Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Dzenete @ 2012 09 08, 13:24)
Mergaitės reikia pasitarti:


Aha, šitas išties ne per labiausiai pavykęs. Mano akiai, net ne dėl tuščio ploto, bet pats motyvas toks lėkštas kaip iš sveikinimų koncerto... ax.gif Mažų motyvų įvairiausių turi DFEA, gali pabandyti paieškoti. Kaip jau prašė anksčiau, parašyk dydį langeliais, kokio reikia, pažiūrėsiu iš savo turimų, gal ką surasiu.
Atsakyti
Atnešu pasirodyt rolleyes.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Dzenete - parašyk man į až savo meilą, atsiųsiu truputį.

InDovi - smagi adatinė thumbup.gif
Atsakyti
Indovi-koks gražus paveiksliukas, ir įrėminimas labai suderintas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 09 08, 17:51)
Tai nereikia dažyti. iš ten kur sakiausi yra ir spalvotų, bet kai paveiksliukas iš daug spalvų tai ant spalvotos netaip žiūrisi, pagrindinis plotas maksimum 70 kryžiuku (jau nepaliekant jokio kraštelio) kažkur ant 45 -50. Paskui eina susiaurėjimas,


Tai dažyti galima labai švelniai, kažkur mačiau kad medžiaga kaip dangus su mažais debesiukais atrodo smile.gif

Gal tokie tiktų? nesu tikra dėl viso dydžio, bet su šiom schemutėm labai lengva ką pridėti ar atimti 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo i2kas: 08 rugsėjo 2012 - 17:18
QUOTE(i2kas @ 2012 09 08, 18:18)
Gal tokie tiktų? nesu tikra dėl viso dydžio, bet su šiom schemutėm labai lengva ką pridėti ar atimti  4u.gif


aš tokių norėčiau biggrin.gif gal įdėtum schemą į paiešką, ačiū 4u.gif

ačiū už gerus žodžius darbeliams mano 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2012 09 08, 18:18)
Gal tokie tiktų? nesu tikra dėl viso dydžio, bet su šiom schemutėm labai lengva ką pridėti ar atimti  4u.gif



QUOTE(InDovi @ 2012 09 08, 18:45)
aš tokių norėčiau biggrin.gif gal įdėtum schemą į paiešką, ačiū  4u.gif

ačiū už gerus žodžius darbeliams mano  4u.gif



Rašykit savo email man į AŽ, jei kam reikia paukčiukų tų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2012 09 08, 17:53)
Atnešu pasirodyt  rolleyes.gif


Visai nieko darbeliai 4u.gif ir puikiai parinktas rėmelis ir pasportas mirksiukas.gif ir adatinė tookia simpatiška wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 08 rugsėjo 2012 - 19:48
QUOTE(InDovi @ 2012 09 08, 18:53)


Labai gražūs, tvarkingi darbeliai wub.gif Pirmojo įdomus pasportas-ten jis medžiagą imituoja? O adatinės labai motyvas patiko.

QUOTE(i2kas @ 2012 09 08, 19:18)
Gal tokie tiktų? nesu tikra dėl viso dydžio, bet su šiom schemutėm labai lengva ką pridėti ar atimti  4u.gif



Labai simpatiški paukštukai-pats tas ant tų žiurstukų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 08 rugsėjo 2012 - 22:12
InDovi, man taip pat patiko darbeliai ir išsiskiriantis rėminimas.
Atsakyti
Visą vakarą jačiuos kaip vaikas per Kalėdas - pagaliau mano siuvinėjimo rėmą atsiutė wub.gif tai dabar mokinuos kaip su abiem rankom siuvinėti. Šiaip labai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Nuotrauka "Kiekvienas šeštadienio naktį linksminasi savaip"
user posted image

Procesas DMC virtuvei.

i2kas parodyk rėmą bigsmile.gif Aš turiu tik tą dalį, kur tvirtinasi medžiaga, reikia kojų. Kažin įmanoma tik kojas užsisakyti? g.gif

Ups, visai išplaukus nuotrauka prietemoje, jei kas moka - sumažinkite, prašau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P.Sh.: 08 rugsėjo 2012 - 23:43