Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(miskouoga @ 2012 10 21, 20:10)
Mes siandien spintas PAX gavom. laukiu nesulaukiu, kada vyras surinks.

Kuriuos Pax'iukus pirkot? Laaabai laukiu įspūdžių blush2.gif
Atsakyti
O Jurga, kaži, kada atsilieps? Kaip suprantu, važiuos ketvirtadienį? Gal kam nors jau patvirtino užsakymą?
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2012 10 22, 10:40)
O Jurga, kaži, kada atsilieps? Kaip suprantu, važiuos ketvirtadienį? Gal kam nors jau patvirtino užsakymą?

patvirtino sianakt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 10 22, 07:09)
Perku per Kšištofą, pristato į namus be jokio papildomo mokesčio, jei perki už 300 Lt ir daugiau.

ghm cia ne ikeaexpress? gal kokia nuorodele? blush2.gif email...
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 10 22, 08:25)
Kuriuos Pax'iukus pirkot? Laaabai laukiu įspūdžių  blush2.gif



Spintas susiplanavau su planeriu. Durys Birkeland. Emem dvidure ir tridure.
Sitokios:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 22 spalio 2012 - 10:12
QUOTE(dendule @ 2012 10 22, 11:11)
ghm cia ne ikeaexpress? gal kokia nuorodele? blush2.gif email...

Taip, tie patys. Kontaktai pirmam temos puslapy wink.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 10 21, 19:05)
Ir siaip, kai jau ko nors prireikia, tai norisi ir tureti uz triju dienu.

Šitas mane irgi nervuoja - padarai užsakymą ir lauki lauki lauki.. Man net saldu, kaip noris greičiau viską turėt ir apžiūrėt. Kita vertus, kai biudžetas ribotas, tai gal ir gerai, o tai išleisčiau visus pinigus iškart lotuliukas.gif

QUOTE(Eglija001 @ 2012 10 21, 19:30)
Sveikos, gal kam yra teke pirkti raksluoscius is IKEA? kokius rekomenduotumet, man reikia didesniu, aciu uz patarimus 4u.gif

As patenkinta HAREN - nebrangūs, gerai sugeria. Nėra labai stori, bet užtat greit džiūsta. Naudojam kasdien, per kelis mėnesius dar nenusiskalbė wink.gif

QUOTE(Gytutė @ 2012 10 22, 10:40)
O Jurga, kaži, kada atsilieps? Kaip suprantu, važiuos ketvirtadienį? Gal kam nors jau patvirtino užsakymą?

Man patvirtino dar šeštadienį, o nusiuntusi užsakymą aš jai jau prieš kelias sav. Perspėjo, kad remontuojasi mašiną, tai dar neaišku, kada tiksliai važiuos.. unsure.gif
Atsakyti
Jurga vakar "leido" del vieno daikto dar savaitele pamastyti blush2.gif bet uzsakyma nusiunciau gal pries gera savaite 4u.gif

o dabar klausimukas apie pledus... atejo darganos, noretusi prie teliko sedint i kazka siltesnio isisukti 4u.gif noretusi tokio grazesnio (atmetam polar seija blush2.gif ), kokybiskesnio ir kad skalbt galima butu blush2.gif gal kas kokiu rekomendaciju: tas s... o tas gerai devisi ir t.t. sitas http://www.ikea.com/...ducts/20212162/ tinka pagal kalorita, bet atrodo skystai... ech kaip sunku kai neiseina paciupineti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bondis: 22 spalio 2012 - 10:34
QUOTE(Mildainis @ 2012 10 20, 10:34)
Na FYNDIG linija atrodo idealiai taip, kaip ir foto. Del FAKTUM negaliu nieko pasakyt wink.gif


Ups, kažkaip pražiūrėjau, kad yra dvi skirtingos serijos doh.gif Tokios kaip jūsų net užmačiusi nebuvau.

Toje įkeltoje nuorodoje tooookia graži pilka virtuvė wub.gif Kaip tik kažko tokio norėjau, bet kaip tyčia Lenkijoje tokių durelių nėra...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti