Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

merginos, man labai reikia vonioje ant sienos pakabinti 2 laikiklius rankšluosčiams .
Nužiūrėjau šituos, tik ar jie nebus per trumpi dideliems rankšluosčiams?

http://www.ikea.com/...ducts/80202297/

user posted image

Gal yra dar kitokių patogių, kuriuos jūs jau turite ir pasiteisinę? Tinka labiausiai balti.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 09 12, 09:33)
merginos, man labai reikia vonioje ant sienos pakabinti 2 laikiklius rankšluosčiams .
Nužiūrėjau šituos, tik ar jie nebus per trumpi dideliems  rankšluosčiams?


Gal yra dar kitokių patogių, kuriuos jūs jau turite ir pasiteisinę? Tinka labiausiai balti.

Siaip tai cia rankeneles virtuvinem spintelem. g.gif Jos 18,2 cm ilgio.Gali neiseit tvirtint i siena.Del patogumo nzn.Ypac del gylio abejoju, gali ranksluostis buti per storas ir netilpti tarp laikiklio ir sienos. g.gif

as turiu sita

ir sita

Nusiskundimu jokiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 12 rugsėjo 2012 - 09:57
QUOTE(Caca* @ 2012 09 12, 10:55)
.Del patogumo nzn.Ypac del gylio abejoju, gali ranksluostis buti per storas ir netilpti tarp laikiklio ir sienos. g.gif

g.gif na taip, šito nepamačiau.

Labai dėkui už pasufleravimą drinks_cheers.gif , radau kitas kurios labai patiko.
http://www.ikea.com/...ducts/90162597/

user posted image

dar galvoju ar kaina atitinka vaizdą, bet pakol kas šita favoritas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 09 12, 10:33)
merginos, man labai reikia vonioje ant sienos pakabinti 2 laikiklius rankšluosčiams .
Nužiūrėjau šituos, tik ar jie nebus per trumpi dideliems  rankšluosčiams?

http://www.ikea.com/...ducts/80202297/

Gal yra dar kitokių patogių, kuriuos jūs jau turite ir pasiteisinę? Tinka labiausiai balti.

mazam ranksluostukui tvarkoj butu, pas mus tokios virtuvines rankeneles, tai jos storos ir tvirtos, uzkistu pasluoste, bet storam ranksluosciu butu per maza ir per mazas tarpas
Atsakyti
Sveikos, IKEA jau seniai vilioja įvairiomis prekėmis, tačiau pati asmeniškai dar nesu pirkusi. Va ir nusprendžiau pasiieškoti stalčiaus į spintelę (nes manosios "nesąmoningai" gilios) bet arba nemoku ieškoti arba sau reikiamų nerandu.
Ieškau kažko panašaus į
user posted image
spintelės plotis 56cm, o gylis 52 cm (matavau dabar ten esančią lentyną, kurią ir norėčiau keisti į stalčių), aukštis nesvarbu. Gal galėtumėte padėti? Gal aš tiesiog nemoku ieškoti 4u.gif
Atsakyti
Mes kitą savaitgalį laukiame pirmojo užsakymo iš Ikejos smile.gif Neseniai patys buvom nuvažiavę, tai apžiūrėjom, kas domina, smulkmenų prisipirkom, o didesnius daiktus užsakėm, nes netilpo i masina.

Štai ką nusipirkom patys:
user posted image

Ir taip nudažėm smile.gif
user posted image

Nudažius po kurio laiko stalčiukai "pasipūtė į šonus" ir neliko tokio tarpo, kaip kad matosi nuotraukoje. Puikiai tinka mažiems dalykėliams sudėti, kuriems amžinai nėra vietos (taip pat ir piešimo priemonėms), o apatiniam stalčiuj telpa įvairių traukinukų bėgiai smile.gif
Atsakyti
Ar Ikejos cia daiktas?

user posted image

Ar koks kitas yra dangciams susidet?
Atsakyti
QUOTE(nostera @ 2012 09 12, 22:39)
Sveikos, IKEA jau seniai vilioja įvairiomis prekėmis, tačiau pati asmeniškai dar nesu pirkusi. Va ir nusprendžiau pasiieškoti stalčiaus į spintelę (nes manosios "nesąmoningai" gilios) bet arba nemoku ieškoti arba sau reikiamų nerandu.

Jei spintele ne ikejine, tai nezinia, ar atitiks ikejiniai stalciai. Reikia ziureti ikejos spinteliu arba stalciu ismatavimus.

QUOTE(miskouoga @ 2012 09 13, 09:58)
Ar Ikejos cia daiktas?
Ar koks kitas yra dangciams susidet?

Panasus i ikejos, labai matytas

Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 09 13, 08:58)
Ar Ikejos cia daiktas?



ikejos
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 09 13, 09:40)



umn.gif nerandu...
Atsakyti
QUOTE(nostera @ 2012 09 12, 21:39)
Sveikos, IKEA jau seniai vilioja įvairiomis prekėmis, tačiau pati asmeniškai dar nesu pirkusi. Va ir nusprendžiau pasiieškoti stalčiaus į spintelę (nes manosios "nesąmoningai" gilios) bet arba nemoku ieškoti arba sau reikiamų nerandu.
Ieškau kažko panašaus į

spintelės plotis 56cm, o gylis 52 cm (matavau dabar ten esančią lentyną, kurią ir norėčiau keisti į stalčių), aukštis nesvarbu. Gal galėtumėte padėti? Gal aš tiesiog nemoku ieškoti  4u.gif

Eilinis stalčius, pasirinkimas ir be Ikėjos tokių daiktų yra. O gal jums tokio ir nereikia visai, kam čia išlaidauti, gal paprastas stalčius tiktų. Beje į jau surinktą spintelę stalčių įmontuoti ir man reiktų pavargti, nors ir baldininkas esu.
Atsakyti
sveikos, zinau,kad jau simta kartu apsneketa Hemnes baldu serija, bet as vistiek su klausimu toms,kas turi ar gyvai ciupinejo ax.gif ar baltos spalvos balduose matosi siek tiek medzio strukturos, ar jie is plokstes, ir yra lygus? tamsios spalvos lyg ir matosi kazkiek medzio struktura g.gif o gal kas turit koki baldeli tos trecios spalvos g.gif ar netrodo jis kaip namu salygom su teptuku nudazytas- ir kokia daugiau spalva- pilka ar rusva g.gif Aciu visoms 4u.gif
konkreciai domina sis daiktas:
http://www.ikea.com/...6121/#/60216907

Caca, ar emet ta staleli apvalu prie lovos? Meginot gal jau perdazyti ax.gif
http://www.ikea.com/...ducts/90121229/
Atsakyti