Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Pumpurėli mmmmmmm wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ...amarilis-daili gėlė, tiek siuvinėta, tiek natūrali...
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 13, 20:30)
Janet Powers lelijos. Siuvinėta ant Zweigaer Belfast lino, DMC siūlais, rėminta su stiklu, bus dovana tetai gimimo dienos proga.



pumpurėli ,LELIJA nuostabi bigsmile.gif esu siuvinėjus janet powers avokadus,puikus dizainas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 rugsėjo 2012 - 18:55
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 13, 17:30)
Janet Powers lelijos. Siuvinėta ant Zweigaer Belfast lino, DMC siūlais, rėminta su stiklu, bus dovana tetai gimimo dienos proga.

oi,kokis grooozis!

QUOTE(Agnesyte @ 2012 09 13, 17:49)

kaip man patinka sios prijuosteles thumbup.gif bet pati kazkaip neprisiruosiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 13, 19:30)
Janet Powers lelijos. Siuvinėta ant Zweigaer Belfast lino, DMC siūlais, rėminta su stiklu, bus dovana tetai gimimo dienos proga.

Vau gražios lelijos wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnesyte @ 2012 09 13, 19:49)
Esu naujokė jūsų tarpe, bet pasirodysiu  ax.gif


Puikios prijuostės thumbup.gif wub.gif mane jos žavi, bet pati dar vis nesiryžtu joms gal kada ateitije mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 13 rugsėjo 2012 - 19:56
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 13, 19:30)
Janet Powers lelijos.


bigsmile.gif gražu!
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 13, 19:30)
Janet Powers lelijos.

Prisidedu prie pagyrimų, tikrai gražu thumbup.gif

QUOTE(Agnesyte @ 2012 09 13, 19:49)
Esu naujokė jūsų tarpe, bet pasirodysiu  ax.gif

kaip mielai išsirikiavę biggrin.gif fainos prijuostėlės wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 13, 19:30)
Janet Powers lelijos. Siuvinėta ant Zweigaer Belfast lino, DMC siūlais, rėminta su stiklu, bus dovana tetai gimimo dienos proga.


thumbup.gif kaip gražu . patinka man tokie darbai. tik kažkaip atrodo per daug medžiagos palikt aaplink kai rėmino. na bet gal taip norėjot 4u.gif

QUOTE(Agnesyte @ 2012 09 13, 19:49)
Esu naujokė jūsų tarpe, bet pasirodysiu  ax.gif


čia jau šiemet kalėdom ruošiatės? bigsmile.gif nu gražumėlis thumbup.gif

rasiux- kur rėminate darbus? 4u.gif gal kretingoje centre kur į tokį rūsį reik nusileist? 4u.gif aš ten rėminau kelis darbus bet gal dar yra kažkur blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 14, 09:07)
tik kažkaip atrodo per daug  medžiagos palikt aaplink kai rėmino. na bet gal taip norėjot  4u.gif


Tiesa. Kiek palikti, pati ir pasakiau, bet kai pasiėmiau darbą, irgi pamaniau, kad reikėjo mažiau palikti, gėlės tarsi atrodo mažesnės, nei galėtų atrodyti. Man ir rėmas nelabai patinka, kai matau visą vaizdą - jis tarsi per iškilmingas tokiam darbui. Na bet ką jau padarysi, yra kaip yra, nes po kelių dienų turiu padovanoti.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 13, 19:30)
Janet Powers lelijos. Siuvinėta ant Zweigaer Belfast lino, DMC siūlais, rėminta su stiklu, bus dovana tetai gimimo dienos proga.

sužavėjo 4u.gif , kaip man patinka tokios gėlės, kur ne puokštė, o tik žiedai rolleyes.gif

QUOTE(Agnesyte @ 2012 09 13, 19:49)
Esu naujokė jūsų tarpe, bet pasirodysiu  ax.gif

liuks thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, Vasare, už parkavimo paaiškinimą ir nuorodas - reiks išbandyt šį būdą 4u.gif .
Lauksim pabaigto grožio smile.gif
Atsakyti
Skaitau, skaitau Martini žinutę ir nors užmušk nesupratau kur čia tie paaiškinimai mašinos parkavimo, gal kur prie parduotuvės rankdarbių paaiškino, kaip patogiau mašiną pastatyt... blink.gif
Po to dar kartą paskaičiau, kad čia turbūt Vasarės siuvinėjimo būdas bus doh.gif lotuliukas.gif

O aš primislijau, kad iš fėjos reikėtų padaryti metriką, tik jaučiu reikės naujai siuvinėti, nes dabar neįsivaizduoju kur reikėtų raides ir skaičius įspaust doh.gif

O su tuo princesės metriku, tai irgi įdomiai. Sugalvojau, kas siuvinėsiu, o po to galvoju, nu savos nelauksiu gi. Net neplanuoju, o jei dar nepavyks mergaitė, tai taip ir lauksiu... Mąstau toliau - draugei beldžiasi, bet bus spalį, galiu nespėt, o be to pleduką neriu... Hm... O! Brolis dukrą turi, bus jai. O dar Anglijoj gyvena tai išvis gerai tiks lotuliukas.gif

O iš visos šitos blevyzgos paaiškėjo tai, kad pirma sugalvoju ką siuvinėt, o tada galvoju kam ji bus skirta blush2.gif
Atsakyti
gražios lelijos ir prijuostės buteliams. Vis žadu padaryt dovanų, bet taip ir lieka pažadais doh.gif
mano procesai:M.Powell Mini greek island II user posted image ir J.Wall Prelude to a kiss user posted image
Atsakyti