Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Ohh @ 2012 09 17, 16:06)
Kaip pirmas darbas tai laaaabai geras - pavydžiu ( kai savo prisimenu  doh.gif  lotuliukas.gif )


aciuks.gif
Atsakyti
As siuo metu siuvineju kelis darbus, tad visi juda labai letai. Kelis labai maziukus atidaviau draugei, bandysim su jais kazka sventisko sukomponuot, ziuresim, kas gausis.

Cia dieninio darbelio procesas:
user posted image

Atrode, kad bus labai paprasta, kelios spalvos ir geras rezultatas smile.gif Realiai - spalvu labai daug, pirma karta susiduriau su blendingu, dar reik sekt, kiek siulu giju reik kiekvienam atspalviu.

Prie dirbtines sviesos siuvineju aguonas, liko nedaug, bet vis neprisedu prie ju
user posted image

Dar su dukruze siuvinejam cupcake - nesibaigiantis procesas, mat ji pati nemoka, o labai nori siuvinet, tai as iduriu adata, ji istraukia ir taip visus dygsnius biggrin.gif Rinkinukas is Buccila
user posted image

Vynuoges keke maziems proektams (schema radau nemokama internete - ji didesne, bet paemiau tik viena keke)
user posted image

Ir dar cia blizganti aida - pas mus tai naujas gaminys, pabandziua nufotografuot, bet nelabai kas matos. Sueis sventiniams darbeliams.


QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 17, 06:33)
MAIA Everlasting love


Nerealus grozis thumbup.gif thumbup.gif

Tikiuos, greitu metu sulauksim kiek kitokiu hortenziju wink.gif
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2012 09 17, 08:34)
jau truputi, kaip ir matosi zirgo profilis  biggrin.gif


Nu saunuole Tu thumbup.gif As turbut po keliu dygsniu buciau metus, jei tai butu mano pirmas darbas ir dar juodas audinys blush2.gif

Siaip vakar krausciau savo stalciu ir radau irgi pirma darba - ziauriai baisu ir dar nebaigtas, tai pabaigsiu, bus "puosmena" vaiko kambariui ziema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 09 17, 19:06)


Tikiuos, greitu metu sulauksim kiek kitokiu hortenziju wink.gif


KATU kiek darbelių vienu metu thumbup.gif laukiu ,nesulaukiu rolleyes.gif rankos niežti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos siuvinėtojos,

Prisiduodu ir aš ką per vasarą nuveikiau ax.gif

Pakalnutės
Iš arčiau

Realybėj tik gal spalvos šiek tiek ryškesnės (čia gal dėl fotiko). Siuvinėta DMC siūlais, Aida 14 (bet su šiuo dydžiu baigta, eisiu prie smulkesnės, nes nepatinka man tie balti tarpai schmoll.gif )


Katu, kartais kur juoda kanva yra ne "whole lotta latte" siuvinėji? biggrin.gif arba kažką labai panašaus, buvau nusižiūrėjus ir aš vėliau kažką tokio išsiuvinėt, nors dienos tik trumpėja biggrin.gif

Šiam kartui tiek, eisiu boružių siuvinėt biggrin.gif

P.s. Įrėmininti obelų žiedai namų sąlygomis:

Obelų žiedai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naggy: 17 rugsėjo 2012 - 17:34
QUOTE(Naggy @ 2012 09 17, 19:28)
Sveikos siuvinėtojos,



pakalnutės buvo ir mano norėtos,sveikinu su pabaigimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naggy @ 2012 09 17, 18:28)
Prisiduodu ir aš ką per vasarą nuveikiau  ax.gif 

Pakalnutės
Iš arčiau



o sakykit ... kai siuvinėjot foną , ar siuvinėjot 10x10 blush2.gif nes man lyg matosi toks perėjimas.. nežinau kaip paaiškinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 17, 19:14)
o sakykit ... kai siuvinėjot foną , ar siuvinėjot 10x10  blush2.gif  nes man lyg matosi toks perėjimas.. nežinau kaip paaiškinti  blush2.gif

Cia gal neisplautas dar darbelis,nes ir as matau tuos perejimus kur buvo subraizyta su markeriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 17, 18:21)
Cia gal neisplautas dar darbelis,nes ir as matau tuos perejimus kur buvo subraizyta su markeriu  g.gif


Siuvinėjau 20x20 pagal schema, del to ir matosi perejimas, reikes sutvarkyt darba ir nebesimatys tikriausiai.. smile.gif
Atsakyti
O sakykit kas siuvinėjat didelius darbus, haed ir pan., siuvinėjant lapais, na griežtai pabaigi vieną lapą, tada pradedi šalia kitą, nebūna kad paskui vizualiai lyg ir matosi ta riba? anksčiau lyg buvo sakyta, kad reik kelis kryželius pratęst į kitą lapą, kad neliktų linijos, bet kiek mačiau procesų, dažniausiai lygiai lapą užbaigia g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 17, 16:34)
Na, moterytes... prie jusu sauniuju darbuku isdrysiu ir as savojo pirmojo siuvinejamo darbuko eiga parodyti  ax.gif
jau truputi, kaip ir matosi zirgo profilis  biggrin.gif
tik aida labai jau susiglamziusi matosi  blush2.gif

user posted image

jau koks man grazus sitas zirgas... wub.gif jei negali pasidalinti schemute bent pasufleruok kokiose interneto platybese radai ir as rasiu...
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 17, 19:43)
O sakykit kas siuvinėjat didelius darbus, haed ir pan., siuvinėjant lapais, na griežtai pabaigi vieną lapą, tada pradedi šalia kitą, nebūna kad paskui vizualiai lyg ir matosi ta riba? anksčiau lyg buvo sakyta, kad reik kelis kryželius pratęst į kitą lapą, kad neliktų linijos, bet kiek mačiau procesų, dažniausiai lygiai lapą užbaigia g.gif


aš DIM siuvinėju tai jokiais būdais ne po lapą schmoll.gif visada pažiūriu kitame lape tos spalvos tesinį ir pabaigiu siųlą jau kitame lape ax.gif 4u.gif na supratot turbūt biggrin.gif blush2.gif nes man tai paskui matosi tas lapų perėjimas.. g.gif vat ir naggy man fonas matosi kad kvadratėliais buvo siuvinėta g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 17, 19:26)
aš DIM siuvinėju tai jokiais būdais ne po lapą  schmoll.gif  visada pažiūriu kitame lape tos spalvos tesinį ir pabaigiu siųlą jau kitame lape  ax.gif  4u.gif  na supratot turbūt  biggrin.gif  blush2.gif  nes man tai paskui matosi tas lapų perėjimas..  g.gif  vat ir naggy man fonas matosi kad kvadratėliais buvo siuvinėta  g.gif  blush2.gif


Yup, profesionalo neapgausi biggrin.gif siuvinejau kvadrateliais, daugiau sios klaidos stengsiuosi nekartoti ax.gif
Atsakyti