Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(kr1st1na @ 2012 09 20, 08:55)
Merginos o kur jus perkat siuvinejimo zurnalus, zinau, kad dauguma atsisiunciat schemas is interneto, bet juk kartais taip fainai pavartyti zurnala pagalvoti...pasvajoti..(Na as taip kartais darau su namu dizaino zurnalais)


Ebay, čia arba vietiniam supermarkete 4u.gif

QUOTE(*Capri* @ 2012 09 20, 09:01)
Na, o aš darbuojuosi su magnolijomis smile.gif Noriu parodyt savo prieš savaitę pradėto triptiko vienos dalies

Labai gražu bigsmile.gif ir labiai sparčiai juda! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Capri* @ 2012 09 20, 12:22)
Dantiste, Sobieska - ačiū 4u.gif Man tai didelis pagyrimas, nes tai viso labo trečias darbelis toj srity. Pirmas - metrikiuko meškiukas (užrašas dar bus kai gims mažylė), antras (jei tai skaitosi, nes mažiukas jis)-skirtukas su šuniuku. Žodžiu, apšilimą padarius užsikėliau kartelę biggrin.gif

Oj, dar kavos puoduką pamiršus buvau. Na, bet xxx mane žavi kasdien vis labiau biggrin.gif

Nu va, nepraejo ne vienas pilnas metu laikas, o kryziavojimo naujokele ne savo darbu nesuskaiciuoja! biggrin.gif
Saunuole, Capri 4u.gif
Labai darbsti, kruopsti, tvarkinga randarbiautoja! Daugiau tokiu! Su puikiu skoniu ir pasirinkimais smile.gif
Atsakyti
Oki kita karta iskart garsiai trimituosiu, kad remas ne prie ko;)
turiu klausima, issiuvinejau skirtuka ant plastmasines kanvos, gal galite patarti, kaip sutvarkyti antra puse, kad butu grazu ir nesimatytu makalynes?
Atsakyti
merginos ar esate bandziusios si popieriu?ar jis vienkartinis ar ne?

http://www.kasiulai....ius-p-9382.html
Atsakyti
O mano fėja greitai suplasnos biggrin.gif Tik kaip painiojasi man tie dygsneliai sparnuose ir spalvos doh.gif Nu bet nieko, dar keletas vakarų ir manau bus baigta biggrin.gif
Atsakyti
sveikos siuvinetojos. Norejau pasiklausti gal kuri turetu geliu paveiksleli. taciau gavau spec uzsakyma- paveikslelis turi buti 1 metras aukscio, ant 30 cm plocio. Gal kas turite kazka panasaus ar bent jau lengvai padidinamo. paveikslas butu skirtas virtuvei.
aciu:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 20, 14:23)
O mano fėja greitai suplasnos  biggrin.gif  Tik kaip painiojasi man tie dygsneliai sparnuose ir spalvos  doh.gif  Nu bet nieko, dar keletas vakarų ir manau bus baigta  biggrin.gif

Ir as jau dygsniuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2012 09 20, 18:01)
sveikos siuvinetojos. Norejau pasiklausti gal kuri turetu geliu paveiksleli. taciau gavau spec uzsakyma- paveikslelis turi buti 1 metras aukscio, ant 30 cm plocio. Gal kas turite kazka panasaus ar bent jau lengvai padidinamo. paveikslas butu skirtas virtuvei.
aciu:) 4u.gif

geles

vistuves tema

schemų paieška
Atsakyti
Seniai siuvinėtas,bet tik dabar įrėmintas ax.gif
user posted image
O dabar siuvinėju šį
user posted image
Atsakyti
Pumpurėli, dėkui 4u.gif

Ogiene, obuoliukų procesas puikus, bus gražus paveikslas wub.gif
Atsakyti
obuoliai kokie realistiški bigsmile.gif
Atsakyti
Man taip pat šie obuoliukai labai patiko smile.gif smile.gif
Atsakyti