Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2012 09 19, 15:51)

Labai puikiai gavos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos o kur jus perkat siuvinejimo zurnalus, zinau, kad dauguma atsisiunciat schemas is interneto, bet juk kartais taip fainai pavartyti zurnala pagalvoti...pasvajoti..(Na as taip kartais darau su namu dizaino zurnalais)
Atsakyti
Sela:) dėkoju 4u.gif

Aš žurnaliukus pirkausi Ebay, susiperku, o , kad nekainuotų persiuntimas, tai duodu draugės adresiuka UK, ten suplaukia, o kai ji važiuoja į LT-pristato man...susitaupo rolleyes.gif
Atsakyti
Sobieskos galutinis rezultatas tikrai išbaigtas iki smulkiausios detalės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Dovilissimo, darbas atliktas kruopščiai, tik kai pamačiau rėminimą ir kol nepasakei kas kaip-galvoju vajej kaip sugadino viską toks rėminimas...bet jei tai laikina-atleistina mirksiukas.gif


***
Na, o aš darbuojuosi su magnolijomis smile.gif Noriu parodyt savo prieš savaitę pradėto triptiko vienos dalies procesą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 09 19, 19:52)
mergaitės,
dirty spalva ar labai skiriasi nuo natūralios lino spalvos?


Taip, skiriasi. Dirty yra labiau į rudumą. Gali pažiūrėti mano paraše - Mirabilia fėja išsiuvinėta ant Dirty spalvos. O ant natūralios - Irish coffee sampler.
Atsakyti
QUOTE(*Capri* @ 2012 09 20, 09:01)
Na, o aš darbuojuosi su magnolijomis smile.gif Noriu parodyt savo prieš savaitę pradėto triptiko vienos dalies procesą smile.gif

wub.gif labai dailu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 09 19, 14:00)
parodysiu ir as jusu teismui savo metriko progresa ax.gif


Greitai baigsi thumbup.gif

QUOTE(dovilisimo @ 2012 09 19, 17:37)
Sveikos, atnesu ir as savo ka tik baigta darbeli. gaila, kad tik nuotraukoje spalvytes isejo blankios.


Giriu už kantrybę thumbup.gif

QUOTE(*Capri* @ 2012 09 20, 10:01)
Na, o aš darbuojuosi su magnolijomis smile.gif Noriu parodyt savo prieš savaitę pradėto triptiko vienos dalies procesą smile.gif


Šaunuolė, Capri, kiek daug jau pasistūmėjai bigsmile.gif Jau dabar matosi, kad bus be galo gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 20 rugsėjo 2012 - 08:27
QUOTE(*Capri* @ 2012 09 20, 09:01)
Na, o aš darbuojuosi su magnolijomis smile.gif

Bus labai grazu wub.gif
Atsakyti
Ačiū. 4u.gif Ir man patinka. Labai bijojau kaip bus, nes juk perdaryta iš piešto triptiko, bet po truputį aiškėja, kad visgi vertėjo jo imtis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 09 19, 13:00)
parodysiu ir as jusu teismui savo metriko progresa ax.gif

kokie tempai bigsmile.gif

QUOTE(sobieska @ 2012 09 19, 15:51)

wub.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(*Capri* @ 2012 09 20, 09:01)
Na, o aš darbuojuosi su magnolijomis smile.gif

labai gražiai einasi thumbup.gif
Atsakyti
*capri*, tai ką mačiau...JAU yra gražu...dailiai gula kryžiukai wub.gif
Atsakyti
Dantiste, Sobieska - ačiū 4u.gif Man tai didelis pagyrimas, nes tai viso labo trečias darbelis toj srity. Pirmas - metrikiuko meškiukas (užrašas dar bus kai gims mažylė), antras (jei tai skaitosi, nes mažiukas jis)-skirtukas su šuniuku. Žodžiu, apšilimą padarius užsikėliau kartelę biggrin.gif

Oj, dar kavos puoduką pamiršus buvau. Na, bet xxx mane žavi kasdien vis labiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Capri*: 20 rugsėjo 2012 - 11:23