Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Na, moterytes... prie jusu sauniuju darbuku isdrysiu ir as savojo pirmojo siuvinejamo darbuko eiga parodyti ax.gif
jau truputi, kaip ir matosi zirgo profilis biggrin.gif
tik aida labai jau susiglamziusi matosi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 17 rugsėjo 2012 - 14:36
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 17, 15:30)
ant lino galbūt  ax.gif bet tuo metu norėjau kuo greičiau kibt ,ir neturėjau laiko ieškot lino ,tik dabar užsisakiau liną  Zweigart liną Newcastle 40 baltos spalvos,tai kol kas dar nemačiau koks jis  ,ant ewo tai ne  unsure.gif puikus jis ,darbas gražiai žiūrisi,bet ant jo tik smulkius darbelius siuvinėt ax.gif


Aš irgi evenweave'o labai nemėgstu biggrin.gif doh.gif
40 ct bus bais smulkus turbūt... Aš viską siuvinėju ant 32 ct, ir spalvų labai įvairių yra ir pats tas dydis siuvinėjimui, kad akys neišvarvėtų biggrin.gif
Atsakyti
O kodėl evenweavo taip nemėgstat? ax.gif man linas irgi smagesnis, bet dažnai ir ant evo siuvinėju, nors man kartais jis per minkštas toks g.gif ILCS ant 25ct evo pradėjau, nu neištempiu aš jo ant rėmo doh.gif tai uždėjau lankelį ir tada ant rėmo prilipdžiau lotuliukas.gif tik tiek kad abiem rankom galėčiau siuvinėt. Nors dabar darbas į spintą nukeliavo kažkuriam laikui blush2.gif o dabar siuvinėju ant Charles Craft evo, va tas toks tvirtas thumbup.gif bet kiek mačiau tik 28ct g.gif

asta30a, gražiai ryškėja žirgo siluetas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 17 rugsėjo 2012 - 14:55
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 17, 16:39)
Aš irgi evenweave'o labai nemėgstu  biggrin.gif  doh.gif
40 ct bus bais smulkus turbūt... Aš viską siuvinėju ant 32 ct, ir spalvų labai įvairių yra ir pats tas dydis siuvinėjimui, kad akys neišvarvėtų  biggrin.gif

siuvinejau ant 32 ,per stambiai man ax.gif dar galvojau, kad man ne ta liną atsiuntė blush2.gif prisipirkusi smulkaus linoesu ,kryžiukai smulkūs ,man pats tas,tik audimas nelygus ,norėjau apvalų ornamentą siuvinėt ,kai pastebėjau kad tempiasi ,todėl 40 linas puikiai tiks smulkmenoms rolleyes.gif

kai norėjau siūlą užkišti už jau siuvinėtų ,man plyšinėt pradėjo unsure.gif bijau didelį darbą pradėt,kad paskui audinio siūlui trūkus ,iširtu kryželiai ,ir dėl kelių kryžiukų ,darbas perniek unsure.gif samplerius siuvinėt ant ewo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugsėjo 2012 - 14:57
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 17, 14:54)

asta30a, gražiai ryškėja žirgo siluetas 4u.gif


aciukas 4u.gif
kaip pirmu darbuku, tai ir as pakankamai patenkinta... matosi dar tokie nelygus dyksniukai... bet, kaip pirmakursei - atleistina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 17 rugsėjo 2012 - 15:00
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 17, 15:54)
O kodėl evenweavo taip nemėgstat? ax.gif


Nežinau, gal man tiesiog nepasisekė su evenweave'u, bet pagal siūlus iškirpus gabalą jis nebuvo stačiakampis, t.y. ar suaustas blogai, ar kas, bet gabalas gavosi vienoje pusėje aukštesnis, nei kitoje. O man reikėjo iš jo siūti daiktą, tai susinervinau baisiai. O be to ir rankose man kažkaip nemalonu laikyti jį.

Dėl 40 ct lino - aš turbūt visai be akių likčiau biggrin.gif Mano akys prastos, su akiniais vaikštau, man žiūri tik viena kažkuri akis konkrečiu metu, o ne abi iškart kaip visų normalių žmonių, jei tik akys kiek pavargsta, iškart migrena prasideda, tai smulkūs reikalai man negali būti per smulkūs. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 17, 17:09)
Nežinau, gal man tiesiog nepasisekė su evenweave'u, bet pagal siūlus iškirpus gabalą jis nebuvo stačiakampis, t.y. ar suaustas blogai, ar kas, bet gabalas gavosi vienoje pusėje aukštesnis, nei kitoje. O man reikėjo iš jo siūti daiktą, tai susinervinau baisiai. O be to ir rankose man kažkaip nemalonu laikyti jį.

žinau ką tai reiškia aggressive.gif kai kažką susiplanuoji ,pasiruoši ,o audinys nekokybiškas ,sunervino visai dienai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugsėjo 2012 - 15:27
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 17, 13:33)
ar šis tiks  ax.gif  biggrin.gif baigiau jau prieš kelias savaites,nenorėjau rodytis ,bet neištvėriau  blush2.gif


taigi toks gražus darbas, ko nenorėjai rodyt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2012 09 17, 17:27)
taigi toks gražus darbas, ko nenorėjai rodyt? smile.gif

del asmn. priežaščių ax.gif verysad.gif
Atsakyti
Uodegyte, labai grazu!
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2012 09 17, 17:48)
Uodegyte, labai grazu!

dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 17, 15:34)
Na, moterytes... prie jusu sauniuju darbuku isdrysiu ir as savojo pirmojo siuvinejamo darbuko eiga parodyti  ax.gif
jau truputi, kaip ir matosi zirgo profilis  biggrin.gif
tik aida labai jau susiglamziusi matosi  blush2.gif


Kaip pirmas darbas tai laaaabai geras - pavydžiu ( kai savo prisimenu doh.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti