statyt kur ant palanges  g.gif

aha, aš paprašau, kad man šriūbą įsuktų į sieną hihihi.gif mačiau kanceliarinėse tokių lipukų, specialiai kabint paveikslams, bet man jie nelabai patikimi atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 24, 21:04)
aha, aš paprašau, kad man šriūbą įsuktų į sieną hihihi.gif mačiau kanceliarinėse tokių lipukų, specialiai kabint paveikslams, bet man jie nelabai patikimi atrodo blush2.gif

Na na,su tais lipukais,juk garai virtuveje,kazin ar laikytusi g.gif Bet sriubu irgi nesinori sukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 09 24, 13:00)

Rodausi neisskalbta, nelyginta ir nereminta pabaigtuka, kuri dovanojau mociutei (buvo pageidavimas paciai issirinkti remeli) smile.gif greitai tureciau tureti jau nuotrauka su remeliu ax.gif


labai grazu wub.gif

snd net neprisedau , kazko vien klaidas pradejau velt siuvinedama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 24, 20:23)
Na na,su tais lipukais,juk garai virtuveje,kazin ar laikytusi  g.gif Bet sriubu irgi nesinori sukt  doh.gif


o tai daugiau jokių paveikslų visuose namuose neturit nei vieno? g.gif Nematau problemos įkalti į sieną vinuką, tiek siuvinėtų, tiek visų kitų paveikslų atveju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2012 09 24, 23:42)
o tai daugiau jokių paveikslų visuose namuose neturit nei vieno?  g.gif Nematau problemos įkalti į sieną vinuką, tiek siuvinėtų, tiek visų kitų paveikslų atveju  biggrin.gif

Na taip nei vieno nes i nauja buta kraustomes biggrin.gif Bet pamazu tikiuosi prisipildys sienos darbeliu,arba statysiu ant spinteliu ar dar kur,na man tai nepatinka tos vinys paskui jei kazka kitaip permastai perkabint ir lieka tos skyles... schmoll.gif
Atsakyti
doviem, as si irgi esu nusiziurejusi, sakiau, kazkada ji mamai issiuvinesiu... nemazas, bet siuo metu siuvineju tikrai ne mazesni hihihi.gif Ne penkiu metu darbas, bet ir tikrai ne vienu..
Atsakyti