Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Naggy @ 2012 09 17, 20:29)
siuvinejau kvadrateliais,

Turejo buti baisiai nepatogu taip siuvinet doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 09 16, 18:15)
kuklus darbiukas

grazus ir netoks daznas motyvas thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 17, 13:33)
baigiau jau prieš kelias savaites,nenorėjau rodytis ,bet neištvėriau

kad ir kokios tos asmenines priezastys buvo, gerai, kad finale vis tik nusprendei pasirodyt si grozi bigsmile.gif


QUOTE(asta30a @ 2012 09 17, 15:34)

jau truputi, kaip ir matosi zirgo profilis  biggrin.gif

sis zirgas turi kazka toooookio bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 17, 15:39)
Aš irgi evenweave'o labai nemėgstu  biggrin.gif  doh.gif

as ant lino nesiuvinejus, nes paskaicius siuvinetoju komentarus anksciau, man kazkodel islikus nuomone, kad jis grubus, nelygiais siulais ir t.t., todel pirmam bandymui ne ant aidos, nusipirkau juoda ewa 25 ct, siuvinejau per viena siula. Labai patiko. Dabar siuvineju ant 32ct beige (per du siulus) pora nedideliu darbeliu, tai irgi laabai patenkinta siuo audiniu. O va paskaicius jusu su uodegyte komentarus, sakau, gal as ko neizvelgiu doh.gif lotuliukas.gif pasirodo, kad yra zmoniu, kuriems net labai nepatinka tas lygut lygutelis audinys

QUOTE(Naggy @ 2012 09 17, 18:28)


Prisiduodu ir aš ką per vasarą nuveikiau  ax.gif 



man labai noretusi BS blush2.gif mano mamai laaaaabai patiktu, nes pakalnutes jai yra viskas, ai dar frezijos rolleyes.gif Grazu ir man 4u.gif

QUOTE(Dantiste @ 2012 09 17, 19:43)
O sakykit kas siuvinėjat didelius darbus, haed ir pan., siuvinėjant lapais, na griežtai pabaigi vieną lapą, tada pradedi šalia kitą, nebūna kad paskui vizualiai lyg ir matosi ta riba? anksčiau lyg buvo sakyta, kad reik kelis kryželius pratęst į kitą lapą, kad neliktų linijos, bet kiek mačiau procesų, dažniausiai lygiai lapą užbaigia g.gif

as irgi nelabai macius, kad butu pvz HAED nelygus uzbaigimai. Pati siuvineju lapais, reikes gal bandyt toliau pavieniais kryziukais uuzbaigti is kito lapo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 17, 19:45)
Turejo buti baisiai nepatogu taip siuvinet  doh.gif  doh.gif


Ta prasme schemos lapas buvo padalintas i 4 dalis, tai taip ir siuvinejau, po dali...
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 17, 20:45)
Turejo buti baisiai nepatogu taip siuvinet  doh.gif  doh.gif

siuo metu siuvineju 10*10 ir taip susirenku eile is lapo, nes kaip neseniai rodziausi, parkuoju siulus, todel tikrai nera nepatogumo bent jau man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 09 17, 20:47)
as  ant lino nesiuvinejus, nes paskaicius siuvinetoju komentarus anksciau, man kazkodel islikus nuomone, kad jis grubus, nelygiais siulais ir t.t., todel pirmam bandymui ne ant aidos, nusipirkau juoda ewa 25 ct, siuvinejau per viena siula. Labai patiko. Dabar siuvineju ant 32ct beige (per du siulus) pora nedideliu darbeliu, tai irgi laabai patenkinta siuo audiniu. O va paskaicius jusu su uodegyte komentarus, sakau, gal as ko neizvelgiu  doh.gif  lotuliukas.gif pasirodo, kad yra zmoniu, kuriems net labai nepatinka tas lygut lygutelis audinys

linas yra šiek tiek grubus ir nelygių siūliukų pasitaiko, bet išsiuvinėjus kryžiukai lygūs gaunasi smile.gif dažniausiai tas lino nelygumas savotiško žavesio darbeliui daduoda ax.gif

reiks išbandyt tą parkavimo metodą, atrodo aiškiau ir patogiau turėtų būt ir turbūt smagu stebėt kaip po kvadratėlį pildosi siuvinys, o ne pavieniais visą lapą dėliojant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naggy @ 2012 09 17, 11:28)
Katu, kartais kur juoda kanva yra ne "whole lotta latte" siuvinėji?  biggrin.gif  arba kažką labai panašaus, buvau nusižiūrėjus ir aš vėliau kažką tokio išsiuvinėt, nors dienos tik trumpėja  biggrin.gif 


Labai grazus Tavo vasaros darbeliai drinks_cheers.gif

Taip, cia "A Whole Lotta Latte", pirkau is joann rinkinuka, kai buvo jiems nuolaida.


Apie lina diskutavot, as ji retai imu i rankas, bet bent jau cia pirkstas niekad nebuvo nelygus, skritingu siulu ar pan. (anksciau ideta vynuoge ant lino siuvineta). man jis asmeniskai nesiskiria nuo enwo, bet enwas patinka labiau del to, kad jis ne toks permatomas.
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 17, 21:12)
turbūt smagu stebėt kaip po kvadratėlį pildosi siuvinys, o ne pavieniais visą lapą dėliojant biggrin.gif


na man tai patogiau tikrai, nes nebera to blaskymosi (nes spalvomis siuvinedavau) kad ir pvz tarp 20 eiluciu, kol visus susiuvineji. O tas vaizdo gimimas is karto tokiais kvadrateliais tikrai ypatingas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kr1st1na @ 2012 09 17, 18:54)
jau koks man grazus sitas zirgas... wub.gif  jei negali pasidalinti schemute bent pasufleruok kokiose interneto platybese radai ir as rasiu...


man tikrai negaila schemutes, bet... as turiu tik popierini varianta... o kadangi schemute spalvota ir ant blizgaus popieriaus, tai atskanavus nebesimato kvadrateliuose esanciu spalvu kodu unsure.gif
as ja pirkausi is ebay...

nepaenu kokiame puslapyje, bet atrodo sioje temutej merginos buvo idejusios tokio pat zirgo (tik raudono) kompiuterines schemutes nuoroda g.gif
Atsakyti
Na, prisiskaičiau apie įvairiausius parkavimo būdus, labai niežti nagus išbandyti, bet turiu dar kelis klausimus, gal merginos siuvinėjančios šiuo būdu pasidalins asmenine patirtimi 4u.gif

Kaip supratau, kryželiai siuvinėjant tokiu būdu gaunasi lygesni, nes siuvinėjama "iš tuščios skylutės į pilną", bet juk jeigu siuvinėdama eilėmis iš pradžių išsiuvinėju visus ///////, o po to juos dengiu viršutiniais dygsneliais \\\\\\\, tai šių juk jau nebeišeina siuvinėti iš tuščio į pilną? Ar jau čia tai nebeturi įtakos kryželio lygumui? Taip pat kai kurios rusaitės rašo, kad siuvinėja iš karto pilnais kryželiais, bet kaip tada grįžti į eilutės pradžią? Tempti siūlą per visą eilę? blink.gif Siuvinėti kas antrą eilutę priešinga kryptimi? unsure.gif Na, gal kvailoki mano klausimai, bet kol kas viską tik mėginu įsivaizduoti teoriškai blush2.gif Galbūt pabandžiusi praktiškai ir pati iškart perprasčiau techniką ir jos privalumus bei trūkumus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 09 17, 20:47)
as  ant lino nesiuvinejus, nes paskaicius siuvinetoju komentarus anksciau, man kazkodel islikus nuomone, kad jis grubus, nelygiais siulais ir t.t.


Nežinau, gal aš kokia nenormali, bet siuvinėti galiu tik ant lino biggrin.gif Ir man nėra iki galo aišku, apie kokį nelygumą čia visos kalba. Na gal papuola per visą darbą koks vienas siūlo pastorėjimas, bet aš net nefiksuoju jo. Kokybiškas, siuvinėjimui skirtas linas yra taip suaustas, kad kryžiukai būna lygūs ir tvarkingi. Aišku, kas ima paprastą liną, gal ir susiduria su sunkumais dėl nelygumų, bet pvz. Zweigart linu niekad neteko nusivilti. Kitų gamintojų nebandžiau, nes nebuvo poreikio, bet esu įsitikinusi, kad kokybė būtų lygiai taip pat gera.
Ir man tiesiog net norisi liesti ant lino išsiuvinėtą darbą, medžiaga taip maloniai gula po pirštais... Sakau - gal aš nenormali nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 17 rugsėjo 2012 - 21:55
QUOTE(Padangele @ 2012 09 16, 19:15)
kuklus darbiukas, stengiuosi tokiu vaikisku motyvu nesiuvinet, bet si karta toks klientes noras..


Mielas smile.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 17, 14:33)
ar šis tiks  ax.gif  biggrin.gif baigiau jau prieš kelias savaites,nenorėjau rodytis ,bet neištvėriau  blush2.gif

MAIA Everlasting love


Ot gausi į skudurus, Uodegyte, kam tokį grožį norėjai nuslėpt smile.gif Labai gražiai atrodo wub.gif Spalvikės liuks thumbup.gif

QUOTE(asta30a @ 2012 09 17, 16:34)
Na, moterytes... prie jusu sauniuju darbuku isdrysiu ir as savojo pirmojo siuvinejamo darbuko eiga parodyti  ax.gif
jau truputi, kaip ir matosi zirgo profilis  biggrin.gif
tik aida labai jau susiglamziusi matosi  blush2.gif


Jau ryškėja žirgo grožis smile.gif

QUOTE(Katu @ 2012 09 17, 19:06)
As siuo metu siuvineju kelis darbus, tad visi juda labai letai. Kelis labai maziukus atidaviau draugei, bandysim su jais kazka sventisko sukomponuot, ziuresim, kas gausis.

Cia dieninio darbelio procesas:



Oho, kiek darbukų apsiėmus bigsmile.gif Lauksim baigtų rolleyes.gif
Kaip faina, kad su dukryte siuvinėjat abi wub.gif

QUOTE(Naggy @ 2012 09 17, 19:28)
Sveikos siuvinėtojos,

Prisiduodu ir aš ką per vasarą nuveikiau  ax.gif 



Gražios pakalnutės ir darbelio daug thumbup.gif Obelų žiedai irgi labai simpatiški smile.gif
Atsakyti
Mano siandieninis poros valandeliu mini siuvinukas su karoliukais, 16 ct aida:

user posted image

is sono, siek tiek karoliukai taip matosi sakele

Aciu uodegytei uz schemas 4u.gif
Atsakyti