Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Vasare - super gražiai gaunasi!
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 09 12, 19:06)
Žiūriu, kad ne aš viena po kelis darbus siuvinėju...vieną padariau daugiau negu puse-atsibodo, padariau 3 vazončikus su augalais-atsibodo, nes jau noriu siuvinėti kitą...pati stebiuosi, kas čia man darosi, gal mėnulio fazės keičiasi doh.gif ...ir kas svarbiausia-visai nenoriu grįžti prie pirmojo rolleyes.gif


Neįsivaizduoju, kaip kai kurios suvinėja tik po vieną darbelį doh.gif spėju po poros dienų aš numesčiau ir išvis nieko nesiuvinėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2012 09 12, 20:43)
Vasare - super gražiai gaunasi!

Dekui 4u.gif

Kokios smagios naujienos wub.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Jau vasares tai man toks aukštasis auksciasiausiasis pilotazas pioneers.gif
Maniškis be sparnų siuo metu maždaug 10x10 smile.gif
O as šiandien nesiuvineju, tvarkau savo audinukus :-)
Atsakyti
Čia gal truputį ne į temą... bet kaip aš norėčiau kažko panašaus drinks_cheers.gif thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

wub.gif
Atsakyti
vasare procesas neapsakomai gražus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 12, 21:48)
Maniškis be sparnų siuo metu maždaug 10x10 smile.gif

Manasis be sijonuko ir be sparnu 4x3cm g.gif
Atsakyti
Mergaites,o tai koks tos fejos pabaigto darbelio dydis? 25x35?
Atsakyti
QUOTE(Ohh @ 2012 09 12, 22:07)
Čia gal truputį ne į temą... bet kaip aš norėčiau kažko panašaus drinks_cheers.gif  thumbup.gif

oi kaip dabar nuvalgyčiau tuos visus siūliukus ir adatas essen.gif hihihi.gif biggrin.gif

QUOTE(Aushrita @ 2012 09 12, 22:31)
Mergaites,o tai koks tos fejos pabaigto darbelio dydis? 25x35?

man gavosi maždaug 15*13 4u.gif
Atsakyti
Manau fėja priklausomai nuo medžiagos gaunasi. Pas mane siaip isvis tie kryziukai kazkoks lengvas nesusipratimas doh.gif vieni have2x3,kiti 3x3, treti 2x2, dar kiti 1x2 blush2.gif
Siuvineju ir pati per sitokius pasiklystu, susipainioju...
Metrikui tikrai imsiu aida :-) nors šiandien susirusiavus lina, tai ui kiek dar siuvinet ir siuvinėti.. . biggrin.gif o dar cia ne visas, net mažesnioji dalis, tai... lotuliukas.gif zodziu, svajosiu apie aida siuvinėdama ant lino, lino ir dar daug kartu lino ir lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 12, 21:38)
oi kaip dabar nuvalgyčiau tuos visus siūliukus ir adatas essen.gif hihihi.gif biggrin.gif


biggrin.gif man tai gaila būtų, aš patį tortą krapštyčiau kur iš apačios hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 09 12, 19:35)
o siulai  biggrin.gif - visada ir man tas pats klausimas kildavo, kol neisigilinau i si metoda  biggrin.gif kiek cia klausinejau forume, matyt, niekas nebuvo naudojes jo, kad paprasta zmoniu kalba galetu nupasakoti, kaip jis veikia.
O principas labai paprastas. Siuvineju stulpeliais, kas 10. Kiekvienas stulpelis turi savo siulus/spalvas. Ziuriu koks simbolis, issiuvineju viska 10*10 ir perkeliu siula aukstyn tame paciame stulpelyje i atitinkama vieta, kur toliau tas simbolis nupiestas schemoje. Ismeigiu visada is tos pacios puses (desiniojo virsutinio kampo), paruosiu siuvinejimui  va taip - / - tik neduriu zemyn, t.y. palieku siula laisva. Todel zinau, kad tas siulas yra to simbolio spalva, kai prieinu prie jo eiles tvarka pagal schema.
jei skaitai rusu kalba, tai yyra aprasyta keletas budu, galima istrizai siuvineti, galima is virsaus i apacia  4u.gif http://zlataya.info/...uch/parkovka/16


labai ačiū, iš tikrųjų niekaip iki šiol nepavykdavo suprasti šio siuvinėjimo būdo, trūko kaip tik tų kelių sakinių, kuriuos parašei aciuks.gif dabar jau susidomėjau ir aš, ačiū už nuorodą thumbup.gif
Atsakyti