Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zundyte @ 2012 09 18, 18:59)
kas dėl schemų žurnaluose ,tai tikrai būna klaidų,pati vieną kartą siuvinėjau iš žurnalo ,ir pamačiau ,kad nesamonė gaunasi ,pradėjau tikrinti ,tai sumaišyti simboliai ir spalvų numeriai buvo ,bet atsirinkau šiaip taip ,

ir man taip buvo ax.gif dar gerai kad smulkus darbas buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos siuvinėtojos, stebiu jūsų kuriamus grožius ir negaliu atsigėrėti wub.gif Man taip pat nesvetimas šis malonus užsiėmimas, tikiuosi kada ir aš išdrysiu pasirodyti blush2.gif . Taigi, ateinu su klausimu-prašymu, gal galite pasidalinti info kur perkate rinkinius siuvinėjimui? ax.gif Čia kalbu apie užsienio internetines parduotuves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dream85 @ 2012 09 18, 18:28)
Taigi, ateinu su klausimu-prašymu, gal galite pasidalinti info kur perkate rinkinius siuvinėjimui? ax.gif  Čia kalbu apie užsienio internetines parduotuves 4u.gif


kodel butinai uzsienio internetines parduotuves ? ax.gif jau turbut visos ir Lt internetines parduotuves siuncia i visas ES salis savo gaminius mirksiukas.gif
As pati dauguma prekiu perkuosi Ebay, bet taip pat mielai naudojuosi ir kasiulai.lt internetine parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ohh @ 2012 09 18, 16:00)
Aš tai bandyčiau tam žurnalui parašyti, ir biški velnių duoti už tokią schemą  blink.gif  Mnao vienai draugei ir taip buvo, tai ji parašė, tai po to net dovanų gavo, kad dėl jų kaltės tiek laiko ir medžiagų sugadino  doh.gif
Kad aš net nežinau koks ten žurnalas. Radau Osinkoj skanuotą schemą, matosi, kad iš žurnalo, bet kokio... user posted imageČia net kodai buvo duoti iškart keliems paveiksliukams, tiesiog atsirinkau kurie simboliai yra mano schemoje. Kiek čia to darbo... Siūlai specialiai nepirkti, medžiagos gabalėlis - ne karvę kainuoja. irnesakyk.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 18 rugsėjo 2012 - 18:36
QUOTE(dream85 @ 2012 09 18, 19:28)
gal galite pasidalinti info kur perkate rinkinius siuvinėjimui? ax.gif  Čia kalbu apie užsienio internetines parduotuves 4u.gif


123stitch com
abcstitch co uk
Atsakyti
baigiau gandra siuvinet, o va kaip lapai siuvinejami, kur pazymeta tais mazesniais niekas nesigauna blush2.gif doh.gif cia tas pusinis kryzelis ar kaip, visaip bandau doh.gif atsiprasau uz toki ziopla klausima blush2.gif

[URL=http://s40.radikal.ru/i088/1209/39/12f9807f305e.jpg]
Papildyta:
baigiau gandra siuvinet, o va kaip lapai siuvinejami, kur pazymeta tais mazesniais niekas nesigauna blush2.gif doh.gif cia tas pusinis kryzelis ar kaip, visaip bandau doh.gif atsiprasau uz toki ziopla klausima blush2.gif

user posted image
Atsakyti
labas vakaras,norejau paklausti apie siulu parkavima.gal galetumet paaiskinti kaip juos parkuoti,nes man niekaip neiseina. blush2.gif arba gal kur nors yra vaizdo medziaga ax.gif is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 18, 00:55)
Kalėdas jau priminė  smile.gif  Kas čia bus?


Teisybe pasakius, net nezinau, tiesiog pasibandziau ir tiek. Jei niekur kitur nepritaikysiu, kaip visada, pavirs atvirute smile.gif


As norejau paklaust - esu padovanojus seniai sesei sita

Ji pagaliau pribrendo, kad nori ji iremint. Patarkit, kur Kaune kokybiskai ir nebrnagiai remina? Ir gal turit patarimu, kokius remelius parinkt?
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 09 19, 05:06)
Ji pagaliau pribrendo, kad nori ji iremint. Patarkit, kur Kaune kokybiskai ir nebrnagiai remina? Ir gal turit patarimu, kokius remelius parinkt?

keletas įdėjų .

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamyte1982 @ 2012 09 19, 02:04)
labas vakaras,norejau paklausti apie siulu parkavima.gal galetumet paaiskinti kaip juos parkuoti,nes man niekaip neiseina. blush2.gif arba gal kur nors yra vaizdo medziaga ax.gif  is anksto dekoju 4u.gif


paskaityk pora psl atgal. panos daug rašė.
nors man tai vistiek nedaėjo kaip ten ką daryt lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
40 ct lino ,su kiek gijų siuvinėjama ?
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 19, 11:10)
paskaityk pora psl atgal. panos daug rašė.
nors man tai vistiek nedaėjo kaip ten ką daryt  lotuliukas.gif  doh.gif


taiva,kad ir as viska perskaiciau,bet vis tiek nesuprantu blush2.gif
Atsakyti