Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

parodysiu ir as jusu teismui savo metriko progresa ax.gif
Atsakyti
sveikos siuvinetojos, esu cia nauja ir noriu pasidalinti su jumis savo atradimu. siame tinklapyje yra pilna ivairiausiu schemu, bet norint ka nors pamatyti reikia registruotis.. tikiuosi susidomesit smile.gif liolis invite you to Cross Stitch
http://www.chcrossst.../?fromuid=19556
Atsakyti
Mokamos ten schemos...
Metrikiukas juda sparčiai thumbup.gif Aš irgi vestuvėms dabar ruošiu dovanėlę- reik iki spalio 6 du pagamint, paskui per savaitę dar vieną dovanėlę suruošt- sukuosi kaip užvesta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 19, 14:54)
Mokamos ten schemos...


viena parsisiunčiau,bet visur kitur taškų reikia turėti,matyt perka tuos taškus.
Atsakyti
Tai aš taip ir supratau. Buvo kažkoks panašus puslapis- nemažai šaunių schemučių, bet reikėdavo taškus pirkti, arba įkeliant ką nors juos užsidirbti.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 19, 15:00)
Tai aš taip ir supratau. Buvo kažkoks panašus puslapis- nemažai šaunių schemučių, bet reikėdavo taškus pirkti, arba įkeliant ką nors juos užsidirbti.

tai aš tom kuriom nežino ax.gif netgi dedant reikia turėt kreditų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte1982 @ 2012 09 19, 12:45)
taiva,kad ir as viska perskaiciau,bet vis tiek nesuprantu blush2.gif


tai gal galetum pasmulkint klausimais ko nesupratai? Video medziagos tikrai nera, o lietuviu kalba irgi nera tiek, kiek pvz rusiskai ax.gif

QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 09 19, 13:00)
parodysiu ir as jusu teismui savo metriko progresa ax.gif

thumbup.gif puikiai judi pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 09 19, 13:14)

thumbup.gif  puikiai judi pirmyn  thumbup.gif

man taip letai atrodo kad jau taip atsibodo doh.gif blush2.gif siuvineju siuvineju o kaip mazai taip mazai biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Detaliau ČIA
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 09 19, 13:00)
parodysiu ir as jusu teismui savo metriko progresa ax.gif


Juda juda į priekį 4u.gif

QUOTE(sobieska @ 2012 09 19, 15:51)


Sobieska kaip visada
wub.gif bis.gif heart.gif notworthy.gif

Aš tai su BS vargstu doh.gif turėčiau šiandien ar ryt vakare pribaigti
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 09 19, 14:51)


Stebėdama procesą buvau kiek skeptiška, nei pats motyvas, nei spalvos manęs kažkaip nežavėjo, bet apipavidalinimas suteikia tokį BAM! įspūdį, kad likau išsižiojus! Super! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2012 09 19, 15:08)
Stebėdama procesą buvau kiek skeptiška, nei pats motyvas, nei spalvos manęs kažkaip nežavėjo, bet apipavidalinimas suteikia tokį BAM! įspūdį, kad likau išsižiojus! Super! thumbup.gif


drinks_cheers.gif
As taip pat... nelabai mane zavejo sis darbukas ax.gif
kol nepamaciau galutinio Sobieskos darbuko rezultato bigsmile.gif dabar jau kaip ir paciai knieti pirstukai toki stebukla isigyti namie ant zidinio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 19 rugsėjo 2012 - 15:13