Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(neinzy @ 2012 09 13, 11:23)
sveikos, zinau,kad jau simta kartu apsneketa Hemnes baldu serija, bet as vistiek su klausimu toms,kas turi ar gyvai ciupinejo  ax.gif ar baltos spalvos balduose matosi siek tiek medzio strukturos, ar jie is plokstes, ir yra lygus? tamsios spalvos lyg ir matosi kazkiek medzio struktura  g.gif o gal kas turit koki baldeli tos trecios spalvos  g.gif ar netrodo jis kaip namu salygom su teptuku nudazytas- ir kokia daugiau spalva- pilka ar rusva  g.gif Aciu visoms  4u.gif
konkreciai domina sis daiktas:
http://www.ikea.com/...6121/#/60216907



turiu sitos trecios spalvos rasomaji stala ir komoda, man jie labai grazus.. Ir spalva super.. ji daugiau pilka... Struktura matosi, atrodo super, nieko panasaus i namu salygom dazyta nera.. Pirkau pagal kataloga nemacius ju- gyvai jie man net geriau atrodo nei kataloge.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 09 13, 10:27)
Jei spintele ne ikejine, tai nezinia, ar atitiks ikejiniai stalciai. Reikia ziureti ikejos spinteliu arba stalciu ismatavimus.

QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 13, 12:00)
Eilinis stalčius, pasirinkimas ir be Ikėjos tokių daiktų yra. O gal jums tokio ir nereikia visai, kam čia išlaidauti, gal paprastas stalčius tiktų. Beje į jau surinktą spintelę stalčių įmontuoti ir man reiktų pavargti, nors ir baldininkas esu.

Ačiū. Reziumė -> ieškosiuos pagal išmatavimus Lietuvoje smile.gif
Beje, mano vyras baldininkas, tad galės vargti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nostera @ 2012 09 13, 18:15)
Ačiū. Reziumė -> ieškosiuos pagal išmatavimus Lietuvoje smile.gif
Beje, mano vyras baldininkas, tad galės vargti smile.gif

Tokie stalčiai kaip paveisklėlyje būna skirti standartinių pločių spintelėms, t.y. pavyzdžiui 50 cm spintelei, 60 cm spitelei ir t.t. Sąvoka "spitelės dydis 60 cm" reiškia, spitelės išorinį plotį, kai spitelė pagaminta iš 18 mm baldinės plokštės. Jeigu Jūsų spintelės plotis nestandartinis, tokio tipo stačiaus neįdėsite. Jeigu Jūsų vyras baldininkas, tai užmirškite visas Ikėjas ir visus standartinius baldus, pasigaminkit tai kas būtent Jums reikalinga, pagal konkrečią vietą ir fukciją, spalvą ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 13 rugsėjo 2012 - 19:44
QUOTE(neinzy @ 2012 09 13, 11:23)
sveikos, zinau,kad jau simta kartu apsneketa Hemnes baldu serija, bet as vistiek su klausimu toms,kas turi ar gyvai ciupinejo  ax.gif ar baltos spalvos balduose matosi siek tiek medzio strukturos, ar jie is plokstes, ir yra lygus? tamsios spalvos lyg ir matosi kazkiek medzio struktura  g.gif o gal kas turit koki baldeli tos trecios spalvos  g.gif ar netrodo jis kaip namu salygom su teptuku nudazytas- ir kokia daugiau spalva- pilka ar rusva  g.gif Aciu visoms  4u.gif
konkreciai domina sis daiktas:
http://www.ikea.com/...6121/#/60216907

Caca, ar emet ta staleli apvalu prie lovos? Meginot gal jau perdazyti  ax.gif
http://www.ikea.com/...ducts/90121229/


Balti Hemnes buna ivairios fakturos, pvz komodos lygios baltos fakturos, angliskai raso "Particleboard, ABS plastic, Acrylic paint, Foil"
My Webpage, naktiniai staleliai( nuoroda cituojamoje zinuteje) baltai dazytas medis, medzio strukturos nesimato.
o pvz siose lentynose matosi medzio struktura (aprasyme " Clear acrylic lacquer") My Webpage.
Kalbu apie baltus baldelius. ax.gif

Taip, pirkau 2 tuos 2 naktinius staliukus.Man jie wub.gif .Dazyt nedaziau, nes man ju spalva netiketai visai puikiai tiko.Bet jei sugalvociau dazyt, manau, jokiu problemu nekiltu. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 13 rugsėjo 2012 - 21:05
Sveikos 4u.gif
zodziu isirenginejame po truputi vaiku kambari smile.gif jau turime is IKEA lovyte, komoda, stala su kedutemis, bet va reikia pasidaryti sienine spinta. Spintos nisa tokia nestandartine, tai galvojame patys issimatuoti ir uzsisakyti plokste LT, kad ispjautu, o patys jau susisuksim viska, o va duru del lesu stygiaus nelabai kol kas iseis pasidaryti doh.gif tai sugalvojau, kad galima butu prisisukti karniza ir pakabinti kokias uzuolaidas, kad spintos vidaus nesimatytu g.gif tai va ir atejau patarimo, kokia meziaga pasirinkti is IKEA ar jau gal uzuolaidas, svarbu, kad butu spalvingos, tiktu berniukams, medziaga turetu buti standi ir nepersvieciama 4u.gif kambario sienos pilkos spalvos, tai noreciau pagyvinti kambari smile.gif gal bus patarimu ar siaip kokiu pamastymu?
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 09 14, 11:35)
Sveikos  4u.gif
zodziu isirenginejame po truputi vaiku kambari  smile.gif  jau turime is  IKEA lovyte, komoda, stala su kedutemis, bet va reikia pasidaryti sienine spinta. Spintos nisa tokia nestandartine, tai galvojame patys issimatuoti ir uzsisakyti plokste LT, kad ispjautu, o patys jau susisuksim viska, o va  duru del lesu stygiaus nelabai kol kas iseis pasidaryti  doh.gif tai sugalvojau, kad galima butu prisisukti karniza ir pakabinti kokias uzuolaidas, kad spintos vidaus nesimatytu  g.gif tai va ir atejau patarimo, kokia meziaga pasirinkti is IKEA ar jau gal uzuolaidas, svarbu, kad butu spalvingos, tiktu berniukams, medziaga turetu buti standi ir nepersvieciama  4u.gif kambario sienos pilkos spalvos, tai noreciau pagyvinti kambari  smile.gif gal bus patarimu ar siaip kokiu pamastymu?

apie panelines uzuolaidas irgi galit pasimastyti. bent jau tvarkingai jos atrodytu.

http://www.ikea.com/...Textiles/10702/
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 09 14, 12:50)
apie panelines uzuolaidas irgi galit pasimastyti. bent jau tvarkingai jos atrodytu.

http://www.ikea.com/...Textiles/10702/

Taip, bet niša turi būti pakankamai plati, kad būtų, kur sustumti tas paneles ir dar praeiti pasiimti, ko reikia. Pas mus niša kažkiek virš metro, tai panelės, netgi pačios siauriausios, netinka, nes lieka labai mažas tarpas praėjimui. Darysime romanetę, bet tai ne itin biudžetinis variantas gaunasi, užuolaidėlė ant karnizo visgi pigiau ax.gif mirksiukas.gif

Jūs pasižvalgykite, ką IKEA siūlo iš tekstilės, bei aš jūsų vietoje (matau, kad iš Vln) nuvažiuočiau dar į audinių išparduotuvę prie Kalvarijų turgaus, ten labai didelis pasirinkimas ir užuolaidinių medžiagų (antrame aukšte), ir vaikiškų visokių "linksmų" medžiagų (rūsyje), tai galima, manau, būtų kažką parinkti tinkamo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 14 rugsėjo 2012 - 12:09
O paneliu medziaga nera tokia, kaip roletu, kad palenkus lieka zyme? Nes jei bernai prades traukioti ne uz lazdos. Galvoju uzuolaidos cia butu daug praktiskiau. Ir kad butu ilga ne is dvieju daliu gal geriau pirkti medziaga atskirai, tik as ju mazai ciupinejus, nepasakysiu, kuri storesne
Papildyta:
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 14, 13:01)
Jūs pasižvalgykite, ką IKEA siūlo iš tekstilės, bei aš jūsų vietoje (matau, kad iš Vln) nuvažiuočiau dar į audinių išparduotuvę prie Kalvarijų turgaus, ten labai didelis pasirinkimas ir užuolaidinių medžiagų (antrame aukšte), ir vaikiškų visokių "linksmų" medžiagų (rūsyje), tai galima, manau, būtų kažką parinkti tinkamo wink.gif


Jetau kaip man ten reikia, bet vis neprisiruosiu. Ieskau melynu tamsiai pagalveliu, bet nerandu, tai teks pirkti medziaga ir siuti uzvalkalus. As cia vis dar apie ta pati savo kuriama true blue kampa... Ir gal sias pagalveles apsiuti. Sakykit, ar jos nelabai skystos, plonos ir pan.:
Irma
user posted image


Papildyta:
Beje, kokio plocio ta nisa?

Cia yra vaikiskos medziagos
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 14, 12:01)
Taip, bet niša turi būti pakankamai plati, kad būtų, kur sustumti tas paneles ir dar praeiti pasiimti, ko reikia. Pas mus niša kažkiek virš metro, tai panelės, netgi pačios siauriausios, netinka, nes lieka labai mažas tarpas praėjimui. Darytime romanetę, bet tai ne itin biudžetinis variantas gaunasi, užuolaidėlė ant karnizo visgi pigiau ax.gif  mirksiukas.gif

tu kalbi apie paneles isukima i vidu? as kazkaip masciau, kad is isores jas pabandyti pritvirtinti g.gif nezinau, gal ir netikusi mintis, bet man tokia kilo ir tiek. Man paciai modernus interjerai ne prie dusios, o paneles su moderniais asocijuojasi. taciau ga kazkam tokia ideja ir tiktu, ir patiktu mirksiukas.gif na, kazkas tokio
user posted image

o siaip tai ir uzuolaidos gerai visai. tokios ziedines irgi pakankamai tvarkingai atrodo

user posted image
Papildyta:
QUOTE(meile_G @ 2012 09 14, 12:16)
O paneliu medziaga nera tokia, kaip roletu, kad palenkus lieka zyme?

na kadangi man paciai paneles niekur netiktu, tai ir neciupinau ju ikejoje. o pas ka namuose siutas maciau, tai juk tas ju tiesumas ne nuo medziagos kietumo, o nuo to, kad yra juosteles, kurios ta forma ir palaiko, o apatine, tai ir svoris sioks toks, vat ir gaunasi panele. is principo, tai juk ta pati uzuolaida. taciau ikejiniu netyrinejau ir tikrai negaliu garantuoti, kokios strukturos tos ju paneles.

na va, popierines biggrin.gif
http://www.ikea.com/...ducts/20231660/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 14 rugsėjo 2012 - 12:29
QUOTE(Cobre @ 2012 09 14, 13:17)
tu kalbi apie paneles isukima i vidu? as kazkaip masciau, kad is isores jas pabandyti pritvirtinti  g.gif  nezinau, gal ir netikusi mintis, bet man tokia kilo ir tiek. Man paciai modernus interjerai ne prie dusios, o paneles su moderniais asocijuojasi. taciau ga kazkam tokia ideja ir tiktu, ir patiktu  mirksiukas.gif na, kazkas tokio
http://glass-sliding...ass-doors-2.jpg

o siaip tai ir uzuolaidos gerai visai. tokios ziedines irgi pakankamai tvarkingai atrodo

http://3.bp.blogspot...640/shower2.jpg

Aš turiu omenyje, kad tų panelių principas yra kaip įmontuojamų spintų stumdomų durų, t.y. norint ištraukti kažką iš vienos spintos pusės reikia duris patraukti į kitą pusę (bet negali visą spintą atidaryti iš karto, nes durys tik i šonus "vaikšto"). Tai, tarkime, jeigu panelės yra 50 cm pločio, o niša - apie metrą ar mažiau, tai sustumdžius vieną panelę prie kitos atsidengia tik tie 50 cm. Na, aišku, jeigu ten niša negili, t.y. atidengi panelę ir trauki drabužį ar žaislą iš lentynos, tai bus gerai, bet jeigu, kaip mūsų atveju, niša yra pakankamai didelė, ir reikia užeiti į vidų, kad pasiektum, ko reikia (na, kaip mažas sandėliukas ten pas mus), tai va nors ir labai svaigau dėl tų panelių, labai jų norėjau, bet per siauras tarpas praėjimui gaunasi, net ir maksimaliai sustumdžius tas paneles prie sienos. Nu žodžiu, nežinau, ar suprantamai paaiškinau, čia konkrečiai iš mūsų pavyzdžio buvo pastebėjimas, nežinau, kokia ten niša ir kaip yra pas DaivaVe. Idėja, iš tikrųjų, labai faina (nes ir pati norėjau taip daryti biggrin.gif ), bet va atsiranda su tom panelėm papildomų niuansų verysad.gif Man, tiesa, ta antra nuotrauka su karniziuku irgi labai wub.gif
Atsakyti
Bet jei su kvartal sistema paneles tvirtintusi ant isorines sienos, tada galima butu atidaryti nisa pilnai g.gif
Papildyta:
Cia gal panasiau, bet galima dar placiau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 09 14, 13:37)
Bet jei su kvartal sistema paneles tvirtintusi ant isorines sienos, tada galima butu atidaryti nisa pilnai  g.gif

Su sąlyga, kad prie nišos yra ilgos sienos, o ne kokie kampai ir pan. Na, pvz, kaip toje nuotraukoje su užuolaida ant karnizo, tai faktas, kad nepavyktų į dešinę panelių sustumti.
Arba kaip mūsų atveju yra šitaip:
user posted image
tai kaip begalvojom ir konsultavomės - per siaura čia yra panelėms verysad.gif

Žodžiu, daug kintamųjų šioje lygtyje, reikia konkrečiai žinoti, kokia niša biggrin.gif
Atsakyti