Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Averita @ 2012 09 12, 16:53)
pupsiukelis123 nepakartojama wub.gif
kaip išsiuvinėti gandrui aki, butent ta balta taskiuka g.gif  cia tuo prancuzisku mazgeliu ar kaip g.gif


Manau pranzūzas ten 4u.gif

QUOTE(elzeda @ 2012 09 12, 17:31)
Kas tas IHSW? g.gif


International Hermit and Stitch Weekend.
Kiekvieno mėnesio 3čią savaitgalį pasaulis siuvinėja biggrin.gif Benaršydama blogus užradau 4u.gif čia kažkas panašaus kaip kad SM spalio 10 (lyg gerai pamenu g.gif ). Po to savaitgalio visi savo bloge demonstruoja kas kiek pasiuvinėjo na ir žinoma laukia kitų blogerių komentarų apie jų darbus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 12, 16:17)
Mielas vini pūchas 4u.gif

Aciu:-) Ji dar nemoka istarti, tai sako Mitia Putatuta:-):-):-)

pupsiukelis123, ta indene nereali! As ja irgi esu nusiziurejusi, tik bijau, kad siuvinesiu nebent mintyse arba grozesiuos kitu issiuvinetais kolkas:-)
Parodyk butinai, kai pabaigsi 4u.gif
Atsakyti
senai bebuvau SM, kiek naujokių užderėjo, o kiek darbų blink.gif
vasare, kieno čia ruduo ? t.y. kokios firmos schema
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 12, 17:31)
Nematyti  thumbup.gif , įdomu kaip atrodys visai baigti.


Na būtinai pasirodysiu kai pabaigsiu šiuos darbelius mirksiukas.gif

QUOTE(Manyka @ 2012 09 12, 17:48)
pupsiukelis123, ta indene nereali! As ja irgi esu nusiziurejusi, tik bijau, kad siuvinesiu nebent mintyse arba grozesiuos kitu issiuvinetais kolkas:-)
Parodyk butinai, kai pabaigsi 4u.gif


Kodėl tik mintyse siuvinėsite , o ne realiai? rolleyes.gif unsure.gif
Aš būtinai pasirodysiu, kai išsiuvinėsiu savo šiuos darbelius 4u.gif Norysi pasirodyti kad nenuobodžiauju ir taip pat kryžiavoju kada tik galiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 12 rugsėjo 2012 - 18:04
O aš jau įsirėminai savo pinigų medį, va...nu visai dailiai žiūrisi, dabar beliks tik nufotografuot .

Žiūriu, kad ne aš viena po kelis darbus siuvinėju...vieną padariau daugiau negu puse-atsibodo, padariau 3 vazončikus su augalais-atsibodo, nes jau noriu siuvinėti kitą...pati stebiuosi, kas čia man darosi, gal mėnulio fazės keičiasi doh.gif ...ir kas svarbiausia-visai nenoriu grįžti prie pirmojo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 12, 00:42)
Nugi negaliu atsidžiaugti savo fėja :-)

Koks gaunasi darbelio dydis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 09 12, 19:06)
Žiūriu, kad ne aš viena po kelis darbus siuvinėju...vieną padariau daugiau negu puse-atsibodo, padariau 3 vazončikus su augalais-atsibodo, nes jau noriu siuvinėti kitą...pati stebiuosi, kas čia man darosi, gal mėnulio fazės keičiasi doh.gif ...ir kas svarbiausia-visai nenoriu grįžti prie pirmojo rolleyes.gif


Na aš ir kaip užeina pasiuvinėju viena darbelį tai vėl pradedu kita.O kartais siuvinėju tik viena.Bet dabar esu pritrukusi medžiagų pabaigimui tai laukia 3 darbeliai pabaigos doh.gif Na bet tikiuosi greitai juos užbaikti ir pradėti siuvinėti kažka vėl gražaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 12 rugsėjo 2012 - 18:13
[quote=Ohh,2012 09 12, 14:56]
Nuostabus procesas siuvinėji jį labai sparčiai
[/quote]
Dekui, noretusi dar greiciau rolleyes.gif

[quote=pupsiukelis123,2012 09 12, 15:13]
Greitai judate į priekį..
[/quote]
vienas lapas 3-4 savaites, tai ner jau taip labai greitai, zinat tai, kiek dar ju laukia lotuliukas.gif

[quote=rasiux-,2012 09 12, 15:17]
vasare - blink.gif - kaip nuotrauka atrodo. Bus, kaip mano vaikai sako- žiauriai geras darbas
[/quote]
kadanors lotuliukas.gif

[quote=sobieska,2012 09 12, 15:22]
Vasare, blyn, kaip JAU gražu ...turbūt alpsiu, kai pamatysiu visą
[/quote]
4u.gif man irgi su kiekvienu elementu JAU grazu, labai norisi judet i prieki sparciau cool.gif

[quote=Averita,2012 09 12, 15:53]

trūksta žodžių

[/quote]
4u.gif

[quote=Dantiste,2012 09 12, 16:17]

oho...bus nuostabus darbas

[/quote]
4u.gif

[quote=pupsiukelis123,2012 09 12, 16:32]

Mano darbeliai
[/quote]
labai patiko - laaaabai, dar ir del to, kad pirma karta matau wub.gif

[quote=Laura81r,2012 09 12, 16:40]
eina sau... bet kaip idomiai siuvineji,tiek daaauuug siulu vienoj vietoj blink.gif

[/quote]
cia parkavimo budu siuvineju, tikrai greiciau einasi rolleyes.gif

[quote=elzeda,2012 09 12, 17:31]

Oho, bigsmile.gif kaip nuotrauka atrodo thumbup.gif Nenusibodo dar siuvinėt?

[/quote]
nea ax.gif dabar kai gausiu is kasiulai siuntinuka bus truputuka lyrinis nukrypimas i sali (siuvinesiu du uzsakymus i darzeli)

[quote=Eglužė žiemos,2012 09 12, 17:49]
vasare, kieno čia ruduo ? t.y. kokios firmos schema
[/quote]
HAED'as cia "Gone fishin"

user posted image

[quote=sobieska,2012 09 12, 19:06]
O aš jau įsirėminai savo pinigų medį, va...nu visai dailiai žiūrisi, dabar beliks tik nufotografuot .

Žiūriu, kad ne aš viena po kelis darbus siuvinėju...vieną padariau daugiau negu puse-atsibodo, padariau 3 vazončikus su augalais-atsibodo, nes jau noriu siuvinėti kitą...pati stebiuosi, kas čia man darosi, gal mėnulio fazės keičiasi doh.gif ...ir kas svarbiausia-visai nenoriu grįžti prie pirmojo rolleyes.gif
[/quote]
lauksim foto bigsmile.gif

o as stengiuosi nepradet kito, kol nebaigiu vieno. Dabar va tik bus jauciu sudetingiau, kai didesni darba siuvineju. Jau uzsakymas sustabdys pradeta darba, kas zino, kaip veliau bus rolleyes.gif



Atsiprašau už iškraipytas citatas, kažkur per daug pratryniau skliaustų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 12 rugsėjo 2012 - 18:26
Aš turiu vieną ypač didelį, prie kurio rankos nebekyla jau prisėsti. Vieną pakankamai didelį, kurį reguliariai siuvinėju ir mažiukus imu, kurie baigiami per dieną-savaitę. Gal kada pagaliau grįšiu prie pačio didžiausio sleep.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 09 12, 19:22)
labai patiko - laaaabai, dar ir del to, kad pirma karta matau  wub.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vasare, be žodžių... wub.gif koks ten schemos laikiklis toks protingas su juodom juostelėm? g.gif
ir kaip tu žinai, kurią iš spalvų šūsnies imti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Martini @ 2012 09 12, 20:04)
Vasare, be žodžių... wub.gif  koks ten schemos laikiklis toks protingas su juodom juostelėm?  g.gif
ir kaip tu žinai, kurią iš spalvų šūsnies imti?  doh.gif 



dekoju 4u.gif

cia magnetine lenta schemoms prilaikyti, man labai patogu 4u.gif http://www.kasiulai....enta-p-127.html didinamoji lupa parduodama atskirai.

o siulai biggrin.gif - visada ir man tas pats klausimas kildavo, kol neisigilinau i si metoda biggrin.gif kiek cia klausinejau forume, matyt, niekas nebuvo naudojes jo, kad paprasta zmoniu kalba galetu nupasakoti, kaip jis veikia.
O principas labai paprastas. Siuvineju stulpeliais, kas 10. Kiekvienas stulpelis turi savo siulus/spalvas. Ziuriu koks simbolis, issiuvineju viska 10*10 ir perkeliu siula aukstyn tame paciame stulpelyje i atitinkama vieta, kur toliau tas simbolis nupiestas schemoje. Ismeigiu visada is tos pacios puses (desiniojo virsutinio kampo), paruosiu siuvinejimui va taip - / - tik neduriu zemyn, t.y. palieku siula laisva. Todel zinau, kad tas siulas yra to simbolio spalva, kai prieinu prie jo eiles tvarka pagal schema.
jei skaitai rusu kalba, tai yyra aprasyta keletas budu, galima istrizai siuvineti, galima is virsaus i apacia 4u.gif http://zlataya.info/...uch/parkovka/16
Atsakyti