Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(vasarė @ 2012 09 18, 09:44)
*jei tik gerai supratau ko klausi  ax.gif as i pilna skylute duriu adata is virsaus (man taip gaunasi nes pradedu is desinio virsaus i apacia kairej /, o visas siuvinys stumiasi i virsu). Man is apacios nepatogu durti i pilna, bet cia taip tureciau daryti, jei eiciau is kaires i desine /. Tikiuos apie tai klausei  lotuliukas.gif
del pilnu kryziuku is karto - tai ziuriu, kaip jie issideste tam 10*10, jei pvz spalva yra viename kampe ir dar kazkur 5toj eilutej kokie 4-5 kryziukai, tai as juos jau siuvineju is karto, eidama prie to virsutinio vieno likusio. Taip pat pirma susisiuvineju pavienius, nuparkuoju siula, o tie kryziukai, kuriu daugiau tam 10*10 tvarkingai uzsiuvineja isvikrscioje puseje nutempta siula.
**kaip minejau, cia nera siulo taupymo budas, todel moraliskai reikia nugesinti savek, kad siulas keliauja 30-40 ir dar daugiau eiluciu tolyn  4u.gif


*aaaaaa, supratau, esmė su toms tuščiom ir pilnom skylutėm, kad į pilną durti iš viršaus, kažkaip to momento skaitydama neužfiksavau, ačiū!! 4u.gif

** va va, čia matyt bus sunkiausia dalis biggrin.gif nes esu įpratusi siuvinėti kuo labiau taupant siūlą, siuvinėdama pavienius durdavau visada į arčiausią kampą, dėl ko, kaip jau aiškinomės temos pradžioje, kentėdavo kryželių lygumas... o pratęsiant siūlą per kelis kryželius širdis išvis kraujais srūdavo biggrin.gif biggrin.gif dabar prisiskaičiau visokiausių patarimų, ir šiandien pirmą kartą visa tai išmėginsiu bigsmile.gif įdomu kaip seksis išjungti "taupymo režimą" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 18, 12:11)
O Tu siūlus konvertavaisi?  g.gif

Buvo duoti su schema DMC ir Madeiros kodai, tai kuriuos turėjau ir iš tų ir kitų susirankiojau.

Ai, nebediskutuokim. Nebebaigsiu š jo. Nu nebepatinka net ir originalas.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 09 18, 13:22)
Buvo duoti su schema DMC ir Madeiros kodai, tai kuriuos turėjau ir iš tų ir kitų susirankiojau.

Ai, nebediskutuokim. Nebebaigsiu š jo. Nu nebepatinka net ir originalas.


Gerai, nebediskutuokim. Suprantu, kad širdį skauda dėl tiekos darbo. Bet keista, kad žurnale tokie siūlų kodai nederantys duoti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 18, 13:11)
O Tu siūlus konvertavaisi?  g.gif
Na, Uodegyte, mano kuklia nuomone baltas linas kaip tik "nesusilietų su aplinka", o smėlinis atrodo toks natūralus šiam paveikslui  g.gif  Bet, aišku, gyvai gal Tau geriau matosi...

užsisakiau balto lino 40 ct,žiūrėsiu koks jis ,jai jis tikrai baltas,neabejodama siuvinėsiu iš naujo ax.gif širdis jaučia,o akys mato kad man nepatinka unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugsėjo 2012 - 11:35
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 18, 13:35)
užsisakiau balto lino 40 ct,žiūrėsiu koks jis ,jai jis tikrai baltas,neabejodama siuvinėsiu iš naujo  ax.gif širdis jaučia,o akys mato kad man nepatinka  unsure.gif


Tai, aišku, geriau širdį nuraminti ir siuvinėt ant to kas pačiai patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 18, 12:24)
Gerai, nebediskutuokim. Suprantu, kad širdį skauda dėl tiekos darbo. Bet keista, kad žurnale tokie siūlų kodai nederantys duoti...  unsure.gif

Neskauda. Nes šitą darbelį siuvinėjau su labai neigiamom emocijom dėl asmeninių priežasčių. Tai tikriausiai adresatui vistiek nebūčiau išdrįsus dovanot... Jaučiu sunaikinsiu išvis aš jį kaip nors.....Tiesiog emocijų iškrova išėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 09 18, 15:44)
Neskauda. Nes šitą darbelį siuvinėjau su labai neigiamom emocijom dėl asmeninių priežasčių. Tai tikriausiai adresatui vistiek nebūčiau išdrįsus dovanot... Jaučiu sunaikinsiu išvis aš jį kaip nors.....Tiesiog emocijų iškrova išėjo smile.gif

kas nelemta,tas nelemta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugsėjo 2012 - 14:05
QUOTE(libaja @ 2012 09 18, 10:23)
Žinok, man irgi tas pats, skaitinėju, žiūrinėju, gal kokį įkvėpimą pagausiu...
Pasiėmiau schemą iš žurnalo  doh.gif atrodė lyg ir gerai turi būt, bet jau dabar į pabaigą darbelio velnias žino, kas čia gaunas....


Aš tai bandyčiau tam žurnalui parašyti, ir biški velnių duoti už tokią schemą blink.gif Mnao vienai draugei ir taip buvo, tai ji parašė, tai po to net dovanų gavo, kad dėl jų kaltės tiek laiko ir medžiagų sugadino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2012 09 18, 12:16)
*aaaaaa, supratau, esmė su toms tuščiom ir pilnom skylutėm, kad į pilną durti iš viršaus, kažkaip to momento skaitydama neužfiksavau, ačiū!!  4u.gif

** va va, čia matyt bus sunkiausia dalis  biggrin.gif nes esu įpratusi siuvinėti kuo labiau taupant siūlą, siuvinėdama pavienius durdavau visada į arčiausią kampą, dėl ko, kaip jau aiškinomės temos pradžioje, kentėdavo kryželių lygumas... o pratęsiant siūlą per kelis kryželius širdis išvis kraujais srūdavo  biggrin.gif  biggrin.gif dabar prisiskaičiau visokiausių patarimų, ir šiandien pirmą kartą visa tai išmėginsiu  bigsmile.gif įdomu kaip seksis išjungti "taupymo režimą"  biggrin.gif

as kai medziaga ant remo uztempus pasiuvinejau tuos pavienius vartaliodama rema ir kas kart nutraukinedama siula doh.gif tai zinok visai nebegaila, kad jis keliauja veltui auksty, nes darbas spartesnis ir pristvirtinus schemos laikikli nebereikia gaudyt kiekviena karta verciant rema. Na cia savi niuansai. Bet turbut neveltui ant mazesniu, smulkesniu darbu nesimato parkavimo metodo biggrin.gif

QUOTE(libaja @ 2012 09 18, 12:22)
Nu nebepatinka net ir originalas.

per prievarta zinoma, mielas nebebus drinks_cheers.gif
Atsakyti
bandau aš siuvinėti eilutėmis, bet sekasi suuuunkiai, manau, iš dalies dėl to, kad siuvinėjama vieta nedėkinga - spalvos keičia viena kitą kas vieną du kryželius, vienam kvadratėly apie 20 spalvų, pusė jų - blendingas biggrin.gif na, gal tik pradžia tokia, nes reikia vis išsiuvinėjus vieną kryželį tvirtinti naują siūlą, po to iškart dar vieną, ir dar vieną, gal įsivažiavus bus greičiau smile.gif tik dar reiks išmokt kabančius siūlus susitvarkyt, nes dabar tai raizgalynė kol kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2012 09 18, 17:16)
bandau aš siuvinėti eilutėmis, bet sekasi suuuunkiai, manau, iš dalies dėl to, kad siuvinėjama vieta nedėkinga - spalvos keičia viena kitą kas vieną du kryželius, vienam kvadratėly apie 20 spalvų, pusė jų - blendingas  biggrin.gif na, gal tik pradžia tokia, nes reikia vis išsiuvinėjus vieną kryželį tvirtinti naują siūlą, po to iškart dar vieną, ir dar vieną, gal įsivažiavus bus greičiau  smile.gif tik dar reiks išmokt kabančius siūlus susitvarkyt, nes dabar tai raizgalynė kol kas  biggrin.gif

taip, kol susiveri reikalingus siulus, stabdis tame yra.
Kabantys siulai - susegu virsuj. Tik va pas mane tai niekaip ju vienodas ilgis nesigauna, tai irgi tokie draiskalai, bet nei karto nesusivele, nesusipainiojo schmoll.gif

o koki darba tu cia siuvinet pradejai parkavimu?
Atsakyti
kas dėl schemų žurnaluose ,tai tikrai būna klaidų,pati vieną kartą siuvinėjau iš žurnalo ,ir pamačiau ,kad nesamonė gaunasi ,pradėjau tikrinti ,tai sumaišyti simboliai ir spalvų numeriai buvo ,bet atsirinkau šiaip taip ,gerai gavosi,reikia atidžioms būti ,juk gali būt paprasčiausios korektūros klaidos,kai žurnalo tekstus žmonės renka spausdinimui ir klaidas padaro ,juk vieną ar kitą skaičiuką parašysi ,į akis nekris,ne taip, jei rašybos klaidą žodyje padarius drinks_cheers.gif
Atsakyti