Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sveikos smile.gif nusprendziau pasidalinti forumu kuri radau, labai daug visokiu schemuciu

liolis invite you to Cross Stitch
http://www.chcrossst.../?fromuid=19556
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2012 09 11, 20:10)
merginos padekit darau pirma karta uzsakyma is kasiulai.lt ar pirma reikia apmoketi saskaita ir paspausti patvirtinti?ar pirma spausti patvirtinti ir paskui apmoketi saskaita?

padarykit iki galo užsakymą jų psl, tada atsiųs emailą su rekvizitais ir suma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 09 11, 20:56)
padarykit iki galo užsakymą jų psl, tada atsiųs emailą su rekvizitais ir suma mirksiukas.gif


aciu uz atsakyma taip ir padariau dabar lauksiu jau prekyciu ax.gif
Atsakyti
Nugi negaliu atsidžiaugti savo fėja :-)
Jau kunas padarytas, tik be sijono ir galva, o is sparnus pradėjau. Užkabino kaip reikiant! Kasdie 3-5val siuvinėju :-) nedaug, vis pasipainiodama, bet gal po savaites, kitos būsiu užbaigus darba :-)
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 11, 11:06)
Dėl rėminimo tai čia amžina diskusija, į kurią bent jau aš stengiuosi nebesivelti, nes tai niekur neveda. Aš visuomet rėminu be stiklo, kai pasilieku darbą sau - man labai miela matyti darbo faktūrą, paliesti medžiagą ir siūlus. Turiu keletą metų kabėjusių virtuvėje be stiklo rėmintų darbų ir nieko jiems nenutiko. Stiklas, ypač matinis, paslepia pusę darbo grožio, bent jau mano akimis, jau nekalbant apie tai, kad nesuprantu, kaip po stiklu galima pakišti karoliukus ar kitas faktūrines detales. Aš su stiklu rėminu tik tuos darbus, kurie skirti vaikams arba vyresnio amžiaus žmonėms dovanų, kurie gali nesuprasti rėminimo be stiklo.

4u.gif ačiū.
kažkaip visai nepagalvojau, kad matinis gali kiek paslėpti.. g.gif kaip tik jį visad rinkdavausi, kad neblizgėtų ir gerai matytųs siuvinys. aisšku, tie mano siuvinėliai visi vaikiški ir nedideli:)
kaip antai dukterėčiai jos mylimas meškiukas:
user posted image
aišku, kaip ir sakėt, dėl to, kad vaikiškas, būtinai pakištas po stiklu, nes tos mažos lipnios rankytės tieeek visko gali!!! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 12, 00:42)
gal po savaites, kitos būsiu užbaigus darba :-)

Po tiek valandu siuvinedama tikrai greiciau padarysi. Sparnai bus pusiniu kryzeliu, dvigubai greiciau siuvinesis ax.gif Man liko sijonukas ir sparnai mirksiukas.gif
Atsakyti
Va, kiek pažengiau į priekį biggrin.gif
nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simumu: 12 rugsėjo 2012 - 09:30
Saunuole thumbup.gif Tikrai pabaigsi greiciau.
As kai tokia trecia siuvinejau - tai per viena diena iveikiau su BS blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 12 rugsėjo 2012 - 09:56
QUOTE(Simumu @ 2012 09 12, 10:29)
Va, kiek pažengiau į priekį  biggrin.gif
nuoroda


Tikrai greičiau pabaigsi 4u.gif

Aš vakar numečiau mano zyles bei namą - praradau jiem įkvėpimą unsure.gif pasiėmiau 'Me to You' meškiuką... Vakarais lovoje padygsniuoju vis 4u.gif
Atsakyti
zundyte, asta30a, jurblond jusu zyrgai nepakartojami 4u.gif ir kai tik pamaciau tai negaliu apsiraminti kaip ir as tokio noriu...gal galetumet schemute pasidalinti ax.gif
Atsakyti
Štai mano procesiukas 4u.gif Šiek tiek nešvankus diedukas biggrin.gif Sesei šis darbelis skirtas bus nes žiauriai jei jis patiko biggrin.gif ... Bet ir maniškiui labai patiko tai teks ir jam išsiuvinėti thumbup.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(kr1st1na @ 2012 09 12, 12:03)
zundyte, asta30a, jurblond jusu zyrgai nepakartojami 4u.gif  ir kai tik pamaciau tai negaliu apsiraminti kaip ir as tokio noriu...gal galetumet schemute pasidalinti  ax.gif


Nezinau, kaip kitos merginos, bet as neturiu kompiuterines schemutes - tik popierine, nes pirkausi internetu visa komplektuka ax.gif
Bandziau skanuoti, bet deja... neimanoma iziureti spalvu kodu unsure.gif ...
Atsakyti