Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Mergaiciukas @ 2012 09 21, 13:31)
Kažkuriuo metu keitesi budas, kaip dazomi Anchor siulai. Tai negalioja visoms spalvoms, tik kai kurioms. Štai čia galima pasiskaityt apie tai: http://www.coatscraf...produktai 2.htm

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2012 09 21, 14:56)
4u.gif  keliu klaimina biggrin.gif

o kurį čia paveiksliuką? tą antrą? manau ant juodos gražiau žiūrėtųsi, nes tos fėjos lyg tamsoj apšviestos atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2012 09 21, 15:56)
4u.gif  keliu klaimina biggrin.gif

manau ant juodos ,bus sunkiau.užtat juodai siuvinėjant audinys nepersimatys.o ir šiaip tai nakties nuotrauka.



QUOTE(pakstaite @ 2012 09 21, 15:42)
Noreciau paklausti kaip jus iziurit ta schema ? klausiu tiesiog del to,kad puslapyje rodos yra begale ivairiausiu schemu,bet kaip jas parsisiusti kad normaliai viskas matytusi?  g.gif  smile.gif

http://krestikom.net...read.php?t=8108
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 rugsėjo 2012 - 14:28
QUOTE(Averita @ 2012 09 21, 13:41)


Tai baigi jau? smile.gif Nemaniau, kad jis toks didelis rolleyes.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 21, 14:09)
Nutariau pasirodyti savo procesą  biggrin.gif Paprastai to nedarau, nes nebaigtas darbas būna pasiglamžęs ir be BS nepakankamai ryškus. Bet šiom dienom daug siuvinėjau, tai jaučiu, kad noriu pasirodyt  lotuliukas.gif


Gražu wub.gif Hortenzijos vienos mano mylimiausių gėlių.
Atsakyti
http://radikal.ru/F/...906dd6.jpg.html

gal zinote kur rasti schemute? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zbara: 21 rugsėjo 2012 - 15:29
QUOTE(zbara @ 2012 09 21, 17:28)

schemų paieškoje
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 21, 15:56)
Tai baigi jau?  smile.gif  Nemaniau, kad jis toks didelis  rolleyes.gif


dar be uodegos lotuliukas.gif didelis, drauge prase , jos sunui, bet nelabai jauciu ir jai patiko verysad.gif
Atsakyti
...tuom dabar "procesuoju" smile.gif

user posted image

pumpurėlio hortenzijų kontūrai wub.gif...bet ir aprasoti obuoliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 21 rugsėjo 2012 - 17:42
Ogienes obuoliukai kokie realistiški. thumbup.gif Jūs man pasakykit kaip tuos rasos lašelius eina išgaut, čia su siūlų atspalviais taip? Nes atrodo kaip 3D bigsmile.gif

Pumpurėlio procesas nematytas toks bigsmile.gif

Sobieska, kas čia per šedevras bus? bigsmile.gif


Matau daug kas liną imat. Kitam kokiam projektukui kur fonas bus "nuogas" imsiu ir aš pamėginti, bet audinių parduotuvėj man jis toooks nelabai lygus pasirodė doh.gif Yra ir pumpuriukų, ir storesnio siūliuko juostelių, o pas jus toks lygus. Čia gal koks specialus siuvinėjimui pritaikytas? Ar labai sunku ant jo siuvinėti lyginant su Aida? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 09 21, 18:41)
...tuom dabar "procesuoju" smile.gif

žinau šitą, labai gražus darbas bus bigsmile.gif wub.gif

Pumpurėlio procesas ir labai thumbup.gif

QUOTE(*Capri* @ 2012 09 21, 18:47)
Matau daug kas liną imat. Kitam kokiam projektukui kur fonas bus "nuogas" imsiu ir aš pamėginti, bet audinių parduotuvėj man jis toooks nelabai lygus pasirodė doh.gif Yra ir pumpuriukų, ir storesnio siūliuko juostelių, o pas jus toks lygus. Čia gal koks specialus siuvinėjimui pritaikytas? Ar labai sunku ant jo siuvinėti lyginant su Aida? g.gif

taip, naudojam specialiai siuvinėjimui liną, bet ten irgi sustorėjusių siūliukų kartais būna, bet pats linas vienodai suaustas, kad kryžiukai taisyklingi kvadratiniai gaunasi, ant paprasto lietuviško dažniausiai nevienodos kraštinės išeina. Lyginant su aida...laaaaabai malonu ant jo siuvinėti biggrin.gif pirmą dieną gal šiek tiek sunkiau susigaudyti, kad nėr skylučių, o reik kas 2 siūliukus adatą durti, bet tuoj priprasit ir nebenorėsit aidos imt į rankas biggrin.gif siūlau nusipirkti gabalėlį zweigart lino ir išbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 09 21, 19:12)
dar be uodegos lotuliukas.gif didelis, drauge prase , jos sunui, bet nelabai jauciu ir jai patiko verysad.gif


Pati pasiprašė ir nepatiko? g.gif Dėl ko?
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 21, 19:04)
žinau šitą, labai gražus darbas bus bigsmile.gif  wub.gif


Nu žiūrėsim kaip ten gausis, nes planuose-visą apipavidalinimą žadu pati daryt rolleyes.gif
Atsakyti