Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 16, 00:31)
schemų paieškos nuorodoje dimensions yra schema  mirksiukas.gif

Na va,nezinojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 16, 00:15)
Ta ir turejau omeny  ax.gif Pati noreciau ja issiuvineti,bet kaip uz toki nedideli darbeli tikrai brangoka..

siūlyčiau pačiai pabandyt sukurt schemą iš paveiksliuko ir paruošt rinkinį. manau tada tikrai nesakytum, kad tai yra brangu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2012 09 16, 10:40)
siūlyčiau pačiai pabandyt sukurt schemą iš paveiksliuko ir paruošt rinkinį. manau tada tikrai nesakytum, kad tai yra brangu  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi nusižiūrėjus tą saulės mergaitę, tika gražuolė. Bet iš principo pirkčiau tik pilnai originalią schemą, kad palaikyt lt dizainerius smile.gif tada gal ir daugiau darbelių lietuviškų turėsim 4u.gif
Atsakyti
Na tai metames mergaites,matau su manim jau trys norincios yra 4u.gif

Rituker,mingomi,ka manot? Iseitu visai nebrangiai thumbup.gif Na ta kuri gaus siulus ir medziaga mokes daugiau aisku,ir kitoms mergaitems schemute nuskanuos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 16 rugsėjo 2012 - 12:09
QUOTE(Uodegyte @ 2012 09 15, 22:31)
schemų paieškos nuorodoje dimensions yra schema  mirksiukas.gif

na va,dabar sedejau uzsispyrusi ir ieskojau,ir neradau.zinoma,ne visa tema permeciau blush2.gif ir bandziau paieska naudot,niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2012 09 16, 13:24)
na va,dabar sedejau uzsispyrusi ir ieskojau,ir neradau.zinoma,ne visa tema permeciau  blush2.gif  ir bandziau paieska naudot,niekaip nerandu  doh.gif

Tai as schema imeciau preitam psl jei tu butent tos ieskojai
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 16, 11:30)
Tai as schema imeciau preitam psl jei tu butent tos ieskojai

kazkaip neatidaro jos mano kompas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 09 15, 22:31)
Aš tai siunčiuosi, 5 lt nėra jau tokie dideli pinigai


is kur siuntetes? nes galvojo kaledom bus liuksines dovanos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2012 09 16, 13:43)
kazkaip neatidaro jos mano kompas  blush2.gif

Na ja parsiuntus dar reikia "israrinti" tai yra isskleisti failus,kol nepadarysi to nerodys nieko 4u.gif
Atsakyti
ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 rugsėjo 2012 - 14:01
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 16, 12:38)
Na tai metames mergaites,matau su manim jau trys norincios yra  4u.gif

Rituker,mingomi,ka manot? Iseitu visai nebrangiai  thumbup.gif Na ta kuri gaus siulus ir medziaga mokes daugiau aisku,ir kitoms mergaitems schemute nuskanuos...


Visgi kaip rašiau, kad palaikyt lt dizainerius, sikart busiu sazininga (neslepkim dauguma visu musu schemos nelegalios) ir jei pirkciau tai atskirai 4u.gif nes pirkimas trise ar penkiese jau yra schemos plagijavimas mirksiukas.gif
Atsakyti