Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Laura81r, pupsiukelis123, Dantiste, egliuchiux, InDovi, Ohh, elzeda ačiū už pagyras smile.gif
Kaip suprantu nėra jau taip prastai biggrin.gif Imsimės kitų sumanymų, bandysiu dabar siuvinėti žaisliukus ant eglutės ax.gif
Atsakyti
Oho koks pagyvėjimas.
Kiekvienam savo nuomonė išties drinks_cheers.gif


Aš triptiką savo pradėjau siuvinėt, kai tik pirmasis magnolijos žiedas "prasiskleis" - įdėsiu procesą parodyt bigsmile.gif Man jau dabar patinka, o galutiniam vaizde turbūt sėdėsiu priešais jį svetainėj ir varvinsiu seilę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 09 16, 18:15)
kuklus darbiukas, stengiuosi tokiu vaikisku motyvu nesiuvinet, bet si karta toks klientes noras..


o man patink avisokie meškučiai. ir šis nuostabus wub.gif

QUOTE(Ohh @ 2012 09 17, 12:44)
O šiaip, kur visų procesiukai dingę? nėr į ką seilę pavarvinti  unsure.gif



aš tai dabar vargstu su BS doh.gif tai nėr ką rodyti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ohh @ 2012 09 17, 13:44)


O šiaip, kur visų procesiukai dingę? nėr į ką seilę pavarvinti  unsure.gif

ar šis tiks ax.gif biggrin.gif baigiau jau prieš kelias savaites,nenorėjau rodytis ,bet neištvėriau blush2.gif

MAIA Everlasting love

user posted image

Atsakyti
Uodegyte, kaip visados - nuostabu!
Atsakyti
QUOTE(Ohh @ 2012 09 17, 12:44)
Uch tema kaip pagyvėjo  bigsmile.gif

Šiaip čia ginčytis manau nėra reikalo, gi (manau)  nė viena nekūrėm ir nepardavėm nė vienos schemos, tai gan sunkiai suprasime kas nutinka kito kaily  4u.gif  Kiekvienas žiūrisi savo kišenės ir niekas jau to nepakeis. Na, kol ko nors nenubaus milžiniška bauda. mirksiukas.gif

O šiaip, kur visų procesiukai dingę? nėr į ką seilę pavarvinti  unsure.gif


Na dabar sirguliuoju tai nesiuvineju verysad.gif , nes ta dieduka kur siuvineju schemute tik pc o as esu dabar pas tevus, o ne namie tai va gaila negaliu pasiuvinet schmoll.gif i. O cia pas tevus kompe nera tos programos kad man atidarytu tai siek tiek nusikels mano darbelio pabaigimas
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 17, 13:33)
ar šis tiks  ax.gif  biggrin.gif baigiau jau prieš kelias savaites,nenorėjau rodytis ,bet neištvėriau  blush2.gif

MAIA Everlasting love



Nuostabus darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 17, 13:33)
ar šis tiks  ax.gif  biggrin.gif baigiau jau prieš kelias savaites,nenorėjau rodytis ,bet neištvėriau  blush2.gif

Koks gražus darbas wub.gif man labai įdomiai atrodo spalvų deriniai žieduose, tokie lyg neįprasti, bet labai dera, super wub.gif wub.gif
Atsakyti
Uodegyte - labai gražus darbas išties wub.gif Gerai Dantistė pastebėjo - spalvų deriniai netikėti, bet labai puikūs. Aš seniai žiūrėjau į šį darbą su nutįsusia seile biggrin.gif Tik žinai, kažkiek gaila, kad ant aidos... taip miela būtų šias gėles matyti ant lino ar evenweave'o rolleyes.gif
Atsakyti
Uodegyte- kaip suprast- nenorėjau rodytis blink.gif - gausi lupt, kad norėjai nuslėpt šį grožį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 17, 13:30)
o man patink avisokie meškučiai. ir šis nuostabus  wub.gif
aš tai dabar vargstu su BS  doh.gif  tai nėr ką rodyti.  biggrin.gif


Manęs šiandien BS laukia doh.gif vakar baigiau Me to You meškiuką siuvinėti, BS beliko, tai kankinsiu 4u.gif Spėju jei ne IHSW tai nebūčiau dar baigusi thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 17, 13:33)
ar šis tiks  ax.gif  biggrin.gif baigiau jau prieš kelias savaites,nenorėjau rodytis ,bet neištvėriau  blush2.gif

MAIA Everlasting love

OHOHO kad tiks bigsmile.gif tos spalvos tai TAIP gražiai dera - nebūčiau patikėjus wub.gif

QUOTE(rasiux- @ 2012 09 17, 14:28)
Uodegyte- kaip suprast- nenorėjau rodytis  blink.gif - gausi lupt, kad norėjai nuslėpt šį grožį  biggrin.gif


tos pačios nuomonės thumb_yello.gif

--

Tuo pačiu klausimas... Kur jūs perkat Mill Hill karoliukus bei Kreiniką?
Atsakyti
Uodegyte, ziauriai grazus darbelis wub.gif 4u.gif Ir aisku pateikimas kaip visada superinis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 17, 15:24)
Uodegyte - labai gražus darbas išties  wub.gif Gerai Dantistė pastebėjo - spalvų deriniai netikėti, bet labai puikūs. Aš seniai žiūrėjau į šį darbą su nutįsusia seile  biggrin.gif Tik žinai, kažkiek gaila, kad ant aidos... taip miela būtų šias gėles matyti ant lino ar evenweave'o  rolleyes.gif

ant lino galbūt ax.gif bet tuo metu norėjau kuo greičiau kibt ,ir neturėjau laiko ieškot lino ,tik dabar užsisakiau liną Zweigart liną Newcastle 40 baltos spalvos,tai kol kas dar nemačiau koks jis ,ant ewo tai ne unsure.gif puikus jis ,darbas gražiai žiūrisi,bet ant jo tik smulkius darbelius siuvinėt ax.gif

unkind,pupsiukeli123, Dantiste,Ohh pakstaite nuoširdžiausiai visoms aciuks.gif

QUOTE(rasiux- @ 2012 09 17, 15:28)
Uodegyte- kaip suprast- nenorėjau rodytis  blink.gif - gausi lupt, kad norėjai nuslėpt šį grožį  biggrin.gif

blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugsėjo 2012 - 14:31