Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rituker @ 2012 09 20, 22:09)
Obuoliukai nerealus  4u.gif

Ka tik pabaigiau  smile.gif

Linas ir mochera nesiuvinejimui skirti  ax.gif "Kasiulai" rekomendavi "Linie On Line", bet ju pukelis nevienodai eina, todel labai sunku buvo siuvineti.

Aciu pupsiukelis123 uz schemute, ryt turesiu naujo darbelio  wub.gif


Puiki fejuke wub.gif nera uz ka svarbiausia jog galejau pagelbeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 21, 14:09)

Nutariau pasirodyti savo procesą  biggrin.gif Paprastai to nedarau, nes nebaigtas darbas būna pasiglamžęs ir be BS nepakankamai ryškus. Bet šiom dienom daug siuvinėjau, tai jaučiu, kad noriu pasirodyt  lotuliukas.gif



gražumas jų wub.gif šnd gavau dim hortenzijų siuntinuką,imsiu ir aš thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 21, 12:01)
nerandu jos  doh.gif ji ne mano drauguose, tad surasti neimanoma.o kodėl nenori siūliukų nusipirkti ,audinio ,schemą atskenuosi .nes viskas kainuos apie porą šimtų  ax.gif


labai bijau, kad perkant siuliukus atskirai nebebus tokios tikros ryskios spalvos unsure.gif ...
del to ir klausiu mergaiciu, kokiu firmu siuliukai turi ryskiausiu spalvu pasirinkima... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 21, 13:14)
Pumpurėli- sakyčiau neįprastas procesas siuvinėjimo temoj  biggrin.gif
O- dabar matau- bus super  thumbup.gif


Kažką buvo photobucket'as užgrybavęs, net išsigandau doh.gif Laimei, pavyko su juo susitarti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 21, 13:17)
gražumas jų  wub.gif šnd gavau dim hortenzijų  siuntinuką,imsiu ir aš  thumbup.gif


Ajai, kokios spalvos tavęs laukia biggrin.gif Pažiūrėjau paraše, didelis darbas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 21, 12:17)
gražumas jų  wub.gif šnd gavau dim hortenzijų  siuntinuką,imsiu ir aš  thumbup.gif


Oho !!! tikrai daugkantrybes ir laiko ''atims'' sis tavo naujasis darbukas 4u.gif
Atsakyti
Pora dienų nesilankiau ir jau kiek darbų užderėjo!

Ale tiesa sakoma, kad rudenį ir žiemą daugiau uždera naujų siuvinių thumbup.gif

Visom po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 21, 12:17)
gražumas jų  wub.gif šnd gavau dim hortenzijų  siuntinuką,imsiu ir aš  thumbup.gif

Man gal jau kitą savaitę atkeliaus šis rinkinys. Bet neimsiu dar jo- reik vaikams šunis pabaigt, o dar dovanos neįveiktos. Ech- seilėsiuos vis žiūrėdama, svajosiu kaip siuvinėju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 21, 14:23)
Ajai, kokios spalvos tavęs laukia  biggrin.gif Pažiūrėjau paraše, didelis darbas bus  thumbup.gif

vos neištirpau pamačius karsta.gif dar miela dovanėlė buvo ax.gif tik aida pasikeisiu į smulkesnę ir imsiuos rolleyes.gif



QUOTE(rasiux- @ 2012 09 21, 14:37)
Man gal jau kitą savaitę atkeliaus šis rinkinys. Bet neimsiu dar jo- reik vaikams šunis pabaigt, o dar dovanos neįveiktos. Ech- seilėsiuos vis žiūrėdama, svajosiu kaip siuvinėju  biggrin.gif

man ranka nekilo nė vienam darbui ,kol laukiau siuntinuko,ir košmaras be siuvinėjimo,va tokia ta mūsų siuvinėtojų dalia lotuliukas.gif



QUOTE(asta30a @ 2012 09 21, 14:21)
labai bijau, kad perkant siuliukus atskirai nebebus tokios tikros ryskios spalvos  unsure.gif  ...
del to ir klausiu mergaiciu, kokiu firmu siuliukai turi ryskiausiu spalvu pasirinkima...  rolleyes.gif

ten tie patys dmc siūliukai sužymėti ,tad bėdos nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 rugsėjo 2012 - 12:56
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 21, 13:09)
Paprastai to nedarau, nes nebaigtas darbas būna pasiglamžęs ir be BS nepakankamai ryškus. Bet šiom dienom daug siuvinėjau, tai jaučiu, kad noriu pasirodyt  lotuliukas.gif


bet tai juk naturalu, kad procese medziaga matosi, kad ant jos dirbama, o man labai grazu paziuret postumius i prieki. Kai seki tema, idomu, kaip gretai darbai juda i prieki.
kiekvienas proceso etapas yra savotiskai zavus ir labai malonu paganyt akis ir matyt, kaip gimsta galutinis grozis ax.gif
o cia tikrai bus grazu
Uodegytes rinkinukas irgi - mmmmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 09 20, 22:40)

noreciau paklausti patyrusiu siuvinetoju kryzeliu apie Anchor siulus.
Radau pries gerus 10 metu pradeta, bet taip ir neuzbaigta siuvineta paveiksla. Dabar turiu daug laiko ir noro ji pabaigti smile.gif
bet apsiziurejau ir supratau, kad man truksta siulu, reiks pirkti nauju spalvu. Stai cia ir iskilo klausimas - ar per 10 metu Anchor siulu spalvu numeriai nepasikeite? Gaila butu del neatitinkanciu siulu sugadinti gera darba sad.gif o kiek spejau pamatyt internete, man pasirode, kad spalvos visgi skyriasi. O gal tai tik mano monitorius blogai rodo? smile.gif

Kažkuriuo metu keitesi budas, kaip dazomi Anchor siulai. Tai negalioja visoms spalvoms, tik kai kurioms. Štai čia galima pasiskaityt apie tai: http://www.coatscraf...produktai 2.htm
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 20, 20:36)
Mergaites, gal kartais girdejot kokiu atsiliepimu apie  sias triptiko schemutes http://www.liveinter.../post231976181/ , http://postimage.org/image/a72sf0r3j/ ?
ar ji tiksli ? ir ar istikro realaus laikroduko vaizdas ir spalvos taip puikiai ziurisi, kaip foto ? Labai jau suzavejo mane sis laikrodukas, tik niekur neradau atsiliepimu ar padarytu realiu foto...  g.gif


Noreciau paklausti kaip jus iziurit ta schema ? klausiu tiesiog del to,kad puslapyje rodos yra begale ivairiausiu schemu,bet kaip jas parsisiusti kad normaliai viskas matytusi? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2012 09 21, 13:38)
http://club.osinka.r...56429?&start=60

sveikutes, patarkite sita paveksliuka siuvineti ant juodos ar baltos medziagos? ar skirtumo jokio, reiks ir ta spalva ir ta siuvinet? smile.gif nemaciau ten atspalviu, tai ruda savo nuoziura imti?

dekoju


4u.gif keliu klaimina biggrin.gif
Atsakyti