Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sobieska labai labai grazu! bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif ...nu teko paplušėt, kol išsirinkau galutinį apipavidalinimą. Rėminimo studijoj tik mane pamačiusios darbuotojos giliai atsidūsta, darbus į šoną...nu turi mane kažkaip pakęst lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 09 19, 15:51)

Vau nuosabus darbelis wub.gif wub.gif wub.gif ir taip puikiai iemintas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, atnesu ir as savo ka tik baigta darbeli. gaila, kad tik nuotraukoje spalvytes isejo blankios.
user posted image
Atsakyti
Sobieska - nugis labai išradingai thumbup.gif

Dovilisimo - o kodėl taip kreivai darbas ant viršaus užlipintas, o ne įtemptas ant kartono ir tada įstatytas į rėmą? Darbas nemažas, taigi gaila, kad jį taip sugadina rėminimas. Niekas taip siuvinėtų darbų nerėmina, pasižiūrėk šiame forume bent kelis puslapius, pamatysi, kaip reikėtų daryti.
Atsakyti
Sobieska wub.gif
vienas dalykas - foto dydis - nu fantastika bigsmile.gif . Viskas aisku, grazu, nei per toli, nei per arti, nei per daug, nei per mazai thumbup.gif ir niekur eit nereikia.
kitas dalykas: apie kompozicija - cia jau seniai visos zodziu pritruke - nezinau, kas ka papildo ar darbas - detales, ar detales - darba thumbup.gif thumbup.gif
trecias dalykas - reminimas - woooooow bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ketvirtas dalykas - nesu visokiu rytietisku pacacku gerbeja ax.gif bet sis darbas turi kazka tokio, kad vel prie jo noris grizt pasiziuret wub.gif
NUOSTABU!


QUOTE(B_March @ 2012 09 19, 16:08)
Stebėdama procesą buvau kiek skeptiška, nei pats motyvas, nei spalvos manęs kažkaip nežavėjo, bet apipavidalinimas suteikia tokį BAM! įspūdį, kad likau išsižiojus! Super! thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 09 19, 16:56)
Sobieska  wub.gif


Kaip tu čia gražiai blush2.gif ...ačiū...pumpurėlis 4u.gif , pupsiukėlis 4u.gif nu bet ir maišau aš jus merginos biggrin.gif

dovilisimo...geriau tada jau be rėmo rolleyes.gif ,arba... ištemk ant paprasto kartono siuvinėtą paveiksliuką, uždėk ant kokio įdomesnio kieto pagrindo ir priklijuoto paveikslėlio šonus įrėmink susukta rudos (tamsiai,sviesiai) spalvų virvele smile.gif
Atsakyti
Sobieska, tobulai wub.gif 4u.gif thumbup.gif

dovilisimo, pati saves negerbi unsure.gif darbo ideta daug, kantrybes tikrai turi, gal tik kiek ziniu truksta...

Pasiulymai auksciau 4u.gif

Nenukabink nosies ir tiesiog priimk kritika, tas skatina eiti priekin 4u.gif
Atsakyti
Aš manau, kad Dovilissimo darbelį į rėmą įdėjo tik primatavimui, juk rašė, kad "ką tik baigtas", tad, manau, nespėjo dar įrėminti, neužpulkit taip iš karto 4u.gif

tikiuosi biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 19 rugsėjo 2012 - 17:40
mergaitės,
dirty spalva ar labai skiriasi nuo natūralios lino spalvos?
Atsakyti
Jep merginos, darbas iremintas tik nufotkinti, nes labai skubiai reikejo atiduoti be remo;) tai taip ir gavosi kreivai;)
Atsakyti
Tai kitą kartą garsiai rėk, kad viskas laikina, o tai matai- tuoj strėlių gali gaut biggrin.gif
Atsakyti