Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 14, 08:07)
rasiux-  kur rėminate darbus?  4u.gif  gal kretingoje centre kur į tokį rūsį reik nusileist? 

Aha- į rūsį. dar gamina ir Pleikio foto, bet ten mažas pasirinkimas, nors kartą radau tokį išskirtinį, kurio rūsyje neturėjo smile.gif
Egluže žiemos- kaip vaikai sako- OMG swoon.gif - darbo 20-čiai metų
Atsakyti
Laba diena,

atsiprašau, kad lendu į temą, bet pradėjau domėtis šiuo užsiėmimu ir iškilo toks klausimas: išsiuvineti paveikslai su 30, 50 ir net 90 spalvų.. tai tiek rūšių ir reikia turėti siulų?? Gal kvailas klausimas, bet man svarbus biggrin.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta_ @ 2012 09 14, 12:06)
atsiprašau, kad lendu į temą, bet pradėjau domėtis šiuo užsiėmimu ir iškilo toks klausimas: išsiuvineti paveikslai su 30, 50 ir net 90 spalvų.. tai tiek rūšių ir reikia turėti siulų??  Gal kvailas klausimas, bet man svarbus  biggrin.gif Ačiū  smile.gif


Sveika įsijungusi į siuvinėtojų būrį 4u.gif
Tai siūlų tiek ir reikia, kiek yra spalvų, o kaip kitaip? g.gif Pirmam darbui turėsi nusipirkti visas reikiamas spalvas, kažkiek jų liks, pasidėsi į dėžutę. Antram darbui jau gal turėsi iš anksčiau kokią vieną spalvą, o visas kitas vėl pirksi. Po 50 darbų gali turėti beveik visų paletės spalvų po daugiau arba mažiau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 14, 13:20)
Sveika įsijungusi į siuvinėtojų būrį  4u.gif
Tai siūlų tiek ir reikia, kiek yra spalvų, o kaip kitaip?  g.gif Pirmam darbui turėsi nusipirkti visas reikiamas spalvas, kažkiek jų liks, pasidėsi į dėžutę. Antram darbui jau gal turėsi iš anksčiau kokią vieną spalvą, o visas kitas vėl pirksi. Po 50 darbų gali turėti beveik visų paletės spalvų po daugiau arba mažiau.  biggrin.gif


Tai aš taip ir maniau, bet galvoju gal ne taip kažką suprantu, tiek spalvų... blink.gif Mat kryželiu kažkaip niekad nebandžiau siuvinėti, o gilioj jaunystėj tas siuvinėjimas buvo paprastas, kokią spalvą paėmei, tokia gerai biggrin.gif Bet labai noriu ir šį budą išbandyti, tikiuosi pavyks.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 14, 10:25)
Skaitau, skaitau Martini žinutę ir nors užmušk nesupratau kur čia tie paaiškinimai mašinos parkavimo, gal kur prie parduotuvės rankdarbių paaiškino, kaip patogiau mašiną pastatyt...  blink.gif
Po  to dar kartą paskaičiau, kad čia turbūt Vasarės siuvinėjimo būdas bus  doh.gif  lotuliukas.gif

doh.gif lotuliukas.gif tikrai taip - siuvinėjimo būdas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martini @ 2012 09 14, 12:45)
doh.gif  lotuliukas.gif tikrai taip - siuvinėjimo būdas 4u.gif

ir ne Vasarės lotuliukas.gif idomu, kas ji isrado

Egluze ziemos - thumbup.gif ne tiek ir daug kaip pagalvoji beliko biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 13, 19:30)
Janet Powers lelijos. Siuvinėta ant Zweigaer Belfast lino, DMC siūlais, rėminta su stiklu, bus dovana tetai gimimo dienos proga.


Labai gražios lelijos wub.gif tetai pasisekė thumbup.gif
QUOTE(Agnesyte @ 2012 09 13, 19:49)
Esu naujokė jūsų tarpe, bet pasirodysiu  ax.gif

Ačiū dievui, aš ne viena kuri apie Kalėdas jau galvoja doh.gif drinks_cheers.gif Labai dailūs darbeliai 4u.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2012 09 14, 11:34)
mano procesai:
J.Wall Prelude to a kiss


Labai fainas procesas wub.gif 4u.gif


QUOTE(paprasta_ @ 2012 09 14, 12:06)
Laba diena,
atsiprašau, kad lendu į temą, bet pradėjau domėtis šiuo užsiėmimu ir iškilo toks klausimas: išsiuvineti paveikslai su 30, 50 ir net 90 spalvų.. tai tiek rūšių ir reikia turėti siulų??  Gal kvailas klausimas, bet man svarbus  biggrin.gif Ačiū  smile.gif


Nebiajai nepagydoma liga užsikrėsti? Siuvinėjimas blogiausia liga kurios niekaip nepersergu lotuliukas.gif
O dėl spalvų, tai geriau pamiršti jaunystės dienas ir siuvinėti 'padoriais' siūlais ( patirtis mano!)
Siūlų rūšių (gamintojų) tai populiariausi yra DMC, Anchor bei Madeira
Viena spalva gali turėti daugybę atsvalvių (DMC siūlų paletė ČIA)
Be to, geriausia yra vieną siuvinį siuvinėti tų pačių gamintojų siulais 4u.gif
Tikiuos padės kiek unsure.gif
Atsakyti
O kur mamukai tuos siūlus susidedat, bandžiau i dezutes graziai, tai vakat mažoji užtiko, viska istampe, ciut bliaut nepradejau doh.gif reikia jauciu koki specialu sakytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 09 14, 16:02)
O kur mamukai tuos siūlus susidedat, bandžiau i dezutes graziai, tai vakat mažoji užtiko, viska istampe, ciut bliaut nepradejau doh.gif  reikia jauciu koki specialu sakytis g.gif

Laikykit dezute ant spintos kur nors kur nepasiektu biggrin.gif Patogiausia spec dezutej pervyniojus ant spulyciu kartoniniu tokiu,tvarkingai susideda,as vis paziuriu ir vis nenusiperku doh.gif Gal kad daug spalvu dar neturiu,tai telpa fotoalbume paprastame viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 09 14, 16:02)
O kur mamukai tuos siūlus susidedat, bandžiau i dezutes graziai, tai vakat mažoji užtiko, viska istampe, ciut bliaut nepradejau doh.gif  reikia jauciu koki specialu sakytis g.gif


Ne visos čia esančios yra mamos blush2.gif
BET
Idėjos kaip susirūšiuoti viską >>>ČIA<<<

Siuvinėjimo pradžiamokslis >>>ČIA<<<

Nuorodos, patarimai ( Be jokių komentarų!!!) >>>ČIA<<<

4u.gif
Atsakyti
Va jau kiek padaryta mano darbelio rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 09 14, 16:02)
O kur mamukai tuos siūlus susidedat, bandžiau i dezutes graziai, tai vakat mažoji užtiko, viska istampe, ciut bliaut nepradejau doh.gif  reikia jauciu koki specialu sakytis g.gif

Aš tai iš darbo nusipypinau dėžutę smulkiems daiktams, kur vyrai dedasi varštelius, ar kabliukus i žvejybą, kadangi pas mane nėra šimtai tų siūliukų tai telpa.
Atsakyti