Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Katu @ 2012 09 18, 00:46)
Mano siandieninis poros valandeliu mini siuvinukas su karoliukais, 16 ct aida:


Kalėdas jau priminė smile.gif Kas čia bus?
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 17, 23:12)
man tikrai negaila schemutes, bet... as turiu tik popierini varianta... o kadangi schemute spalvota ir ant blizgaus popieriaus, tai atskanavus nebesimato kvadrateliuose esanciu spalvu kodu  unsure.gif
as ja pirkausi is ebay...

nepaenu kokiame puslapyje, bet atrodo sioje temutej merginos buvo idejusios tokio pat zirgo (tik raudono) kompiuterines schemutes nuoroda  g.gif


Nera ir nereikia, betkokiu atveju dekui 4u.gif Siaip planuose visviena jau DAUG numatyta kitu... ax.gif

beje ir as vakar pabandziau ta parkavimo technika, tiesa rusiskai nekaip skaitau bet paziurejau schemutes ir bingo daejo thumbup.gif siaip kolkas visai patogu, dekui VASARE uz nuoroda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kr1st1na: 18 rugsėjo 2012 - 07:50
O man visiškai netikėtai vakar atėjo sprendimas kur bus "sunaudota" NIMUE fėja, draugė pamatė ir sako "O tu man pagalvėlę galėtum padaryti?" biggrin.gif
Tik po savaitgalio, t.y. penktadienio niekaip nepasistumiu į priekį doh.gif Net ardyt teko doh.gif
Atsakyti
merginos, pagalbos!!! tikrai pamenu buvo diskutuota kas isisma tas geltoas likusias demes nuo to melyno flomasterio unsure.gif niekada nebudavo, visada issiplaudavo o dabar liko...turbut per ilgai subraizytas stovejo.. unsure.gif kas turit patirties su tuom? kaip pavyko isplaut?
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 18, 00:05)
Mielas  smile.gif
Ot gausi į skudurus, Uodegyte, kam tokį grožį norėjai nuslėpt  smile.gif  Labai gražiai atrodo  wub.gif  Spalvikės liuks  thumbup.gif


taip stipriai nereik biggrin.gif labai dėkoju elzeda 4u.gif

o man siuvinėjime visiškas fiasko,kaip sakau savajam ,man ''bado dienos'' biggrin.gif nusipirkau siūlus ,konvertavusi iš dim į dmc,pradėjau siuvinėt aguonas.nusivyliau spalvom,kurios visiškai neatitinka originalo.poto į rankas paėmiau jūros peizažą,man dabar nepatinka lino spalva doh.gif pasirinkau smėlio spalvos,o pav. baltas fonas,ir detalės išryškėja,o dabar nėra jokio ryškumo .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugsėjo 2012 - 08:58
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 18, 09:51)
o man siuvinėjime visiškas fiasko,kaip sakau savajam ,man ''bado dienos''  biggrin.gif nusipirkau siūlus ,konvertavusi iš dim į dmc,pradėjau siuvinėt aguonas.nusivyliau spalvom,kurios visiškai neatitinka originalo.poto į rankas paėmiau jūros peizažą,man dabar nepatinka lino spalva  doh.gif pasirinkau smėlio spalvos,o pav. baltas fonas,ir detalės išryškėja,o dabar nėra jokio ryškumo .


friends.gif Ei, pralinksmėk 4u.gif Parodyk tą savo jūros peizažą su smėlio spalvos linu. Gal įžiūrėsim kažką ir paguosim. Arba jei išties per šviesu, imk tamsesnį liną, pvz. summer khaki spalva yra gera. Arba jei reikia visai tamsaus, tada Dirty. Gali pas mane pažiūrėt - ant summer khaki siuvinėta MTSA pagalvėlė, ant Dirty - Mirabilia fėja.

O dėl Dimensions - taip jau yra, aš net nebandau konvertuotis, perku rinkinius ir nesinervinu. Dabar kaip tik siuvinėju vienas Dimensions hortenzijas, tai spalvos super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 18, 09:51)
o man siuvinėjime visiškas fiasko,kaip sakau savajam ,man ''bado dienos''  biggrin.gif nusipirkau siūlus ,konvertavusi iš dim į dmc,pradėjau siuvinėt aguonas.nusivyliau spalvom,kurios visiškai neatitinka originalo.poto į rankas paėmiau jūros peizažą,man dabar nepatinka lino spalva  doh.gif pasirinkau smėlio spalvos,o pav. baltas fonas,ir detalės išryškėja,o dabar nėra jokio ryškumo .

Žinok, man irgi tas pats, skaitinėju, žiūrinėju, gal kokį įkvėpimą pagausiu...
Pasiėmiau schemą iš žurnalo doh.gif atrodė lyg ir gerai turi būt, bet jau dabar į pabaigą darbelio velnias žino, kas čia gaunas.... user posted imageDar BS trūksta, vienos pusės nėra... kažkaip spalvos man nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 18, 11:18)
friends.gif Ei, pralinksmėk  4u.gif Parodyk tą savo jūros peizažą su smėlio spalvos linu. Gal įžiūrėsim kažką ir paguosim. Arba jei išties per šviesu, imk tamsesnį liną, pvz. summer khaki spalva yra gera. Arba jei reikia visai tamsaus, tada Dirty. Gali pas mane pažiūrėt - ant summer khaki siuvinėta MTSA pagalvėlė, ant Dirty - Mirabilia fėja.

O dėl Dimensions - taip jau yra, aš net nebandau konvertuotis, perku rinkinius ir nesinervinu. Dabar kaip tik siuvinėju vienas Dimensions hortenzijas, tai spalvos super  thumbup.gif

taip ,dabar pasimokiau ax.gif

taip ryškiai nesimatys ,linas smėlio spalvos,o norisi man šviesesnes (baltos),esu pasistūmėjus ,bet foto negaliu padaryt,fonas tiesiog per stamsus man,manau baltas fonas fonas būtu geriau,išryškėtų viskas,o dabar viskas blanku.

user posted image user posted image



QUOTE(libaja @ 2012 09 18, 11:23)
Žinok, man irgi tas pats, skaitinėju, žiūrinėju, gal kokį įkvėpimą pagausiu...
Pasiėmiau schemą iš žurnalo  doh.gif atrodė lyg ir gerai turi būt, bet jau dabar į pabaigą darbelio velnias žino, kas čia gaunas.... [img]BS trūksta, vienos pusės nėra... kažkaip spalvos man nepatinka...

kaip negerai unsure.gif galvytės spalvos per greit pereina ,per tamsios .žiūriu į pav. lyg tos pačios spalvos ,tik švelnesnės.jai siuvinėji su dmc,tai siūlau paimti tas dvi tamsias spalvas,ir pakeist į anchor .

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugsėjo 2012 - 09:35
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 18, 10:28)
taip ryškiai nesimatys ,linas smėlio spalvos,o norisi man šviesesnes (baltos),esu pasistūmėjus ,bet foto negaliu padaryt,fonas tiesiog per stamsus man.


Na nežinau, jei nuoširdžiai, šio darbo tikrai nesiuvinėčiau ant baltos medžiagos, kažkaip plokščiai viskas atrodo. Jei rinkčiausi, tai imčiau būtent tokį liną, kokį tu pasiėmei. Gal tavo nusivylimo ir nepakeis, nes įspūdis kyla toks, koks kyla ir nieko nepadarysi, bet sakau taip, kaip man atrodo žiūrint objektyviai.

Libaja - aha, su veido spalvom kažkas ne taip. Keista, turint omeny, kad žurnale turėtų schema būti gera verysad.gif
Atsakyti
Originalas user posted image


Ne, pagalvojau, kad nebegražus jis man visai. Gal kada sugalvosiu ką ir kaip pakeist...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 18 rugsėjo 2012 - 09:41
QUOTE(B_March @ 2012 09 17, 22:26)
Na, prisiskaičiau apie įvairiausius parkavimo būdus, labai niežti nagus išbandyti, bet turiu dar kelis klausimus, gal merginos siuvinėjančios šiuo būdu pasidalins asmenine patirtimi  4u.gif

Kaip supratau, kryželiai siuvinėjant tokiu būdu gaunasi lygesni, nes siuvinėjama "iš tuščios skylutės į pilną", bet juk jeigu siuvinėdama eilėmis iš pradžių išsiuvinėju visus ///////, o po to juos dengiu viršutiniais dygsneliais \\\\\\\, tai šių juk jau nebeišeina siuvinėti iš tuščio į pilną? Ar jau čia tai nebeturi įtakos kryželio lygumui? Taip pat kai kurios rusaitės rašo, kad siuvinėja iš karto pilnais kryželiais, bet kaip tada grįžti į eilutės pradžią? Tempti siūlą per visą eilę?  blink.gif Siuvinėti kas antrą eilutę priešinga kryptimi?  Na, gal kvailoki mano klausimai, bet kol kas viską tik mėginu įsivaizduoti teoriškai  Galbūt pabandžiusi praktiškai ir pati iškart perprasčiau techniką ir jos privalumus bei trūkumus rolleyes.gif

jei tik gerai supratau ko klausi ax.gif as i pilna skylute duriu adata is virsaus (man taip gaunasi nes pradedu is desinio virsaus i apacia kairej /, o visas siuvinys stumiasi i virsu). Man is apacios nepatogu durti i pilna, bet cia taip tureciau daryti, jei eiciau is kaires i desine /. Tikiuos apie tai klausei lotuliukas.gif
del pilnu kryziuku is karto - tai ziuriu, kaip jie issideste tam 10*10, jei pvz spalva yra viename kampe ir dar kazkur 5toj eilutej kokie 4-5 kryziukai, tai as juos jau siuvineju is karto, eidama prie to virsutinio vieno likusio. Taip pat pirma susisiuvineju pavienius, nuparkuoju siula, o tie kryziukai, kuriu daugiau tam 10*10 tvarkingai uzsiuvineja isvikrscioje puseje nutempta siula.
kaip minejau, cia nera siulo taupymo budas, todel moraliskai reikia nugesinti savek, kad siulas keliauja 30-40 ir dar daugiau eiluciu tolyn 4u.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 17, 22:49)
Ir man tiesiog net norisi liesti ant lino išsiuvinėtą darbą, medžiaga taip maloniai gula po pirštais... Sakau - gal aš nenormali  nail.gif

reikes kada ir lina pabandyt drinks_cheers.gif , bet dabar galiu pasakyt ta pati apie ewa lotuliukas.gif nenormaliu klubas zodziu doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Katu @ 2012 09 17, 23:46)
Mano siandieninis poros valandeliu mini siuvinukas su karoliukais, 16 ct aida:

bet pas tave ir darbu gausa vienu metu blink.gif as dabar HAED atidejus, tai nervas ima, kaip reikes vel isivaziuot, nes kai siuvineji siuvineji, tai mintyse lieka, kas kur turi buti toliau daroma, o kai prisedi po ilgesnes pertraukos, vel kol susiprogramuoji visa sistema lotuliukas.gif

QUOTE(kr1st1na @ 2012 09 18, 08:49)
beje ir as vakar pabandziau ta parkavimo technika, tiesa rusiskai nekaip skaitau bet paziurejau schemutes ir bingo daejo thumbup.gif siaip kolkas visai patogu, dekui VASARE uz nuoroda 

I sveikata mirksiukas.gif

QUOTE(libaja @ 2012 09 18, 10:23)
Dar BS trūksta, vienos pusės nėra... kažkaip spalvos man nepatinka...

unsure.gif toks vaizdas, kad visiskai megejiska schema, kaip buna pradinukes, kad puola darytis su tom internete platinamom programom unsure.gif gal reiketu pabandyti nuardyti ta tarpine tarp sviesiai rudos ir tamsios, nes visiskai ne i tema ir paciai prisitaikyti g.gif

Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 09 18, 11:23)
Žinok, man irgi tas pats, skaitinėju, žiūrinėju, gal kokį įkvėpimą pagausiu...
Pasiėmiau schemą iš žurnalo  doh.gif atrodė lyg ir gerai turi būt, bet jau dabar į pabaigą darbelio velnias žino, kas čia gaunas....


O Tu siūlus konvertavaisi? g.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 18, 11:31)
taip ,dabar pasimokiau  ax.gif

taip ryškiai nesimatys ,linas smėlio spalvos,o norisi man šviesesnes (baltos),esu pasistūmėjus ,bet foto negaliu padaryt,fonas tiesiog per stamsus man,manau baltas fonas fonas būtu geriau,išryškėtų viskas,o dabar viskas blanku.


Na, Uodegyte, mano kuklia nuomone baltas linas kaip tik "nesusilietų su aplinka", o smėlinis atrodo toks natūralus šiam paveikslui g.gif Bet, aišku, gyvai gal Tau geriau matosi...
Atsakyti